Дюни Роял Ризорт 2016

  • 120 755
  • 780
  •   1
Отговори
# 570
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
Чадърите и шезлонгите ,на плажа , влизат в цената !

# 571
  • София
  • Мнения: 220
Vodopad В нито един хотел нямат спални, аз питах за същото и това ми отговориха, могат за улеснение те сами преди да настанят гостите да ги съберат едно до друго при желание на клиента. Simple Smile

# 572
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Ние винаги си събираме леглата (за да не изпопадат децата от тях Wink). След като веднъж сме ги събрали, камериерките вече ги оправят като спалня. Дори мисля че ни постилаха един голям чаршаф, вместо два малки, но не помня със сигурност.

# 573
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Здравейте, може ли да ми кажете дали за плажа чадъри шезлонги..се доплаща допълнително? Гледайки на сайта за Марина Роял,малко странно ми се струва да не предлагат двойна стая със спалня... Само някакви 2 единични легла?

Дюни е едно от малкото места, където чадърите и шезлонгите на плажа са включени в цената. Не се доплаща.
Във всички хотели в комплекса спалнята е от два матрака. Просто така е оборудвана базата.

# 574
  • Мнения: 155
Здравейте! Има ли някой, който се е е върнал от Дюни-нека сподели как е тази година!

# 575
  • Мнения: 135
В момента от къде е най изгодно да се направи резервация?

# 576
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548

В момента от къде е най изгодно да се направи резервация?

Според мен , вече в средата на юни , правилният въпрос е  " Къде , все още , е възможно , да се направи резервация за Дюни ? "  Почети никъде ,вече няма свободни места .

Изгодно беше през декември с ранните записвания .

# 577
  • Мнения: 135

В момента от къде е най изгодно да се направи резервация?

Според мен , вече в средата на юни , правилният въпрос е  " Къде , все още , е възможно , да се направи резервация за Дюни ? "  Почети никъде ,вече няма свободни места .

Изгодно беше през декември с ранните записвания .

Да,така е. Има ли официален сайт за резервации? Поне да е сигурно, все пак не са малко парите ,а при липса на намаления,най добре директно да се резервира

# 578
  • София
  • Мнения: 2 434

В момента от къде е най изгодно да се направи резервация?

Според мен , вече в средата на юни , правилният въпрос е  " Къде , все още , е възможно , да се направи резервация за Дюни ? "  Почети никъде ,вече няма свободни места .

Изгодно беше през декември с ранните записвания .

Да,така е. Има ли официален сайт за резервации? Поне да е сигурно, все пак не са малко парите ,а при липса на намаления,най добре директно да се резервира

https://www.duni.bg/bg/%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B … %D0%BB%D0%B8.html

# 579
# 580
  • София
  • Мнения: 220
Пробвайте през Холидей Планет... Simple Smile

# 581
  • Мнения: 135
Здравейте,имам няколко въпроса относно резорта.
Знаете ли дали се предлагат колела/велосипеди под наем? Плажните кърпи се дават от хотела? Средно колко излиза едно такси до Созопол?Случайно да имат техен транспорт,до там и обратно?
Някой може ли да каже точно какви ,,привилегии" имат в повече гостите на хотел Роял ?Има ли фитнес и спа и заплаща ли се отделно?

Последна редакция: нд, 17 юни 2018, 20:04 от Vodopad

# 582
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Здравейте,имам няколко въпроса относно резорта.
Знаете ли дали се предлагат колела/велосипеди под наем? Плажните кърпи се дават от хотела? Средно колко излиза едно такси до Созопол?Случайно да имат техен транспорт,до там и обратно?
Някой може ли да каже точно какви ,,привилегии" имат в повече гостите на хотел Роял ?Има ли фитнес и спа и заплаща ли се отделно?
Плажните кърпи се дават от хотела - ДА
Случайно да имат техен транспорт,до там и обратно - НЕ
Марина Роял - вътрешен басейн, мини барът се зарежда веднъж при пристигане и е безплатен, обслужване със сервитьор в ресторанта, от другите хотели не могат да ползват услугите в него.

# 583
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Здравейте,имам няколко въпроса относно резорта.
Знаете ли дали се предлагат колела/велосипеди под наем? Плажните кърпи се дават от хотела? Средно колко излиза едно такси до Созопол?Случайно да имат техен транспорт,до там и обратно?
Някой може ли да каже точно какви ,,привилегии" имат в повече гостите на хотел Роял ?Има ли фитнес и спа и заплаща ли се отделно?
В Марина роял не съм почивала, но фитнес има в х-л Пеликан, както и малък вътрешен басейн, които могат да се ползват от всички гости на комплекса без доплащане.

# 584
  • Мнения: 155
Здравейте!  Има ли някой върнал се от Дюни? Във визит четох негативни мнения от тези дни-няма персонал, мръсно и децата са хванали летен вирус.
Относно превоза до Созопол-точно до подлеза пред Ла Бриз има таксита с твърда тарифа-мисля, че до Созопол беше около 30 лв., но не съм сигурна. На някои тарифи пишеше шопиинг, което предполагам е в двете посоки. Имаше тарифи за Созопол, Приморско, несебър и Бургас

Общи условия

Активация на акаунт