ОКТОМВРИЙКИ 2016Г.

  • 37 869
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 309
Бона, прекрасен резултат!  Hug Дано след 72 часа се е утроил  fingerscrossed В 5-тата седмица ли си?
Аз утре отивам пак да ме боцкат, зада видя дали при мен се покачва ЧХГ-то и следобяд съм при гинеколога ми, за да си поговориме как ще процедираме с бременността и овладяването на автоимунната ми болест  Crazy
Преди малко казах на всички вкъщи за положителния резултат и много се зарадваха! Само Голямото Мъжко Тяло (мъжът ми) малко се сдържа, защото се страхува да не спадат нивата  Rolling Eyes Докато Малкото Мъжко Тяло (синът ни) вече е разпоредил кой къде ще спи като се роди бебчето, как ще ми помага по време на бремеността и след раждането  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 9 865
Хахах, Mushmoranka, и двете МТ (мъжки тела) са загрижени за теб, всеки по своя начин! Simple Smile
Стискам палци! fingerscrossed Hug

Аз съм в 4-та седмица и 6-ти ден.

# 62
  • Мнения: 26
Здравейте момичета Simple Smile

И аз да се запиша с последен цикъл от 01.01.2016, положителен тест за бременност от 30.01. и прогнозен термин на 07.10.

На 09.02. имам час за преглед и малко се притеснявам, тъй като имам миомен възел 3 см. открит преди три месеца. Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем, моля да сподели.

Надявам се всичко да е наред.......

# 63
  • Мнения: 2 309
Хахах, Mushmoranka, и двете МТ (мъжки тела) са загрижени за теб, всеки по своя начин! Simple Smile
Стискам палци! fingerscrossed Hug
Laughing Около мен мъжки тела и огнени зодиакални знаци колкото искаш  Laughing Имам си даже и космати тела - Комсатото Мъжко Тяло - 4 годишно ших-тцу, зодия Стрелец (като Голямото Мъжко Тяло) и 9 месецчно (женско, моля!!!) Йорки, която е и единствената неогнена зодия  Laughing ... Все едно с конкурс сме се събирали  hahaha
Аз съм в 4-та седмица и 6-ти ден.
Един ден ралзлика имаме! Хайде сега 4-цифрено да бъде ЧХГ-то и да млъкне докито!  Wink

# 64
  • Мнения: 31
Forever, добре дошла при нас bouquet
Ох , някой от вас има ли оплакване от нервност?Постоянно се чувствам все едно ще се явавам на държавен изпит,отвратително е просто... ooooh!

# 65
  • Мнения: 70
Forever and ever, мисля, че бременността разкарва миомите по принцип. Аз имах 1 см в първата си бременност, изчезна яко дим, още преди 7 месец  Peace
Ставаме все повече  Heart Eyes
Аз съм си записала час за 11-ти другата седмица, за да видим пулс.  Praynig
бобчето, и аз съм ошантавяла, споко Wink

# 66
  • Мнения: 697
Здравейте момичета Simple Smile

И аз да се запиша с последен цикъл от 01.01.2016, положителен тест за бременност от 30.01. и прогнозен термин на 07.10.

На 09.02. имам час за преглед и малко се притеснявам, тъй като имам миомен възел 3 см. открит преди три месеца. Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем, моля да сподели.

Надявам се всичко да е наред.......
Познавам няколко момичета, износили и родили без проблем с миоми, даже понякога в случай на цезарево сечение махат и миомата. Ама попитай лекаря си, когато отидеш.
А за датите, които си написала, съвпадаме на 100%, хаха.
А аз искам да питам нещо. Всички ли правите кръвни тестове, това кога се налага? Ако има някакви рискови фактори ли? Извинявайте, че питам, ама чета, че много се прави явно.
Аз де обадих на лекаря си и той ме вика на 29.02., тогава ще съм в осма седмица. И с дъщеря ми май така беше, но не помня добре вече. А кръвен тест за бременност не са ми правили никога.

