Ю Н И 2004 г. - ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИ ДНИ! :-)- 9

  • 11 364
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 188
Здравейте момичета!

Стам, изключително съжелявам за това което изживявате в момента , надявам се детето бързо да се оправи и ти да се поуспокоиш. Praynig

Ние също изживяхме голям кошмар, още не мога да се оправя. Миналата неделя с Вики влязохме в болница, детето ми беше много обезводнено. за перипетиите през 5-те дни докато си бяхме в къщи не искам да говоря, ходих на 2 лекари и двамата ми казваха че детето не е обезводнено, нормално било да е изтощено от Т и разстройството и повръщането. А 3 дни детето ми нито ядеше нито пиеше, изобщо не се движеше, изобщо не говореше. Не мога да ви опиша как се чувствахме като я гледахме така, човек си мисли най страшното. Накрая след много настояване от моя страна, че детето няма никак подобрение, личната ни даде направление за болница. Там като ни видяха, ме изкараха че не съм си обърнала внимание на детето и какво съм чакала, устата му миришела на ацетон. Веднага я сложиха на системи, 2 дни беше на системи.

Голям стрес изживя малката и аз и цялото ни семейство. Нито съм яла, нито съм пила през тези 5 дни докато бяхме там. Беше и на инжекции

Слава Богу, започна да се храни и да пие и сега вече в къщи детето ми се чувства много по добре. Но като се знам каква съм паника сега при най малкото неразположение и ще откачам, не искам повече. А досега почти не ми е боледувала, не е вдигала Т, и първия път веднага до болница стигнахме. Все още треперя като пиша и говоря за това
Предполага се че е грип, тъй като и мъжа ми докато сме били там е бил с Т и разстройство, както и жената която я гледа. Тъй като не се хранеше добре от доста време, бях ви се оплаквала вече, имунната й система е била страшно отслабнала, освен това като ни питаха какво е яла деня преди заболяването, се хванаха за кремвиршите, че е направила хранително отравяне от тях. Даже така си я водеха ,че е с хранит отравяне, но за мен е комбинация от трите неща.

Така че един съвет от мен, ако забележите че децата ви не се хранят добре, веднага вземете мерки за повишаване на апетита, обвинявам се че не го направихме по-рано, може би нямаше да стигнем чак до тук

Дано никоя от вас не преживява подобни неща!
Пожелавам ви много здраве на вас и на децата ви

Честит имен дан, Марги!
Идете на църква и запалете свещичка за семействата си

Извинете ме, май на места стана объркано, но и аз още не съм на себе си

# 46
  • Мнения: 6 206
Милите ни!
СтаМ, кураж!
Дръж ни в течение, миличкия Йо, какво ли му е сега в малката главичка, пък и ти как си!

Гадна температура! Уж държиш нещата под контрол и изведнъж нямаш контрол.
Много, много прегръдки и целувки!  bouquet

# 47
  • Мнения: 17
StaM,бъди силна и не се отчайвай.Ще видиш,че много скоро ще се гушкате с Йо в къщи. newsm10

# 48
  • Мнения: 202
СтаМ, моля се от цялото си сърце детенцето скоро да се оправи newsm17. Искренно ти съчувствам за тревогата и кошмара, който преживяваш и се моля да сте силни и кураж!

gali77, желая и на теб и слънчицето ти да сте здравички и бързо да забравите за тези неприятности.

# 49
  • Мнения: 6 315
Да ви кажа, защото предполагам, че всички мислите Йоан и Стаси - бебчо е по-добре и от вчера не е вдигал температура. Преместили са го и тя е с него! Дано скоро се приберат у дома!  Praynig

# 50
  • Мнения: 3 537
Да ви кажа, защото предполагам, че всички мислите Йоан и Стаси - бебчо е по-добре и от вчера не е вдигал температура. Преместили са го и тя е с него! Дано скоро се приберат у дома!  Praynig
Много се радвам.

# 51
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Да ви кажа, защото предполагам, че всички мислите Йоан и Стаси - бебчо е по-добре и от вчера не е вдигал температура. Преместили са го и тя е с него! Дано скоро се приберат у дома!  Praynig

Чудесна новина Hug!Стискам палци,в най-скоро време да се приберат у дома,напълно здравички Praynig!

# 52
  • Мнения: 1 237
Да ви кажа, защото предполагам, че всички мислите Йоан и Стаси - бебчо е по-добре и от вчера не е вдигал температура. Преместили са го и тя е с него! Дано скоро се приберат у дома!  Praynig

Ох,наистина страхотна новина.Дано по-бързо свърши кошмара и за двамата. Praynig

# 53
  • Мнения: 17
Да ви кажа, защото предполагам, че всички мислите Йоан и Стаси - бебчо е по-добре и от вчера не е вдигал температура. Преместили са го и тя е с него! Дано скоро се приберат у дома!  Praynig
Чудесна новина.Дано скоро се приберат в къщи. newsm17

# 54
  • Мнения: 6 206
Да ви кажа, защото предполагам, че всички мислите Йоан и Стаси - бебчо е по-добре и от вчера не е вдигал температура. Преместили са го и тя е с него! Дано скоро се приберат у дома!  Praynig
Ита, като се чуете, предай много поздрави и бързо оздравяване!

# 55
  • Мнения: 918
СтаМ и Йо, с вас сме Praynig

# 56
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Стам, чак сега прочетох. Надявам че Йо вече да е добре.  Hug

# 57
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Маргарита,имаш ли новини от Стам?Свило ми се е сърцето,все в тях мисля....

# 58
  • Мнения: 3 861
Не съм Маргарита, но вчера се чух със Стаси. По добре е Йо. Спомена ми, че до петък може би ще ги изпишат. Дано за празниците да са у дома.

# 59
  • Мнения: 6 315
Не съм Маргарита, но вчера се чух със Стаси. По добре е Йо. Спомена ми, че до петък може би ще ги изпишат. Дано за празниците да са у дома.

Ти добре, че си се чула с нея за да ни кажеш как е Simple Smile. Аз й дадох моя гсм, но забравих да й поискам нейния  Crazy.

Стискаме им палци да са си вкъщи за Великден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт