Шеста тема на чакащите

  • 505 761
  • 5 023
  •   2
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 138
ЧЕСТИТО мила много радостна новина нека всеки ден от днес нататък бъде изпълнен с много красиви моменти с малкото съкровище! !!!!!!

# 91
  • Мнения: 37
Честито Силви, желая ви цялото щастие на земята много обич и радост с малката принцеса baby_neutral в сряда и ние имаме среща дано там ни чака нашето слънце стискайте палци,боже колко е далече сряда вече нямам търпение

# 92
  • Мнения: 256
Честито Силви, желая ви цялото щастие на земята много обич и радост с малката принцеса baby_neutral в сряда и ние имаме среща дано там ни чака нашето слънце стискайте палци,боже колко е далече сряда вече нямам търпение

Стискам, стискам! Ще чакам и ти да се похвалиш!

# 93
  • Мнения: 32
Честито, Силви. Пожелавам ви много усмихнати и щастливи моменти заедно. Щом сте се спрели на момиченцето, ще организирате ли среща въобще с момченцето?

# 94
  • Мнения: 32
Мишка и патето, стискам палци детенцето да е вашето съкровище. Ей сега ще дойде сряда Hug

# 95
  • Мнения: 36
На всички благодаря за хубавите думи:)Simple SmileSimple Smile
Мишка и патето, стискам палци отсега още, разбирам нетърпението ти, но ще настане и сряда най-накрая и силно се надявам това да е мечтания момент. Ще чакам добрата новина, дано !

# 96
  • Мнения: 36
Алекс, за момченцето не знам, много сме емоционални в момента, всичко стана страшно бързо. Дали сме си два дена да решим готови ли сме да осиновим две. До понеделник ще решим. Защото ако нямаме нагласата за две защо да ходим и да бавим детенцето, могат да го предложат на друга двойка. Така че решението ще бъде взето скоро.

# 97
  • Мнения: 37
благодаря ви много ще пиша при първа възможност след срещата,дано е нашия бебок baby_neutral

# 98
  • Мнения: 436
Силви, много се радвам за вас. Щастлива съм направо. Не бързайте с решението за 2-то дете. Помислете го.

Мишка и патето, много потайно го раздаваш. Успех и на вас.

# 99
  • София
  • Мнения: 301
Пипи Мипи, Силви, честито! Много се радвам!  Hug

мишка и патето, успех в Сряда!  Simple Smile

# 100
  • Мнения: 32
Момичета да ви се оплача, мноооого кашлям, цяла нощ не съм спала Sad. Ама пак пуша, даже и в момента, та ме е яд на себе си. Виждам, че получавате предложения за дечица, ние сме вписани септември 2015г и до сега нямаме предложение и си мисля, че разковничето е посочения от нас български или смесен произход. Вчера се обаждах в произволно РДСП, направих се на луда и ги попитах какво разбират под така зададения критерий и те ми отговориха, че и бащата трябвало да бъде известен, а 95 процента от случаите те били неизвестни, майката се самоопределя и оттам се определя и произхода на детето. Посъветваха ме да разширя критерия. Вие как мислите? То в събота в 8,30 какво да мислите, сигурно спите Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 101
  • София
  • Мнения: 331
Момичета да ви се оплача, мноооого кашлям, цяла нощ не съм спала Sad. Ама пак пуша, даже и в момента, та ме е яд на себе си. Виждам, че получавате предложения за дечица, ние сме вписани септември 2015г и до сега нямаме предложение и си мисля, че разковничето е посочения от нас български или смесен произход. Вчера се обаждах в произволно РДСП, направих се на луда и ги попитах какво разбират под така зададения критерий и те ми отговориха, че и бащата трябвало да бъде известен, а 95 процента от случаите те били неизвестни, майката се самоопределя и оттам се определя и произхода на детето. Посъветваха ме да разширя критерия. Вие как мислите? То в събота в 8,30 какво да мислите, сигурно спите Simple Smile Simple Smile Simple Smile

За кашлянето аз имам същия проблеми: кашлям и пуша, изписаха ми Тавипек, 3х1 - 10 дни. Това май е единственият медикамент за кашлица при хора, които пушат, защото от години личната ме пита: Пушиш ли? Аз- да, и тя винаги Тавипек.
За критериите аз съм много нова вписана съм от тази година и не мога нищо да кажа, дори не чакам писма още, знам че ми е рано.

# 102
  • при него
  • Мнения: 1 230
Алекс, щом сте писали "смесен", това не обхваща ли случаи на например майка ромка и баща неизвестен? Не знам, на мен ми звучи Ок. Ние сме вписани от декември и и също писахме писахме български, турски, смесен, но без ясно изразени черти на ромския етнос. Според мен обаче точно този критерий е субективен, както и тълкуването по въпроса смесен.
Момичетата, които наскоро получиха предложения, бихте ли споделили, дали вашите критерии за произход са взети под внимание при предложението?

# 103
  • Мнения: 436
Speed, при майка ромка, татко неизвестен няма как да се класифицира произхода смесен. Ами ако таткото е ром, тогава произхода си е чист ромски.
При смесен произход двамата родители са ясни.

# 104
  • Мнения: 32
Да, Пипи, права си...така и ми обясниха - при смесен произход родителите са известни, не може да е неизвестен бащата. Има логика - като е смесен трябва да се знаят и двете страни.
Speed, при майка, самоопредила се като ромка и баща - неизвестен, детето се води от ромски произход, не от смесен.

Общи условия

Активация на акаунт