Дюни Роял Ризорт 2016

  • 120 802
  • 780
  •   1
Отговори
# 540
  • Русе
  • Мнения: 1 876
Благодаря Galactic Voyager и mandy2 за отговорите. Няма свободни места или по-скоро не ги дават. След изтичане на ранното записване, може би щяло да има. Знам, че комплекса се продава на немския пазар, през двете ни посещения в Марина Роял Палас сме били по 2-3 български семейства. От Дива Холидейз ми предлагат да изтегля с десетина дни, но мен не ме устройва. През румънския сайт също ми дава, че няма места. Миналата година резервирах със седмица по-късно и нямаше проблеми.

# 541
  • София
  • Мнения: 351
Да, няма места в целия комплекс, много съм разочарована, опитвам се да харесам нещо друго, обаче нищо не ме грабва. Аз се бях насочила към Белвил, но ми казаха, че апартаментите там били само 6 и отдавна са заети. Едва ли и след ранните записвания, ще изкочи свободен.
Тези от вас, които харесват Дюни и не са успели да резервират, накъде ще се насочите?

Последна редакция: ср, 07 фев 2018, 22:12 от Нимерия

# 542
  • Мнения: 299
В линка който съм дала има места за примерния период който съм посочила- края на м.юли. Вие за кои дати търсите и за колко човека? Или цената не ви устройва?

# 543
  • София
  • Мнения: 351
Хм, интересно. Снощи го гледах този сайт и явно нещо не съм видяла добре и ми излизаше, че няма свободни апартаменти, а сега виждам, че има. Цената обаче наистина е висока, за пет нощувки от 23.07 - 28.07 - 1170 евро.
От българските агенции ми бяха пратили оферта за същия период - 1885 лв.
Ще го мисля.

# 544
  • Мнения: 160
Да, няма места в целия комплекс, много съм разочарована, опитвам се да харесам нещо друго, обаче нищо не ме грабва. Аз се бях насочила към Белвил, но ми казаха, че апартаментите там били само 6 и отдавна са заети. Едва ли и след ранните записвания, ще изкочи свободен.
Тези от вас, които харесват Дюни и не са успели да разервират, накъде ще се насочите?

Няма аналог, повярвайте ми!

# 545
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Не съм съгласна. Аз не бих повторила този соц ужас с обяд и вечеря, но детето иска. Днес попитах и веднага предлагат всичко, нас ни интересува  ОТ 20.07.
Питам конкретно ползвалите 5 зв. кое е различно? Естествено не мога да се прежаля, но явно се налага. Неразумно е.

# 546
  • софия
  • Мнения: 1 201
Цитат
Питам конкретно ползвалите 5 зв. кое е различно?


Има два допълнителни басейна, на които обичайно е по-спокойно от лудницата на големия басейн. Има вътрешен басейн- ние сме го използвали само ако се случи някой дъждовен ден, но има хора, които си го използват.
В последните 1-2 години има и малка разлика в менюто на ресторанта в сравнение с другите ресторанти. На обяд е по-спокойно спрямо Марина бийч. Вечер си е доста пълен ресторанта (както навсякъде)
Не мога да кажа нищо за стаите като сравнение, защото не сме били в друг от хотелите.

# 547
  • София
  • Мнения: 351
Не съм съгласна. Аз не бих повторила този соц ужас с обяд и вечеря, но детето иска. Днес попитах и веднага предлагат всичко, нас ни интересува  ОТ 20.07.
Питам конкретно ползвалите 5 зв. кое е различно? Естествено не мога да се прежаля, но явно се налага. Неразумно е.
Къде и от коя агенция ви предлагат всичко? Според всички агенции, към които изпратих запитване, поне 6-7 на брой, от 20.07 до 10.08 няма абсолютно нищо свободно, в нито един от хотелите.
Иначе аз тази година търся точно това, спокойствие, прилична храна и да е приятно и весело за децата.

