ОКТОМВРИЙКИ 2016Г.

  • 37 865
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 19 733
Помня те, Бъни Simple Smile

# 691
  • Мнения: 186
Добре дошли на всички нови попълнения! Лека и безпроблемна бременност на всички ни  Hug Кристи, не разбрах какъв е проблемът ти и какво лечение са предприели. Можеш ли да ми разясниш.

# 692
  • Мнения: 19 733
Ralexa, аз много проблеми имам Mr. Green Ако питаш за плацентарните молекули, стойностите на протеина бяха сравнително ниски, което може (а може и не) да е причина за инфекция. Съответно, въпреки че имунологичните ме изследвания бяха супер (НК клетки и т.н.), днес ми изписаха вливка с Октагам 7г и контрола след 2 седмици.

# 693
  • Мнения: 1 739
Честити сърчица,  Mimsis_k и cristi, да бия силно под вашите до термин!
Относно заглавията за следващата тема, мисля че който е създал тази тема трябва да пусне анкета.
Това са заглавията за следващата, тъй като не мога аз да направя анкетата, ако искате в следващите си постове просто допълнете номера на това, което ви харесва.
1. В октомврийското човече сърчицето тупка вече!
2. ОКТОМВРИ е далече, а мама е нетърпелива вече!
3. Видяхме вече две черти, в нас ОКТОМВРИЙСКО сърчице тупти

Последна редакция: чт, 25 фев 2016, 22:24 от R_N

# 694
  • Мнения: 250
Добре дошли на новите мами! Чакахме ви с нетърпение и чакаме още попълнения скоро!

Аз харесвам заглавие 1

# 695
  • Мнения: 1 612
Привет на всички нови мами и лека бременност с пухкав финал  Hug
За новата темичка: На 39г съм в 8+3 г.с. с термин 03.10.2016г - първа бременност Simple Smile
Харесвам заглавие 2!

# 696
  • при моите любими
  • Мнения: 2 582
Момичета и аз се записвам при вас. Не съм ходила на лекар, но имам положителен тест и термин по мои изчисления 20.10. Както се вижда от подписа ми имам 2 дечица и това ще ни е трето  baby_neutral

# 697
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 163
Добро утро.Добре дошли нови мaйчетa.Лекa и успешнa бременност до крaя ви желaя.
Зa новaтa темa ми хaресвa зaглaвие 1.Некa и другите дa си кaжaт мнението.
Тези НК клетки aко искaм дa си ги изледвaм по моя инициaтивa кaкво трябвa дa кaжa кaто идa в лaборaториятa?И нaвсякъде ли може дa ми ги изследвaт,мaй сaмо тях не съм прaвилa .

# 698
  • Мнения: 318
Кристи, много се радвам а теб, незнаех че си бременна 😊
Аз моите НК клетки ги пусках в Щерев, но видях, че ги пращат в Иван Рилски, така че може направо там да отидеш. По- евтино ще е със сигурност!

# 699
  • Мнения: 2 515
Моето детенце почти не е боледувало откакто се е родило - 2-3 двудневни хреми и 2 пъти бърз летен вирус. Но тя не ходи на ясла, и това си е важно уточнение, като че ли. Разбира се постоянно се виждаме с хора, приятели с деца, без деца, много пътуваме, но не е  като да е всеки ден в група с по 30 мъничета. Притеснява ме фактът, че есента живот и здраве тръгва на градина (дано да я приемат  Confused ) и ще се почне с болестите, не си въобразявам, че ще й се размине, но тогава (пак живот и здраве) ще се ражда бебчето и ще стане много сложно. Страх ме е , не е пила досега АБ, не е кашляла, дано все пак си е изградила някакъв имунитет и да не се тръшне от нещо още на третия ден Sad Но до тогава има много време.

