Бродирана красота - тема 132

  • 76 036
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 161
естетсвено че към хиляда пъти съм опитвал.

# 721
  • София
  • Мнения: 461
Damarcus, може да пробваш проследяване на номера с този сайт http://www.17track.net/bg за международно проследяване. Редовно купувам от китайците дребни неща, които ми предоставят трак номер ,уж само докато е в Китай, но в системата на 17track се отбелязва кога е дошла пратката в БГ.

# 722
  • Мнения: 3 161
и в тоя сайт има инфо до 16.02 - Чикаго.

# 723
  • Мнения: 8
в пощата няма нищо за мен. мисля че нищо няма да се получи.
Здравейте!
Имах същия проблем през лятото на миналата година с поръчка от този сайт. Отидох да проверя директно в митницата и пратката се оказа там.

# 724
  • Мнения: 219
КотеВаня, честита придобивка. Бях взела на майка ми като начинаеща кръсто-гобленарка една Мая с животни, и като видяхме схемата се смях колкото много 1/4 кръст имаше, и на 18к. Казах й да не ги шие, ами направо Х, разликата изобщо няма да се види. Шие го доста бавно, но вече си е набелязала и втори Simple Smile)

Аз си кретам с котараците Simple Smile

МСК, честити и на теб придобивки Simple Smile

# 725
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
ЦелуФка не съм го разглеждала още. Само го прибрах в шкафа. Но за 22 лв. въобще няма да се притеснявам за 1/4.

# 726
  • Мнения: 8 228
А аз шия безкраен контур, а после и коучинг, и френски възли ...

# 727
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
ЦелуФка не съм го разглеждала още. Само го прибрах в шкафа. Но за 22 лв. въобще няма да се притеснявам за 1/4.
В последно време гледам много на Анхор и Майа на направо символична цена. Това нормално ли е ?
Много ме изкушават тези ниски цени и шарени мотивчета, но ме спират тези четвъртинки. А имат доста изгодни и интересни неща.

# 728
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
аз Анхор вече няма да шия. и Майа също

не знам кой им е дизайнера, но тоя човек не  е виждал игла Tired

на Аида 18, на едно квадратче имат по три-четири, че и повече чертички контурен бод и не трябва да се застъпват  Tired

не е като да не съм им дала шанс - Анхор: завършила съм едно малко мече със сърце, една фея (подарена е) и един бухал, на който още събирам сили да направя контура; на майа довършвам (от 100 години) една кипра по бански и с чадърче  Blush

# 729
  • София
  • Мнения: 9 850
Добри, тоя бухал... бода, където ми падне и това е!  Laughing
Аз съм поръчвала от сайта по-горе, платих си с Пейпал, никакви проблеми...
Не знам защо се е получило това, но и аз бих отишла на митница да видя... или по телефон ако може да се провери...

# 730
  • Мнения: 3 161
Ако не беше на 100+ км. наистина е добра идея.

# 731
  • София
  • Мнения: 9 850
Все пак - телефон, познати, нещо?

# 732
  • Мнения: 3 161
Не се сещам за познати. Иначе все пак може ли друг да вземе пратката?

# 733
  • Варна
  • Мнения: 6 877
аз Анхор вече няма да шия. и Майа също

не знам кой им е дизайнера, но тоя човек не  е виждал игла Tired

на Аида 18, на едно квадратче имат по три-четири, че и повече чертички контурен бод и не трябва да се застъпват  Tired

не е като да не съм им дала шанс - Анхор: завършила съм едно малко мече със сърце, една фея (подарена е) и един бухал, на който още събирам сили да направя контура; на майа довършвам (от 100 години) една кипра по бански и с чадърче  Blush

И аз така. Зарязах лавандулите на Анхор на контура, няма такова чудо просто! ooooh! Та затова започнах Дим, почти е готов, като го завърша съм решила да довърша и Анхора ... ако изобщо е възможно. Tired

# 734
  • София
  • Мнения: 9 850
Не се сещам за познати. Иначе все пак може ли друг да вземе пратката?
С пълномощно, не виждам защо да не може. Но е хубаво да попиташ и в темата за митниците, не съм сигурна. От пощата може на 100%.

Общи условия

Активация на акаунт