Всичко за Instagram / Инстаграм – 1

  • 117 686
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 14 785
Аз пък редовно имам някакви рикуести за групови чатове,имената са чужди,нямам идея от къде са ме намерили и защо постоянно се опитват да ми пишат. Не мога да ги блокирам май. Поне не ми излиза такава опция,само да приема,игнор или изтриване. Много е досадно!

# 691
  • Мнения: 100
При мен случая е от приятел, и искам да разбера дали реално имам съобщение от него или иска достъп за да ми пише.
Аз пък редовно имам някакви рикуести за групови чатове,имената са чужди,нямам идея от къде са ме намерили и защо постоянно се опитват да ми пишат. Не мога да ги блокирам май. Поне не ми излиза такава опция,само да приема,игнор или изтриване. Много е досадно!

# 692
  • Мнения: 2 583
или иска достъп за да ми пише.

Това се опитвам да ви обясня, няма опция  "да  ви иска достъп"
 Или ви е писал или не! Щом не виждате съобщението, значи вероятно го е изтрил, нямам представа.

# 693
  • Мнения: 4 347
Не ми е ясно нещо с този инстаграм. Току-що си го свързах по погрешка с тел.указател. Сега всички, които ми имат номерът ще може ли да ми видят профилът ( както във вайбър) ? И как мога да отменя свързването телефон- инстаграм?

# 694
  • Мнения: 28 072
Цитат
Anyyyone
пт, 05 мар 2021, 19:26
Аз пък редовно имам някакви рикуести за групови чатове,имената са чужди,нямам идея от къде са ме намерили и защо постоянно се опитват да ми пишат. Не мога да ги блокирам май. Поне не ми излиза такава опция,само да приема,игнор или изтриване. Много е досадно!

Ако човекът не е от листата ми, тоест не го следя, иска достъп да ми пише - някакви странни никове. От настолната версия директно ги блокирам.

# 695
  • Мнения: 14 785
От половин час ровя и не знам какво да правя. Някой ако може да помага. 😁
Значии зяпах си тикток и едно клипче реших да го шерна в ИГ. Излезе ми някакво съобщение в тикток,аз се съгласих и сега като влизам в ИГ,долу не ми е същото. Полетата са други,добавен ми е тикток,а за да кача нещо,трябва от горе от плюсчето. Искам да си върна стария ИГ и да не ми е свързан тиктока там,но прерових всички настройки и в двете приложения  и не открих как. 🥺 Ето снимка:

Ей това долу в средата ми е тикток. 🙄 А качвам от горе в дясно. Това е само на отключения профил,другия си ми е както трябва.

# 696
  • Мнения: 2 583
От половин час ровя и не знам какво да правя. Някой ако може да помага. 😁
Скрит текст:
Значии зяпах си тикток и едно клипче реших да го шерна в ИГ. Излезе ми някакво съобщение в тикток,аз се съгласих и сега като влизам в ИГ,долу не ми е същото. Полетата са други,добавен ми е тикток,а за да кача нещо,трябва от горе от плюсчето. Искам да си върна стария ИГ и да не ми е свързан тиктока там,но прерових всички настройки и в двете приложения  и не открих как. 🥺
Ето снимка:

Ей това долу в средата ми е тикток. 🙄 А качвам от горе в дясно. Това е само на отключения профил,другия си ми е както трябва.

Нищо не си направила, ами е някакъв тъп ъпдейт. Току що ми се случи, И не съм разглеждала тик-ток 😄
И при мен вече изглежда така, това долу е инста тв(а не тикток) , някакви по-дълги клепчета са, (не сторита) Долу в средата са те, а горе се премести добавянето.
Преди час съм сигурна, че при мен си беше по старому, понеже качвах нещо. Сега влизам да видя и хоп изглежда така както при теб. А за другият ти профил явно е въпрос на време да стане и той така.

# 697
  • Мнения: 14 785
Хмм странно. Сигурна съм,че ми излезе някакво предупреждение,но в бързината цъкнах,че съм съгласна и стана тогава.
При мен си е точно тикток,не са други клипчета. Ама така е гадно,дано не стане и на личния профил. 😂
Благодаря ти все пак! 🤗
Редактирам-и на другия профил е така. 😣 Явно наистина е ъпдейт.

Последна редакция: пн, 15 мар 2021, 23:41 от Anyyyone

# 698
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
При мен си е едно плюсче, от където мога да добявам снимка на стената.

# 699
  • Мнения: 2 957
Има ли как, като си запазвам нещо в профила да пиша някъде дата - например за някоя игра да си запиша кога се тегли, както е възможно във фейса?

# 700
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Има ли как, като си запазвам нещо в профила да пиша някъде дата - например за някоя игра да си запиша кога се тегли, както е възможно във фейса?
Освен да си правиш снимка и да си я слагаш в календара...иначе в ИГ няма как и дата да добавиш, мисля.

# 701
  • София
  • Мнения: 38 476
От снощи ми няма плюсчето - т.е. не мога да публикувам. Някой да знае защо?

# 702
  • Мнения: 14 785
Горе в дясно е. Три поста назад върни,писах.

# 703
  • Мнения: 368
Здравейте! При опит да отворя приложението ми излиза съобщение, че е имало опит за влизане в профила ми. Има две опции - да потвърдя, че съм била аз или че не съм. Като избера втората опция ме препраща да си сменя паролата. Дали трябва да го направя? Да не би някой да се опитва да ми хакне/открадне акаунта?

# 704
  • Мнения: 1 118
Това е от мерки за сигурност Blush

Общи условия

Активация на акаунт