Шеста тема на чакащите

  • 505 344
  • 5 022
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 37
мишка и патето, честито  Party.
   много много благодаря Hug

# 121
  • Мнения: 436
Кажи нещо за срещата, колко е голямо детенце, пол?

# 122
  • Мнения: 37
момиченце на 10 месеца

# 123
# 124
  • София
  • Мнения: 301
Ех, какви хубави новини напоследък! Simple Smile Много се радвам! Simple Smile
мишка и патето, честито! Simple Smile

# 125
  • Мнения: 37
Ех, какви хубави новини напоследък! Simple Smile Много се радвам! Simple Smile
мишка и патето, честито! Simple Smile
   благодарим Hug

# 126
  • София
  • Мнения: 301
Опитвам се да си представя кой е най-предпочитаният профил на родители. Напоследък има няколко случая на обаждания за детенце на вписани от месец-два-три кандидат-осиновители, а на някои и по две предложения едно след друго. Толкова близки във времето обаждания на едни и същи родители ми говорят, че има нещо в профила им, което е "привлекателно".  От друга страна има кандидат осиновители, чакащи с години.

Ще ми се да помоля мишка и патето, Пипи Мипи, deina_li, silvi5341 и други момичетата, които скоро след вписването са получили предложения, или са получили две предложения почти едновременно, ако не се притеснявате, че е прекалено лично, да споделите какви са Вашите кандидат-осиновителски профили. Например на каква възраст сте; дали сами осиновявате или сте с половинка;  какъв е средният Ви месечен доход – нисък, среден, висок?; имате или не собствено жилище; детето ще има ли собствена стая или не; имате ли други деца – биологични или осиновени; с какво образование сте; и каквото друго важно се сетите, споделете. Ще Ви бъда благодарна.

# 127
  • Мнения: 94
Опитвам се да си представя кой е най-предпочитаният профил на родители. Напоследък има няколко случая на обаждания за детенце на вписани от месец-два-три кандидат-осиновители, а на някои и по две предложения едно след друго. Толкова близки във времето обаждания на едни и същи родители ми говорят, че има нещо в профила им, което е "привлекателно".  От друга страна има кандидат осиновители, чакащи с години.

Ще ми се да помоля мишка и патето, Пипи Мипи, deina_li, silvi5341 и други момичетата, които скоро след вписването са получили предложения, или са получили две предложения почти едновременно, ако не се притеснявате, че е прекалено лично, да споделите какви са Вашите кандидат-осиновителски профили. Например на каква възраст сте; дали сами осиновявате или сте с половинка;  какъв е средният Ви месечен доход – нисък, среден, висок?; имате или не собствено жилище; детето ще има ли собствена    стая или не; имате ли други деца – биологични или осиновени; с какво образование сте; и каквото друго важно се сетите, споделете. Ще Ви бъда благодарна.
Здравей да ти отговоря аз . Ние сме вписани 12.05 2015г. Аз бях на 38 моя съпруг на 44. Живеем в малък град аз съм шивачка той шофьор. Нашия профил беше дете от 0 до 1,6 мислехме да пишем една година но след разговор със социалните размислихме. Първо  писмо за детенце началото на юни отказахме го беше по голямо и нещо не се получи. следващо писмо началото на юли  детенце на 3 месеца до срещата беше станало на 4 харесахме се нашето съкровище заедно малко преди да навърши 6 месеца. Изискванията ни бяха  от 0 до година и половина без претенции за етнос и да е здравода нее много мургаво е мургав е  но е много сладък (ние сме бели и руси ) вече почти 6 месеца е снас скоро ще празнуваме първия рожден ден много сме щастливи. Пожелавам Успех на всички Peace

# 128
  • при него
  • Мнения: 1 228
Мишка, Дейна,  Пипи, много се радвам за вас момичета!!!! Такива хубави новини!!!
Май само ние си останахме чакащи, но пък сме с романтични планове за Св. Валентин ... Embarassed

# 129
  • Шумен
  • Мнения: 206
Честито на всички срещнали своите деца! И за нас чакането продължава...

# 130
  • София
  • Мнения: 301
Mi6a76, благодаря за отговора! Нашата възраст и изисквания са почти като Вашите, само имаме и биологично дете. Да сте здрави и щастливи всички в къщи! Simple Smile

# 131
  • София
  • Мнения: 138
newsm44 newsm44 newsm44 намерихме си нашето детенце
[/quote
Честито !!!! Нека да направи семейството пълно и завършено. Бъдете много щастливи

# 132
  • София
  • Мнения: 138
Опитвам се да си представя кой е най-предпочитаният профил на родители. Напоследък има няколко случая на обаждания за детенце на вписани от месец-два-три кандидат-осиновители, а на някои и по две предложения едно след друго. Толкова близки във времето обаждания на едни и същи родители ми говорят, че има нещо в профила им, което е "привлекателно".  От друга страна има кандидат осиновители, чакащи с години.

Ще ми се да помоля мишка и патето, Пипи Мипи, deina_li, silvi5341 и други момичетата, които скоро след вписването са получили предложения, или са получили две предложения почти едновременно, ако не се притеснявате, че е прекалено лично, да споделите какви са Вашите кандидат-осиновителски профили. Например на каква възраст сте; дали сами осиновявате или сте с половинка;  какъв е средният Ви месечен доход – нисък, среден, висок?; имате или не собствено жилище; детето ще има ли собствена стая или не; имате ли други деца – биологични или осиновени; с какво образование сте; и каквото друго важно се сетите, споделете. Ще Ви бъда благодарна.
Нашия профил не е перфектен на по 27 години сме имаме дете на 4 ,дохода ни е около средния, имаме детска стая др не се сещам . Детенцето което искаме е от 0-3 год момиче ,нямаме претенции за етнос 

# 133
  • Мнения: 37
нашия профил е от 0до5г без значение пол,етнос без ромски черти Hug

# 134
  • София
  • Мнения: 301
Благодаря за отговорите, момичета! Май явно няма закономерност, а всичко е въпрос на късмет.
мишка и патето, имах предвид Вашия профил като кандидат-осиновители, не на детенцето.

Общи условия

Активация на акаунт