# 548
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Цитат
Питам конкретно ползвалите 5 зв. кое е различно?


Има два допълнителни басейна, на които обичайно е по-спокойно от лудницата на големия басейн. Има вътрешен басейн- ние сме го използвали само ако се случи някой дъждовен ден, но има хора, които си го използват.
В последните 1-2 години има и малка разлика в менюто на ресторанта в сравнение с другите ресторанти. На обяд е по-спокойно спрямо Марина бийч. Вечер си е доста пълен ресторанта (както навсякъде)
Не мога да кажа нищо за стаите като сравнение, защото не сме били в друг от хотелите.


Благодаря mozzi!
Качеството на храната поне малко по-добро ли е?

Не съм съгласна. Аз не бих повторила този соц ужас с обяд и вечеря, но детето иска. Днес попитах и веднага предлагат всичко, нас ни интересува  ОТ 20.07.
Питам конкретно ползвалите 5 зв. кое е различно? Естествено не мога да се прежаля, но явно се налага. Неразумно е.
Къде и от коя агенция ви предлагат всичко? Според всички агенции, към които изпратих запитване, поне 6-7 на брой, от 20.07 до 10.08 няма абсолютно нищо свободно, в нито един от хотелите.
Иначе аз тази година търся точно това, спокойствие, прилична храна и да е приятно и весело за децата.

Аз не търся точно това, ползвала съм само едно лято преди 2 г. Белвил и Марина бийч, резервирах инцидентно през м.май. Не държа обаче на отстъпка, а на две отделни помещения. В Марина и джуинър суитът е едно цяло и не ни устройва. Каквото сабя покаже, дано пък да резервират всичко и детето да миряса  Grinning

# 549
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Че какво му е соц-а на ол инклузива, баш капиталистически модел си е Simple Smile. Естествено, че не е само обед и вечеря, все си има ядене, за това не разбирам как хората не искали да ядат под час, при положение, че часа е от 7до 23 Simple Smile Simple Smile. За спокойно точно в разгара на сезона не е наистина, има и дискотека до среднощ за купонджии. Мен взе да ме притеснява това светкавично свършване на местата, все пак сме още началото на февруари. Откак има Аквапарк стана бая трудно за места. Иначе, да се иде там май и да се иде там юли разликата е от земята до небето. Между другото ние ходим от 8 години, 5 години ходихме сами, на 6 с нас дойдоха още две семейста, на 7 дойдоха пак, плюс още едно семейство, на 8 дойдоха тези три семейства плюс още две, а тази ще ходим ние, другите пет семейства и още едно. Е как да има места, като всяка година никой не се отказва, а все нови и нови хора се засилват натам. Чак почвам да се дразня  вече, в повече ми идва.

# 550
  • Мнения: 13 649
Кое ти идва в повече, от какво се дразниш?
Курорта е харесван,резервирайте декември - януари и няма да имате проблеми с местата.

# 551
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Кое ти идва в повече, от какво се дразниш?
Курорта е харесван,резервирайте декември - януари и няма да имате проблеми с местата.
А, да, ама като сме такава голяма агитка и докато се натуткат всички с отпуските и се притеснявам да не свършат. А декември ми е рано, още не съм си направила плана за годината. Миналата година февруари резервирахме, имаше места, тази средата на януари, също имаше. Но като знам преди години как имаше и ласт минът, чак ми е носталгично.

# 552
  • Мнения: 13 649
Разбирам, с голяма компания е така.

# 553
  • Мнения: 874
Аз тази година резервирах в Сол Несебър ,не че не ми харесва Дюни ,просто за разнообразие .Дано не сме разочаравани ....

# 554
  • София
  • Мнения: 351
Някой да е резервирал чрез този сайт? https://duni.holiday/. Не мога да се ориентирам това агенция ли е, какво е, има само това като име - Bulgaria Dynamic Packaging.

Общи условия

Активация на акаунт