Последна редакция: вт, 02 фев 2016, 21:31 от 37°C ON

# 67
  • Мнения: 9 865
37°C ON, аз си направих кръвен за потвърждение на обикновените тестове, някои го правят, защото е най-точен и сравнително рано може да покаже верен резултат и да спести гадаенето на колко-точно-розово е бялото, което сме си въобразили за втора черата.
Аз се надявам правилното нарастване на нивата (при втория тест) да ме успокои, че бременността е нормална (а не ектопична), защото съм чела, че при проблем, нивата не следват правилен алгоритъм на нарастване, а имам повод за притеснения с пустите тръби. Confused Но и това не е 100% сигурен показател, де, трябва да се види на "телевизора".
Ще ми простите, че тука на всяка манджа слагам мерудия, но и аз съм адски нервна и писането ми действа терапевтично. Другото е да крещя и недоволствам на милото, горкото. Blush Hug Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 2 309
37°C ON, аз си направих кръвен за потвърждение на обикновените тестове, някои го правят, защото е най-точен и сравнително рано може да покаже верен резултат и да спести гадаенето на колко-точно-розово е бялото, което сме си въобразили за втора черата.
Аз се надявам правилното нарастване на нивата (при втория тест) да ме успокои, че бременността е нормална (а не ектопична), защото съм чела, че при проблем, нивата не следват правилен алгоритъм на нарастване, а имам повод за притеснения с пустите тръби. Confused Но и това не е 100% сигурен показател, де, трябва да се види на "телевизора".
Ще ми простите, че тука на всяка манджа слагам мерудия, но и аз съм адски нервна и писането ми действа терапевтично. Другото е да крещя и недоволствам на милото, горкото. Blush Hug Heart Eyes


37°C ON, аз правя задължитено кръвен, защото както при тази, така и при миналата бременност пикливите тестове не ми отчетоха след закъснението Laughing Мен тия неща не ме ловят  Twisted Evil Но и Бона е казала много точно и добре! Нчкои ги правят като потвърждение на обикновенните Simple Smile И понеже когато бях бременна със сина ми в 5-тата седмина надвишавах 1000 и доста, моите скромни 225,5 еденици ми се струват достатъчно, за добре развиваща се бременност в 4-та седмица  Rolling Eyes , та сега повтярвам за да видя, че се развиваме добре. Пък и утре следобяда имам час при докито и да му занеса изследванията Simple Smile

# 69
  • Мнения: 697
Ясно за теста, мерси!
А за притесненията покрай бременността предполагам не могат да се избегнат съвсем, но колкото по-малко, толкова по-добре, защото не помагат. Опитайте някак да се разсейвате. Работа, някое хоби, спорт (който по принцип си практикувате и ви кефи)?

# 70
  • Мнения: 250
Честито на новите похвалили се Hug аз един ден имам оплаквания, един ден нямам... ще видим как ще съм, че миналата бременност бях доста зле  Confused Този път съм решила да изчакам с първия преглед, знам че всичко ще е наред! Надявам се след 10тина дни да се похваля с балонче, точица, пулс ... успех на всички! Heart Eyes

# 71
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 176
Момичета дето сте правили чхг кръвни тестове като чета колко са ви високи резултатите и почвам малко да се притеснявам.Моят на ден 7 след тансфера беше 14 , на ден 11 беше почти 51 , утре пак ще ида да ми вземат кръв , но дори и да се е повишил пак няма да е над 200.Мъжът ми ме успокоява, че когато са транферирани 5-дневни ембриони чхг нараства по-бавно и че на ден 14 от транфера е напълно нормално да е около 100 (колкото предполагам че ще е моят), но пак си се притеснявам.Вече се примирих, че най-вероятно бебето ще е едно, сега обаче много искам всичко да е наред и да стигна до края успешно и без проблеми.
Иначе пък малкия е много доволен,като беше в къщи всеки ден ме питаше дали вече съм бременна и като му казах накрая "Да" се почна едно подскачане и постоянно ме обикаляше и си слагаше ръката на корема и пишаше "как е малкото юначе"  Heart Eyes  Ще си имам един страхотен батко,който знам че няма търпение да стане такъв и изобщо не искам да го разочаровам...

# 72
  • Мнения: 697
Елислава, на мен тези стойности не ми говорят нищо, но ти пожелавам всичко да ти е наред (и на всички нас, де). И ако нещо те притеснява просто се обади по телефона на лекаря ти и го попитай, това му е работата.

# 73
  • Мнения: 2 309
Елислава, не съм запозната с нормалните стойностите при трансфер, защо не се обадиш на доктора си и да го питаш? И аз бих се притеснила ... На мен моите ми се виждат ниски сега в 12:30 си очаквам резултата на новия кръвен тест ... ще  fingerscrossed

# 74
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 176
В моя случай кръвните тестове са задължителни, засега всичко се увеличава като хората и не би трябвало да имам поводи за притеснение.
37°C ON 8 г.с. не е ли късно за първи преглед.
При първата ми бременност чхг растеше със скоростта на светлината и в 7 г.с. вече знаех, че нещо не е наред-оказа се мисед и голям рев.После със Станислав като бях бременна от 5 г.с. ходех на прегледи, растеше си нормално като сега чхг-то. В 7 г.с.  обаче прокървих и до 13 г.с. бях на Прегнил.После не съм имала никакви проблеми.Мисля повече да не се притеснявам, утре нов тест и в понеделник на преглед,пък каквото стане.

Общи условия

Активация на акаунт