Момичета, какви са тези НК клетки и защо ще ги изследвате  newsm78

Днес ми е 1вият преглед и страшно се притеснявам.. За сърчице е рано, но се надявам поне да видим сакче и нещичко вътре  Praynig

За заглавието - харесва ми номер 1 от тези, които е предложила R_N

Добре дошли на новите мамчета  Hug

Последна редакция: пт, 26 фев 2016, 07:59 от commala

# 700
  • Мнения: 23
На мен най-мн ми харесва 3 Simple Smile

# 701
  • София !
  • Мнения: 1 240
Добро утро  Hug

Хайде на кафенце  kaffeetrmker_2


За заглавията, който предложихме нека мацката, която ще прави темата да пише на майката, която ни пусна тази и да и ги прати, така тя ще може да ги сложи в анкета и всеки да гласува  Peace

Как сте всички? Имате ли някакви неразположения вече? Аз от както ви казах от онзи ден си започна едно гадене, даже веднъж поврърнах. Вчера се спасих с газирана вода. Та се чудя по колко може да се пие  Thinking Вчера пих цял ден на малки глътки и общо взето ми беше добре до вечерта. Вечерта вече ми беше пак доста кофти, но няма как разбирам, че няма как да се спася напълно, но поне малко от малко  Simple Smile

commala, стискам палци всичко да е наред и пиши после да кажеш каке минал прегледа  Hug

cydonia, хихи тройно щастие Heart Eyes


# 702
  • Мнения: 1 404
Привет на новите попълнения!  bouquet

За заглавие - номер 2.

Commala, спокойно, ще има един период в началото на боледуване, после ще укрепне. Няма как, това е част от играта Simple Smile

Моят мъж сега се  е ошашкал... Седи, гледа новини, чете медии и вика: ма какво дете в тази сложна политическа обстановка, то светът е пред война... Ужасно се е ошашкал, иска да се запасяваме. Аз му казах, освен да се окопаем на село в планината, друг начин не виждам Simple Smile

# 703
  • София
  • Мнения: 262
Cristi, много се радвам да те видя тук  Hug
Скрит текст:
Не знам дали ме помниш, преди време бях в темите на ИБ, но след неуспешния ми опит се бяхме отказали за дълго време. Този път се надявам всичко да е наред!  Praynig

Arlina, и аз този Пулмикорт много го мисля и бях много против, но от друга страна ме е страх да не стане по-зле и гледам да спазвам това, което назначават лекарите. Дано го израсте по-бързо, защото е страшно неприятно..

Bunny, зная за какво говориш. И аз не го отказах с леко сърце, но това беше моето решение и за моя конкретен случай се оказа правилното, а и бях наясно какво правя. Те и с ГЕР се опитаха да го изкарат... Обаче ти трябва да направиш това, което е правилно за вашия конкретен случай. При вас приемът може да е наложителен. Единствено исках да подчертая, че в много голяма част от случаите става въпрос за реакция към мръсотията, която нашите деца дишат.

# 704
  • Мнения: 695
Здравейте на всички Simple Smile
Аз гласувам за заглавие 1 за следващата тема.
Сега като ви чета с по-големи дечица... и аз имам подобни притеснения. Моята дъщеря (1г. 10 мес.) ходи на ясла от преди да навърши четири месеца и, разбира се, редовно е с някакво злобно вирусче през зимата. Не ми е боледувала тежко засега, винаги се ограничаваме с хрема и лека кашлица, която отшумява по-бързо или бавно. Рядко вдига и температура. Но то си е достатъчна мъка с неспането и вечните сополи, които си предаваме и вкъщи един на друг, отсъствията от работа и така.  Сега втората зима определено боледува по-малко, а и аз също. Но евентуално като се роди бебето ще започне точно есента и новата вълна вируси и сополи, та малко се притеснявам, че ще е трудно да го опазя малкото. Ще го мисля като му дойде времето, явно.
Пожелавам ви здраве вкъщи на всички.

Общи условия

Активация на акаунт