Дюни Роял Ризорт 2016

  • 120 774
  • 780
  •   1
Отговори
# 555
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 520
От горния сайт не съм, но резервирах за кучия период с немци и руснаци през Калисто. За мен лично е дано издържа. Сори.

# 556
  • Мнения: 155
Здравейте! резервирахме почивката края на юли за Белвил. решихме да отидем за няколко дни и през септември, но свободни места има само за Холидей вилидж - апартамент. Искам да попитам, някой който е ходил-как е там? Къде са там апартаментите? Имат ли си отделен лоби бар или ползват този на Белвил-изобщо как са условията и къде се намират апартамените? Благодаря предварително!

# 557
  • Мнения: 160
Здравейте! резервирахме почивката края на юли за Белвил. решихме да отидем за няколко дни и през септември, но свободни места има само за Холидей вилидж - апартамент. Искам да попитам, някой който е ходил-как е там? Къде са там апартаментите? Имат ли си отделен лоби бар или ползват този на Белвил-изобщо как са условията и къде се намират апартамените? Благодаря предварително!
Всички гости на Дюни роял ризорт ползват цялата база, с изключение на хотел Марина роял палас, а гостите настанени в него ползват абсолютно всичко. Апартаментите на ХВ, които не са промо, са близо до Белвил. Толкова е хубаво всичко, че ще ви хареса със сигурност. 

# 558
  • София
  • Мнения: 2 435
Резервирах за Белвил от 01.07 за първи път ще ходя на Дюни.

# 559
  • София
  • Мнения: 220
Резервирахме през Холидей Планет за м. август за Марина Бийч.. в стая море, не съм била там, но от много познати, които за поредно лято ще са там, отговорът им за това място в... Това е морето, на което трябва да се почива в България Simple Smile

# 560
  • Мнения: 101
Някой да е резервирал чрез този сайт? https://duni.holiday/. Не мога да се ориентирам това агенция ли е, какво е, има само това като име - Bulgaria Dynamic Packaging.

И аз се чудя дали са надеждни, за да резервирам през тях. Дано някой, който ги е ползвал да се включи

# 561
  • София
  • Мнения: 220
Някой да е резервирал чрез този сайт? https://duni.holiday/. Не мога да се ориентирам това агенция ли е, какво е, има само това като име - Bulgaria Dynamic Packaging.

И аз се чудя дали са надеждни, за да резервирам през тях. Дано някой, който ги е ползвал да се включи

Аз не мога да кажа за тях, но единствено чрез Холидей Планет успях да си запазя 2 стай, за исканите от мен дати и знам, че наистина са ми запазени стаите, понеже направих допитване, преди да преведа капаро по сметката им... Все пак превеждаме доста пари и искахме да сме сигурни... Поздрави и успех на резервиращите, доколкото разбрах за Дюни трябва да се правят от по-рано резервации Wink

# 562
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
Може ли да споделиш как направи проверка дали наистина са резервирани? И аз запазих с тях, агенцията изглежда читава и съм много приятно изненадана колко бързо и грамотно ми отговарят, дори в почивни дни.

# 563
  • София
  • Мнения: 351
Калисто днес ми изпратиха мейл, че има нови свободни места за Дюни, за юни, юли и август. Направих запитване за апартамент за края на юли в Белвил, върнаха ми, че има само в Холидей Вилидж, 2600 лв. за 7 дни.
Мен не ме устройва, но пък може на някой да е от полза тази информация.

# 564
  • Мнения: 160
Моля, модератор, да ми отговори, дали няма нова тема за Дюни роял Резорт! Тук отдавна е затишие, а и е от преди две години заглавието. Да не би нещо да пропускам?

# 565
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
Не съм модератор, но друга тема няма. Резервирахме и чакаме почивката Simple Smile Който отиде първи да споделя Simple Smile

# 566
  • София
  • Мнения: 220
И ние я чакаме с нетърпение, въпреки, че е чак август месец. Не съм била до сега в Дюни, но само хубави неща съм чувала.. Почивката уредихме с "Холидей Планет". Много съм доволна от обслужването им Simple Smile

# 567
  • Мнения: 3 397
Последното мнение е от края на април, как да не се пише? Всъщност периодът е такъв, че няма какво толкова да се сподели... Чакаме лятото! Satisfied

# 568
  • София
  • Мнения: 2 780
Ако някой се интересува от нещо конкретно може да пита спокойно. Винаги някой отговаря. За тази година сезонът тепърва започва и скоро ще има повече актуална информация.

# 569
  • Мнения: 135
Здравейте, може ли да ми кажете дали за плажа чадъри шезлонги..се доплаща допълнително? Гледайки на сайта за Марина Роял,малко странно ми се струва да не предлагат двойна стая със спалня... Само някакви 2 единични легла?

Общи условия

Активация на акаунт