Шеста тема на чакащите

  • 506 372
  • 5 032
  •   3
Отговори
# 2 640
  • Мнения: 158
Саманта,колко време чакахте за писмото?Пожелавам ви това да е вашето детенце!Успех!

# 2 641
  • Мнения: 212
Утре на 19 декември ♥️

# 2 642
  • Мнения: 212
Саманта,колко време чакахте за писмото?Пожелавам ви това да е вашето детенце!Успех!
Благодаря ♥️ Това ни е второ писъмце.В регистрите сме от април 2018г.Първото писмо беше през септември след средата.Ходихме 2 поредни седмици и на втарото ходене дадохме отказ.От отказа до второто писмо 2 месеца и 13 дена.

# 2 643
  • Мнения: X
Да се похваля, че от понеделник сме си у дома с дъщеря ми. Тя е прелестна почти девет месечна госпожица и вече лека полека започна да ме възприема като основен оттлеждащ я. обожавам я, в момента спинка, а аз преливам от любов, грижа, страх дали съм достойна за нея и увереност, че чакането си е струвало

# 2 644
  • Мнения: X
Честито, "адаш"!
Бързо и положително са се развили нещата. Много радостна вест.
Дано всичко продължава по този хубав начин и да имаш минимум тревоги и ядове. Те са неизбежни, но хубавото е в повече, така че гледай него и бъдете щастливи!

# 2 645
  • Мнения: 158
Благодаря за отговора Саманта!Година и половина сте чакали за първо писмо,така ли?Ние сме в регистъра от юли 2019г.Имаме доста да чакаме....Желая ви да сте се намерили с вашето детенце!

# 2 646
  • Мнения: X
Primavera555, нормативи за чакане няма, но е добре да сте психически подготвени да почакате. Пък ако стане по-бързо, добре дошло.
Ние чакахме повече и от samanta_anta. Минахме през подновяване с премахване на изискването за женски пол. Два месеца след това или общо две години и два месеца след вписването получихме първо предложение, за момче (синът ни). След година - за момиче (отказ), а след още половин година - пак за момиче (дъщеря ни). Т.е. за две години и два месеца нищо, а после за година и половина - 3 предложения, 2 от които - за първоначално предпочитания пол.
Тук са споделяни всякакви периоди и брой предложения "на глава от населението".
Току-що четох в "Статистика". Същото като при нас - първо и единствено предложение две години и два месеца след вписване.
Та, няма график, няма закономерност, няма логика. Късмет е. И стечение на обстоятелствата. Според някои (вкл. и мен) - съдба.

Успех! Търпение и кратко чакане ви пожелавам!

# 2 647
  • Мнения: 158
Благодаря анонимен!Ще се постарая да не го мисля много чакането.Все пак живота е достатъчно интересен и без това.Радвам се ,че при вас съдбоносните срещи са се осъществили.Добре че сте вие,да давате кураж на нас новобранците.Късно се усетихме да подадем документите,все се надявахме на наше дете.Само това ме притеснява,че възрастта ни расте .

# 2 648
  • Мнения: X
Primavera555, пак аз, ама да те успокоя и в тази посока... два дни преди синът ни да навърши 3 години, ние празнувахме 17 години брак. Подадохме документи чак след 12-годишнината от сватбата. Като се женихме, бях на 28... И ние все се надявахме...
Няма да те лъжа, че е лесно да се гледат деца след 40, макар че ти може би си далеч под тази възраст. Знам, че трудното тепърва предстои. Но знам също, че всеки миг от чакането си е струвал.
Във всяка възраст има неща, с които трудно бихме се справили...
Важното е да се срещнете, а после живи и здрави да отгледате вашето дете.

# 2 649
  • Мнения: 12 011
Примавера, кратко чакане.
По въпроса с възрастта, повечето осиновители, които познавам стават такива на 40+ години, някои и на 50+. На 39 бях вписана в регистъра на кандидат осиновителите. На 41 осинових дъщеря си - на три годинки тогава, първото ми писъмце. На следващата година, вече на 42 осинових второто си дете - 4-месечно бебе. Сега съм на 47. Дъщеря ми е 3 клас малкият - 3 група. Сили имам и за още, време и финанси нямам за повече.

# 2 650
  • Мнения: 212
Момичета,не ви писах след срещата на 19 ти,но още на следващият ден се разтичах да вадя документи.Това е нашето момиче.На 20 декември стана на 8 месеца.След нова година ще отидем за два дена да се видим и да носим документите.Благодаря на всички за съдействието и нека всички ваши желания се сбъднат.От сърце ви го желая на всички тука.Весело посрещане на празниците и нека новата година ни донесе само положителни емоции и настроение.Най-ме е страх с какво ще го храня.Мисля да питам всичко приемната майка и да си записвам абсолютно всичко.И понеже количката с която го возят е лятна моя мъж ми вика,че зимно кошче ще ни трябва само за тая зима и сега се чудим какво количка да купим 3 в 1,2 в 1.Някоя мама да се включи за детенце на тази възраст.До делото ще е близо 9 месеца предполагам.

# 2 651
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 668
Честито, Саманта! Да минава бързо времето докато си я вземете у дома.
Правилно мислиш - разпитай приемната за всичко, дори и най-глупавите на пръв поглед въпроси ще са ни от полза.
За количката - вземете лятна, или пък мултифункционална с летен кош. Другите кошчета са за много малки бебчета, до 6 месеца и ще са ѝ малки  предполагам.
На летния кош може да сложиш дебел чувал за количка. Лойто момче с такава конструкция го возя, когато имам да свърша нещо и не е удобно да го водя за ръка...
Наистина много се радвам! Прегръдки!

# 2 652
  • Мнения: 212
Честито, Саманта! Да минава бързо времето докато си я вземете у дома.
Правилно мислиш - разпитай приемната за всичко, дори и най-глупавите на пръв поглед въпроси ще са ни от полза.
За количката - вземете лятна, или пък мултифункционална с летен кош. Другите кошчета са за много малки бебчета, до 6 месеца и ще са ѝ малки  предполагам.
На летния кош може да сложиш дебел чувал за количка. Лойто момче с такава конструкция го возя, когато имам да свърша нещо и не е удобно да го водя за ръка...
Наистина много се радвам! Прегръдки!
Много ти благодаря и аз.Нека да мине и втората среща и ще ходим да напазаруваме всичко.След Нова година пак ще ви пиша като се завърнем.Ще ви държа в течение.То като е под годинка имаме право на 1 година високото майчинство и после разликата до 2 те години на ниското мисля,че така беше.

# 2 653
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Ние бяхме взели количка от Джъмбо, която може да се сгъва и да става на лятна. А като се разпъне, легнало ддоста големочко дете се събира. Аз и съм на принципа да е евтино, така че това беше идеалната количка. А като взехме осиновения, тя стана и негова. На 9 месеца той не можеше да сяда, та не я сгъвагме отначало.

# 2 654
  • Мнения: 20
Момичета, Весели празници! Пожелавам ви на чакащите мами по-скоро едно малко Ангелче в домовете, а на другите, които си имат здраве, щастие и радост в домовете с малките сладурчета! 😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Общи условия

Активация на акаунт