Опасен наркоман вилнее. Какво да правим?

  • 7 766
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 214
Пак усещам как се тръгва в посока да се защитава някаква измет.  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 709
Точно така, Добри. Имало е случай, до колкото разбрах криминалист се е набол на игла, при обиск или там каквото е и го пишат точно, за да се подхожда с внимание.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 467
Бих сменила жилището, за да живеят децата ми спокойно и да не изживяват кошмар, който може да им се отрази в целия живот в бъдеще.
Да, и това не е лесно, но не бих чакала друг да реши този толкоз заплетен казус.
Успех каквото и да решите.
Мислиш ли,че могат от всички жилища,от всичките тези 14 етажа да си ги сменят? Или викаш, бягай , спасявай се, другите да му берат грижата, вместо да се намери общо решение.

# 18
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Пак усещам как се тръгва в посока да се защитава някаква измет.  Rolling Eyes

 Thinking прочетох внимателно постовете и не видях нито един в защита на "измета"

държавата и институциите не са на ниво и това е най-мекото, което мога да напиша.

за мен единствено правилния начин е да се сигнализира 112, полиция, квартален, всякакви институции и дори телевизията, като доказал се вариант за решаване на нерешими проблеми.

лично аз не виждам нормален начин за решаване на проблема, с ненормални начини не искам да се обвързвам  Peace

# 19
  • Мнения: 5 060
Бих сменила жилището, за да живеят децата ми спокойно и да не изживяват кошмар, който може да им се отрази в целия живот в бъдеще.
Да, и това не е лесно, но не бих чакала друг да реши този толкоз заплетен казус.
Успех каквото и да решите.
Мислиш ли,че могат от всички жилища,от всичките тези 14 етажа да си ги сменят? Или викаш, бягай , спасявай се, другите да му берат грижата, вместо да се намери общо решение.

Честно да ти кажа - мисля.
Мисля, че е много по-важно да спестя на детето си такъв живот, ако мога, разбира се.
А с каквото бих могла ще помогна и на съседите, но то ако можеше, нямаше да искам да избягам от там.
Точно за тези казуси в България не сме намерили цивилизован изход.

# 20
  • Мнения: 6 214
Пак усещам как се тръгва в посока да се защитава някаква измет.  Rolling Eyes

 Thinking прочетох внимателно постовете и не видях нито един в защита на "измета"


От къде знаели, че е болен от СПИН и естествено ли било да му го пише в досието.  Rolling Eyes

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
И това директно означава, че се защитава "някаква измет"  ooooh!

# 22
  • Мнения: 3 031
Имаше такъв тип в блока на баща ми. Там обаче полицаите хич не го жалеха, защото един от съседите беше високопоставено ченге.

Звънете непрекъснато на полицията, пишете жалби до всички възможни инстанции. Трябва да си много упорит, за да се задействат понякога. Друг вариант е да се свържете с Господари на ефира, мисля, че ще обърнат внимание.

Той вероятно няма да живее още дълго, но не се отказвайте.

# 23
  • Мнения: 46 520
Подайте си жалба и с/у полицаите, които са идвали на подадения сигнал. Няма как влизане с взлом, многократно, доколкото разбирам от написаното, да не бъде сметнато за престъпление. Въобще не го вярвам това. И у нас разбиха вратата (не ги знам какви сам наркомани или не), но и полицаи, и застрахователи си го броят за престъпление.

# 24
  • Мнения: 709
Да ви кажа, това с изнасянето е невъзможно. Става дума за блок в краен квартал на София, който до преди 15 год. Беше заобиколен от пасящи овци и крави, а живущите почти 90% са хора, от това до скоро село, станало вече много претъпкан квартал. Никога няма да се махнат от там. А и сме преживели покойни вече мутри, публични домове, стрелба и какво ли още не, никой досега не се е преместил, с изключение на изброените, дано и този човек си отиде.

# 25
  • Мнения: 46 520
Законът е един за всички квартали. Така че щом е извършил престъпление трябва да иде на съд.

# 26
  • Мнения: 2 681
Продажбата на имота не е решение.
Ами ако на новото място друго хлапе стане наркоман и започне да налита?
Няма как цял живот да се разпродават и местят.
Звънете на 112 постоянно и викайте телевизия.

# 27
  • Мнения: 14 654
Taзи история ми звучи много недостоверно. Имам идея защо се пускат подобни бомбички, но засега ще си затрая.
Смятам, че е поредната пързалка.

# 28
  • Мнения: 2 457
Мен ми стана интересно кой е тоя квартал, в който се развива действието Simple Smile

# 29
  • Мнения: 14 654
По принцип кварталът може да е всеки, наркомани има навсякъде, само се друсат с различно.От писанията на авторката оставам с впечатление, че нейният герой е хероинов наркоман, а модата на хероина мина отдавна и хероиновите наркомани са на изчезване. Сега са модерни евтините синтетични наркотици, които се пласират с лекота.

Общи условия

Активация на акаунт