Всичко за Instagram / Инстаграм – 1

  • 117 442
  • 737
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 942
Как мога да качвам снимки от компа, от телефона е лесно?

# 556
  • Мнения: 2 579
Как мога да качвам снимки от компа, от телефона е лесно?

Instagram е приложение за телефон, това е първоначалната и оригинална идея на приложението. За момента няма възможност за качване на снимки от компютър, така както до скоро нямаше възможност  да се изпращат съобщения и да се преглеждат сторита през компютър.
Може и да пуснат тази опция по-нататък, но засега снимки се качват само телефон.

# 557
  • Мнения: 2 942
deede , Благодаря!

# 558
  • Мнения: 5 220
Как мога да качвам снимки от компа, от телефона е лесно?
Изтегли добавка, която променя User Agent-а.
Например с Firefox аз използвам тази добавка https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/uaswitcher/ Кликаш на иконката ѝ и избираш "Android Phone / Firefox" и рефрешваф страницата. След като приключиш го върни на "Default", защото иначе почти всички сайтове ще ти се отварят в мобилната им версия.

# 559
  • Мнения: 47
Как мога да качвам снимки от компа, от телефона е лесно?

https://chrome.google.com/webstore/detail/desktopify/nlhjgcligpb … abbmjidnmek?hl=en

Desktopify
С това приложение вече можете:

📷 Качване на снимки
📹 Качване на видеоклипове
💬 Директните съобщения се поддържат изцяло
🔍 Отваряне / Изтегляне на снимки и видеоклипове в пълен HD
✔ Всичко, което можете да правите нормално на телефона си на мобилния уебсайт на Instagram ™ (като, следвайте, коментирайте, разглеждайте,

# 560
  • Мнения: 1 715
Здравейте!
Искам да попитам какъв е начина да качвам снимки в инстаграм в целият им размер без да ми ги изрязва?
На някои профили виждам как самите снимки са с по-малък размер , а от страните им има бяло поле... как става това?
Много идиотски го обясних, дано сте ме разбрали.😊

Чрез приложение. Ползвам Instasize, но вероятно има и други

# 561
  • София-Младост
  • Мнения: 23 330
Пробвай за инстаграм да снимаш в square формат, 1:1, така не ги изрязва.

# 562
  • Мнения: 3 018
Как мога да качвам снимки от компа, от телефона е лесно?

Ако имаш фейсбук, можеш да ползваш Creator Studio, да си добавиш там инстаграм акаунта и да качваш снимки. Удобно е да се пишат дълги описания, позволява качването на няколко снимки в един пост (галерия), може да си ги нагласяш кога да се публикуват.

# 563
  • Мнения: 90
Как мога да качвам снимки от компа, от телефона е лесно?

Отваряш инстаграм на компютъра, цъкаш десен бутон - Inspect. След това променяш изгледа от десктоп на телефон чрез иконката отбелязана на снимката. Refresh на страницата и вече можеш да си качваш снимки от компютъра.



Другият вариант е през Creative Studio, който споменаха по-горе. Уникално улеснение!

# 564
  • Пловдив
  • Мнения: 2 792
И от мен един малко тъп въпрос, но съм харесала доста страници във Инстаграм и имали начин да ги сложа в някаква папка или по някакъв начин да ги отделя и като влизам да ми излизат само публикациите на приятелите, а тези да ги разглеждам само, когато аз реша

# 565
  • Мнения: 5 220
И от мен един малко тъп въпрос, но съм харесала доста страници във Инстаграм и имали начин да ги сложа в някаква папка или по някакъв начин да ги отделя и като влизам да ми излизат само публикациите на приятелите, а тези да ги разглеждам само, когато аз реша
Не.

# 566
  • Мнения: 2 561
Здравейте!Бих искала да ви питам нещо.Какви може да са причините/причината инстаграм да блокира даден профил?Моя приятелка там изчезна от пространството.Явно не съм блокирана,защото не виждам профила й и от акаунта на друга моя приятелка с която нямат връзка.Инстаграм изписва "Потребителят не е намерен".За съжаление нямам нейния телефон,за да я питам лично.
И 2ри въпрос.Има ли начин да скрием профила си от всички и да сме видими само за нашите последователи?

# 567
  • София-Младост
  • Мнения: 23 330
Здравейте!Бих искала да ви питам нещо.Какви може да са причините/причината инстаграм да блокира даден профил?Моя приятелка там изчезна от пространството.Явно не съм блокирана,защото не виждам профила й и от акаунта на друга моя приятелка с която нямат връзка.Инстаграм изписва "Потребителят не е намерен".За съжаление нямам нейния телефон,за да я питам лично.
И 2ри въпрос.Има ли начин да скрием профила си от всички и да сме видими само за нашите последователи?
А вариант тя да е изтрила профила си, няма ли...ти не я виждаш, друг не я вижда...
Заключи го, ако някой иска да те следва ще е  само след твое одобрение. Така, ако някой влезе в профила ти, няма да види нито една твоя публикация.

# 568
  • Мнения: 2 561
Ала-Бала,надявам се да не е това,защото има много и то хубави снимки.С много последователи.Затова ми се струва,че няма да е това.Четох,че ако Инстаграм по неговите странни алгоритми реши,че има нещо извън приетото от него,може да блокира/забрани акаунт.Защото ако е временно деактивиран,тогава все още се виджа потребителят,без снимките обаче.

# 569
  • София-Младост
  • Мнения: 23 330
bubka:)
Има и вариант някой да е докладвал профила и...дори и с измислена причина, да е хакнат..не знам, свидетел съм била на това при доста следвани един-два профила.
Като влезеш в профила и изписва ли че има публикации и последователи...

Общи условия

Активация на акаунт