Търся/предлагам аватар/подпис! 5

  • 333 835
  • 5 914
  •   1
Отговори
# 4 125
  • Мнения: 48 157
Аз бих гласувала, даже преди време гласувах няколко пъти в аватарната тема, но ми е неудобно да гласувам, след като не правя комбинации.
Но се надявам да е оформено като анкета, а не да се броят постове

# 4 126
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Аз бих гласувала, даже преди време гласувах няколко пъти в аватарната тема, но ми е неудобно да гласувам, след като не правя комбинации.
Но се надявам да е оформено като анкета, а не да се броят постове
   Peace

# 4 127
  • Мнения: 13 725
Здравейте! Hug

Наистина малко сметка без кръчмаря си направихме. Всички от аватарните игри одобриха идеята, но ако тук ще ви пречи една таква еднократна инициатива, няма да го правим. Няма проблем! Peace

Акаша  Hug

Не знам на кого и с какво би пречило, но ако има такива, нека си кажат мнението  Wink
На мен лично ще ми е интересно да видя тук работите ви  Laughing

# 4 128
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 689
Акаша Hug

Захарче можеш да си развиваш своите тези. Фантазията ти е доста добра.  Mr. Green

Аз нямам нищо против Аватарните игри. Peace

Нали  Mr. Green богата фантазия имам.

# 4 129
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
В тази тема горе-долу едни и същи момичета предлагат, защото не всеки прави комбинации и то се вижда какво мъртвило настава като се откажат.Та тук поне не виждам "превземане".
На мен ще ми е интересно и тук включите за оценка някоя аватарна игра.  Peace

# 4 130
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Мари,реагирах прибързано снощи.Извини ме.Всеки има право да изкаже своето мнение,ти го направи и аз не трябваше да ти отговарям по този начин Hug

Радвам се,че идеята за играта ви допада.Нямам търпение вече  Laughing

Последна редакция: пт, 26 авг 2016, 07:45 от ♥ LoVeLy Wife ♥

# 4 131
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 689
Права е Ловли  Peace Приеми и моите извинения Мари  Praynig

# 4 132
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406


Радвам се,че идеята за играта ви допада.Нямам търпение вече  Laughing

Виждаш ли Laughing, че познах, че идеята ще се хареса.
Само дето, каквото и мнение да дам се приема непременно, като критика.
И после да се доразбираме в 2 стр. кой какво....
Жалко, защото, обмислях поне на дойда в Аватарната да гласувам, ако не друго, за което бях поканена Hug

# 4 133
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Така е, Мари! Hug Ти каза, че нямаш против. Аз пак избързах с коментара, но се изприщвам вече от подобни неща, затова.


И аз казах, че нямам против Peace
А, че не го разбирам. Но, след, като беше обяснено желанието на играещите да бъдат оценени от безпристрастни го разбрах Peace

# 4 134
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Хъш, винаги си добре дошла, както и всички останали момичета в Аватарните игри и само да гласувате, и да играете!

# 4 135
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Хъш, винаги си добре дошла, както и всички останали момичета в Аватарните игри и само да гласувате, и да играете!


 Hug

# 4 136
  • Мнения: 5 309
Ох, вчера като ви зачетох през телефона и ми стана много криво, че имаше като че ли негативна реакция, донякъде защото преди време дадох идеята да пускаме тук комбинациите за гласуване от момичета, които не са аватарки и хем да ги приобщим и тях, хем ще избегнем търканията и съмненията помежду ни, че някой харесвал повече някого и гласувал предимно за него и си мислех, че всички много ще се зарадват, а като че ли  не беше точно така  Rolling Eyes Радвам се обаче, че всички вече са се изяснили и се надявам да си изкарваме хубаво заедно  Hug
Никой не иска да превзема темата, вярно, че който иска може да идва да гласува оттатък , но си мислех, че така ще видят повече момичета, които следят тази тема, а рядко се сещат за другата. Peace
Както и за Приятни/досадни - втори човек ни упреква, че се цитираме помежду си, но никой друг не влиза да цитира някого там  Rolling Eyes Аз лично виждам повече тези, които пишем в Аватарните и тях цитирам. Ако някой тук ми хареса също го цитирам, но ако една и съща комбинация е облечена и от автора си и от някой, на когото после е подарена ще цитирам автора й - така си мисля, че е редно.
Мари, надявам се да не се чувстваш обидена от това  Hug

# 4 137
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 443
За разведряване на обстановката да пусна няколко мои комбинации:

Скрит текст:
1.



2. За Shagya



3. За Румяна88



4. За magicjo



5.

Последна редакция: пт, 26 авг 2016, 13:50 от Lady Brinne

# 4 138
  • София
  • Мнения: 4 493
Моля за номер 4.  Hug

# 4 139
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 443

Твоя е.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт