ОКТОМВРИЙКИ 2016Г.

  • 37 810
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
Здравейте!
Записвам се плахо и аз при вас, с много свито сърце и голям страх, защото имам 2 неуспешни бременности, завършили със спонтанен аборт. Sad
Първата приключи през септември 2014, а втората през юни 2015 Sad И двата пъти много тежко го приех. Надявам се този път всичко да е бъде наред, защото наистина много го искаме това дете! Praynig
Точно, когато се бях отчаяла, че няма да се получи, то пък взе, че стана. Местихме се в друг град, в нова къща, вниманието ни беше съвсем на друго място и точно тогава се получиха нещата.
Иначе имаме 2 момичета, малката е на 3, а голямата ще прави 5 през март. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 250
Пожелавам на всички ни само и единствено щастлив финал  Hug

# 17
  • Мнения: 72
Здравейте момичета,

Днес отново направих ЧХГ резултата е 266.1, а прогестерона е 112.6. Според вас нормално ли е всичко днес е 1-ви ден от закъснението ми

# 18
  • Мнения: 250
Нати, чхг ти се е удвоило нали Simple Smile това е супер, другата стойност не знам как трябва да е

# 19
  • Мнения: 31
Момичета , някоя от вас ходила ли е вече на преглед при гинеколог? Моята последна редовна менструация беше на 30.12. , и понеже цикъла ми е на 24 дни още на 22.01 всички тестове бяха положителни , вчера реших да отида , но вместо да се успокоя е притесних още повече, защото гинеколожката не можа да види абсолютно нищо, нито плоден сак нито нищо и ми каза да изчакам 10 дни , а пък аз ще полудея от притеснение.

# 20
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Първо да кажа - честито на всички  Hug Чакаме още много момичета да се запишат тук.
Второ - Бобчето - много е рано, не се филмирай, изчакай няколко седмици, няма как толкова рано да се види нещо  Hug
Екатерина*, искрено ти пожелавам всичко да е наред този път и през октомври да се присъединиш по най-хубавия начин към редиците на многодетните мами  Hug

# 21
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
И аз съвсем тихичко се вмъквам тук след като след  цяла вечност най-накрая получих положителен кръвен тест.Според календара термина ми ще е 10.10. , но ще видим.Пожелавам на всички радостни и спокойни дни и здрави и усмихнати бебета накрая  Hug

# 22
  • Мнения: 31
Като чета как всички се записваме плахо и "тихо" чак ме досмеша , макар че самата аз също още не мога да се отпусна и все ми е притеснено и само се филмирам.Тук поне мога спокойно да си споделям притесненията , защото съм почти сигурна, че и вие се чувствате така.Стискам палци на всички скоро да видим малките точици на екрана , а после и тупкащи сърчица. Simple Smile

# 23
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Аз лично ще се успокоя май чак като си взема бебето(бебетата) в ръце.Вчера като видях резултата от кръвния тест и се спуках от рев, незнам защо така реагирах.Може би защото прекалено дълго го чаках, защото се получи от първият ми инвитро опит, а бях чела, че рядко става от раз, или и аз незнам.За всеки случай на 8.02. ще ми е първия преглед и се надявам поне сакче да видим, а още по-добре ако са две(колкото ми върнаха) и имат и сърчица...

# 24
  • Мнения: 31
Елислава, моя много близка приятелка дълги години не можа да зачене по естествен път, има доста съпътстващи заболявания , и въпреки това още от първия опит ин витро зачена близнаци и си ги износи съвсем нормално.Роди с планово секцио и сега си има и момче и момиче, които тичат като луди из тях Laughing

# 25
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Аз и на едничко ще се радвам, въпреки че бъдещият батко си е поръчал брат и сестра в комплект.При нас така и не откриха какъв е проблема, та се надявам че след като е станало няма да има проблеми до края.Но и малко ме е страх,защото преди сина ми имам и една неуспешна бременност...

# 26
  • Мнения: 31
Аз също имам едно детенце на почти 3 години, след него имам едно кухо яйце и честно казано се бях поотказала от идеята да имаме второ. Тази бременност в момента е непланувана и хем ме изненада , хем ми е притеснено дали всичко е наред. Така че ще треперим заедно  Hug,пращам ти много позитивни мисли.

# 27
  • Мнения: 70
Момичета, вчера бях на преглед и видяхме сакче  Heart Eyes около 10 февруари за сърчице, живот и здраве. Но аз съм с термин по ПРМ на 01.10, а ехографски доки смята даже септемврийски термин  Party

# 28
  • Мнения: 31
Мариша , честито много се радвам за теб! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и най- сладкото бебе на финала! newsm10

# 29
  • Мнения: 70
Бобче, айде дано за всички ни!  Heart Eyes  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт