Ю Н И 2004 г. - ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИ ДНИ! :-)- 9

  • 11 375
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не съм Маргарита, но вчера се чух със Стаси. По добре е Йо. Спомена ми, че до петък може би ще ги изпишат. Дано за празниците да са у дома.

Лили,благодаря  bouquet!Дано за празниците да са си у дома!

# 61
  • Мнения: 3 861
Момичета, Стаси и Йо вече са си у дома. Ще продължат да се лекуват в домашни условия. Предполагам, че и тя ще се включи по късно ако има време, аз ви го съобщавам защото се чух с нея и исках да успокоя тези от вас, които се притесняваха за Йо.
Весели празници!!!

# 62
  • Мнения: 1 237
Момичета, Стаси и Йо вече са си у дома. Ще продължат да се лекуват в домашни условия. Предполагам, че и тя ще се включи по късно ако има време, аз ви го съобщавам защото се чух с нея и исках да успокоя тези от вас, които се притесняваха за Йо.
Весели празници!!!

Много хубава новина!Весели празници и от нас!

# 63
  • Мнения: 918
Момичета, Стаси и Йо вече са си у дома. Ще продължат да се лекуват в домашни условия. Предполагам, че и тя ще се включи по късно ако има време, аз ви го съобщавам защото се чух с нея и исках да успокоя тези от вас, които се притесняваха за Йо.
Весели празници!!!

Много се радвам Heart Eyes Дано вече не се случват такива неща. СтаМ и Йо, много целувки от нас Heart Eyes
Лили-Добрата новина, ще ти викаме вече  bouquet

# 64
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Това е чудесно  bouquet!
Лили,хиляди благадарности,че ни зарадва така!

# 65
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте мили майчета! Включвам се ,за да ви кажа ,че Йо е по-добре. Вчера ни изписаха/ както ви е писала Лили/ ,продължаваме да се лекуваме  у дома.Йо все още поддържа Т  около 37 -37,5. Много тежко изживяхме всичко,но  не ми се разказва и не искам повече да ви притеснявам.БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ ,за съчувствието и съпричастността!!!!
Благодаря и на Ита , и на Лили ,че са ви държали в течение на състоянието на малкия ми син!
Когато мога пак ще ви пиша .Пазете дечицата и при най -малкото неразположение ги водете на лекар! Не прилагайте самолечение и НИКОГА не подценявайте дори лека кашлица!

Обичам ви и ви пращаме поздрави - аз и Йо! Heart Eyes

Весели празници на всички , а на болните бързо оздравяване!!!

# 66
  • Мнения: 3 537
Много се радвам че сте вече здравички. HugСкоро май ще ви дойда на гости в София-май имаме срастване на малките срамни устни. SadВЪВ вторник ще я заведа при личната,но съм почти сигурна че е така.Вече 2 майки от Ямбол идваха скоро за цепване при д-р Сираков,аз ще съм третата.Не ме притеснява процедурата,а това че ще я ублъскам от път и ще трябва да я вдигна в 5 сутринта,а в автобуса сигурно няма да иска да спи.И после наобяд не знам какво да я правя,когато  и се приспи. newsm78Освен да вземем количката с нас.

# 67
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
                                                          easter   Христос воскресе! easter
                                                                           easter easter easter easter easter
Бъдете живи и здрави!Весели празници!
StaM,много се радвам,че вече сте си в къщи  bouquet!Бързо да се възстановява малкият герой!

# 68
  • Мнения: 1 237
                    Х Р И С Т О С     В О С К Р Е С Е !


                                                               easter easter easter           
 

                                                                easter easter easter

# 69
  • Мнения: 918
ВОИСТИНА ВОСКРЕСЕ

Здраве и мир на семействата ви!

# 70
  • Мнения: 277
Момичета, чак сега виждам новата тема  Blush
Христос воскресе! Нека домовете ви са пълни с мир и любов
 easter
Аз обаче съм притеснена за бибата - направо не знам как ще се отказваме. Ние я ползваме само за заспиване, ама той без нея не може да заспи newsm78
Може по-нататък да са ти дали съвет, мамо Миши, но сега може и да не изчета темата докрай, затова да ти кажа аз какво направих: разрязах бибата с нож, на кръстче, ама режеш додолу - така, че да "цъфне", и Алекс повече не искаше да я смуче - мрънкаше, но аз му казвах, че не знам какво е станало с бибата и сигурно вече не му е вкусна. Една седмица му я давах да си я дъвче, после като видях, че вече няма нужда от нея, я махнах изобщо и повече не я потърси. На няколко майки съм го казвала - всички по тоя начин успешно са я махнали. Успех и на теб  newsm10
Ние сме добре. С махането на памперса и аз ще изчакам да се столи хубаво времето. Моето момче ме изумява с всеки изминал ден колко много неща знае, може, разбира  Simple Smile Предполагам, че всички юнчета така бързо растат, сигурно такава е възрастта. Гледа филмчета много, книжки четем, има страхотно въображение. Навън търси по-големите деца, мноооого си пада по какички Laughing На обяд заспива предимно сам, от скоро започна и вечер понякога да заспива сам Peace

По-късно ще почета темата, ако имам отношение по други въпроси - пак ще се включа  Simple Smile 

# 71
  • Мнения: 6 315
Честит празник на всички! Много здраве и любов на семействата ви!  Heart Eyes

Краси, стискам палци да се размине идването до София, но ако все пак не стане така, дано пътят ви да е лек и процедурата да мине леко  Hug!

Стаси, добре дошла у дома и от тук Simple Smile! Нека лошото остане зад гърба ви!  Heart Eyes

П.П. Затрих ти телефона, моля те прати ми го пак  Embarassed

# 72
  • Мнения: 277
Сега прочетох и за Йо! Много се радвам, че всичко е минало и е зад гърба ви, СтаМ, но си представям какво си преживяла и страшно ти съчувствам!!! Hug Дано никога, никога повече не ти се налага да го преживяваш, и на никоя от нас също!!!

# 73
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Добро утро момичета  bouquet!
Не мога да не споделя с вас-кумата ми ще става МАМА Hug!!!Много съм щастлива......Направо ми иде да се похваля на целия свят Party!Все едно аз ще раждам.......

# 74
  • Мнения: 1 237
Добро утро момичета  bouquet!
Не мога да не споделя с вас-кумата ми ще става МАМА Hug!!!Много съм щастлива......Направо ми иде да се похваля на целия свят Party!Все едно аз ще раждам.......


И аз така се радвах,когато разбрах,че най-добрата ми приятелка ще си има бебе.Ами да й е честито и лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт