Отговори
# 30
  • Мнения: 7 006

А, на теб ти посягат непрекъснато и ти се чудя, що за извратена любов е това?
Как ще е извратено бе?Таман класика си е..
Даже и лаф си има за ситуацията.."Бий ма,убий ма,убичъм тъ".. Crazy


Абе като те кефи да те бият и унижават, стой си. Вече не ми е жал за такива жени, още повече че си млада, но ЗА БОГА, не раждай дете и не го прави свидетел на вашите безумия!
На бас,че тъкмо обратното ще стане..
Защото,ако искаш много да знаеш,като се роди детето,Той ще се промени,ще се осъзнае,ще спре да пие и да бие,ще почне да я носи на ръце и въобще ще стане най-милия и чаровен джентълмен на света..Абе кво разбирате вие тука.. Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 1 375
Ти само си мислеш,че го обичаш...а всъщност имаш емоционална зависимост към него,защото си била много малка,когато си се хванала с него и не си имала възможност да се запознаеш с повече хора и да имаш избор за друг мъж.И за това ти се струва,че това е едва ли не единствения мъж на света и ако не е той едва ли не ще свърши света и земята ще спре да се върти...... Laughing

Щом има склонност да пие и да те бие-нямаш работа при такъв човек.Хващай си бохчата и да те няма, без да се обръщаш назад и да съжаляваш....Ама била го обичала...мани ги тия приказки.Ще ти мине,чАдо. Peace

# 32
  • Мнения: 5 513

А, на теб ти посягат непрекъснато и ти се чудя, що за извратена любов е това?
Как ще е извратено бе?Таман класика си е..
Даже и лаф си има за ситуацията.."Бий ма,убий ма,убичъм тъ".. Crazy


Абе като те кефи да те бият и унижават, стой си. Вече не ми е жал за такива жени, още повече че си млада, но ЗА БОГА, не раждай дете и не го прави свидетел на вашите безумия!
На бас,че тъкмо обратното ще стане..
Защото,ако искаш много да знаеш,като се роди детето,Той ще се промени,ще се осъзнае,ще спре да пие и да бие,ще почне да я носи на ръце и въобще ще стане най-милия и чаровен джентълмен на света..Абе кво разбирате вие тука.. Crossing Arms
Къдей,къдей ...взимам го...
Мислех да не раждам друго,ама на такъв мъж направо съм длъжна.

За съжаление си права.Много жени още си мислят,че детето е пътека към сърцето на любимия мъж.

# 33
  • Мнения: X
Авторке кое точно му обичаш на тоя - боя, обидите, унижението или ? Не съм убедена даже, че го обичаш. По-скоро си мислиш че обичаш, т.к. ти е първа сериозна връзка, според мен просто си свикнала с него и ако си от типа жени "не мога да съм сама" съвсем се заформя картинката. На 22 си и седиш да те тормозят - защо? Вземи му роди 2-3 деца, та да си почиваш от боя му - докато бие тях! Grinning Заради такива като теб има такива мъже, които си позволяват такова отношение към жените и са горди от постъпките си!

# 34
  • Мнения: 7 006
E,тo рано  или късно на всички им минава..На някои след 5-тия избит зъб,на други след 3-тото пукнато ребро..А има и такива дето още с първите цицини се осеферват и си плюят на петите,ама авторката май не е от тях..Или пък може още да не са стигнали фазата на цицините.. Thinking

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Авторката е класически случай на жертва на домашно насилие откъм поведение. Може с успех да влезе в учебниците.

# 36
  • Мнения: 142
Това е най-лесно.. Друго не може ли да се направи... Как да го откажа от тези лоши навици..?


Виж, аз не съм много добра съветничка, но да търпиш мъж, който ти посяга.. Верно трябва да си много зле! Както и много от жените тука ти го казват. Издивателствата са липса на любов. Вижда се, че това вече липсва в сърцето му. Един от добрите избори е да се ометеш. Но ти се чудиш дали не може да го промениш. Има два основни начина, с които хората се учат и това са чрез любов и чрез страдание. Един вид, сядаш с него и приказваш сериозно, ако нещата не се променят, това значи, че трябва да прекършиш егото му и арогантността. Аз лично те съветвам да си тръгнеш и да се махнеш, това е единия начин по, който може да го нараниш, а другия е да му посегнеш и ти. Ако решиш да не се отказваш от него, трябва да му покажеш твърд характер и когато не е пиян да го изненадаш ама да го запомни. Разбира се, този вариант е много опасен, защото може да те вкара в гроба, но пак казвам, ако решиш да не го напуснеш (което е много тъпо) ти оставя да говорите. Ако това не помогне, тогава трябва да му направиш това, което той ти прави (и това е вид комуникация), да осети, това, което ти осещаш и да видим дали му харесва. Но пак казвам, всичко е много рисково в такава ситуация и края може да не е желания. Най-сигурния и най-лесния е да се махнеш от него и да се стараеш винаги да бъдеш независима.

# 37
  • Мнения: 31 793
Това е най-лесно.. Друго не може ли да се направи... Как да го откажа от тези лоши навици..?


Виж, аз не съм много добра съветничка, но да търпиш мъж, който ти посяга.. Верно трябва да си много зле! Както и много от жените тука ти го казват. Издивателствата са липса на любов. Вижда се, че това вече липсва в сърцето му. Един от добрите избори е да се ометеш. Но ти се чудиш дали не може да го промениш. Има два основни начина, с които хората се учат и това са чрез любов и чрез страдание. Един вид, сядаш с него и приказваш сериозно, ако нещата не се променят, това значи, че трябва да прекършиш егото му и арогантността. Аз лично те съветвам да си тръгнеш и да се махнеш, това е единия начин по, който може да го нараниш, а другия е да му посегнеш и ти. Ако решиш да не се отказваш от него, трябва да му покажеш твърд характер и когато не е пиян да го изненадаш ама да го запомни. Разбира се, този вариант е много опасен, защото може да те вкара в гроба, но пак казвам, ако решиш да не го напуснеш (което е много тъпо) ти оставя да говорите. Ако това не помогне, тогава трябва да му направиш това, което той ти прави (и това е вид комуникация), да осети, това, което ти осещаш и да видим дали му харесва. Но пак казвам, всичко е много рисково в такава ситуация и края може да не е желания. Най-сигурния и най-лесния е да се махнеш от него и да се стараеш винаги да бъдеш независима.

Изпитала съм го. Върши работа. Нямах какво да губя. Какво щеше да стане? Още един бой ли да изям.  Mr. Green Много важно.
Бях дете. Баща ми и баба ми ме биеха честичко. Търпях до един момент. После почнах да се бия нарочно с брат ми. Тренирах, ама брат ми не знаеше  Joy  В един момент ми писна, защото баба ми реши, че е време и братовчедка ми да пребие. Дотук и беше. Смлях я и то пред дядо, който се опита да я защити, но му се сопнах, че а  ми е посегнал и него го чака бой. Същата работа и с баща ми. Писна ми от пиянстванията му, от посяганията му. Почнах да го бия. Ритам, блъскам, удрям и бягам. А той докато ме стигне, аз съм изфирясала.
След това тия изроди станаха пред мен по-ниски от тревата.
Ама да не помислите, че само веднъж съм ги удряла. Честичко го правех. За отмъщение, за себе си и заради майка ми.

Другия вариант е ако авторката реши да го млати, може да се запише на някой курс за самозащита.
Но пък ако има тиган подръка с два три удара би трябвало да го просне.
Удари в бъбреците също върши работа.

# 38
  • Мнения: 5 513
Ужас.
Не може ли  да си намери нормален мъж и да се запише да тренира борба.Примерно.
Представям си как се дебнат около масата кой да вкара първото кроше и да е господар на вечерта.

# 39
  • Мнения: 21 497
e]




Изпитала съм го. Върши работа. Нямах какво да губя. Какво щеше да стане? Още един бой ли да изям.  Mr. Green Много важно.
Бях дете. Баща ми и баба ми ме биеха честичко. Търпях до един момент. После почнах да се бия нарочно с брат ми. Тренирах, ама брат ми не знаеше  Joy  В един момент ми писна, защото баба ми реши, че е време и братовчедка ми да пребие. Дотук и беше. Смлях я и то пред дядо, който се опита да я защити, но му се сопнах, че а  ми е посегнал и него го чака бой. Същата работа и с баща ми. Писна ми от пиянстванията му, от посяганията му. Почнах да го бия. Ритам, блъскам, удрям и бягам. А той докато ме стигне, аз съм изфирясала.
След това тия изроди станаха пред мен по-ниски от тревата.
Ама да не помислите, че само веднъж съм ги удряла. Честичко го правех. За отмъщение, за себе си и заради майка ми.

Другия вариант е ако авторката реши да го млати, може да се запише на някой курс за самозащита.
Но пък ако има тиган подръка с два три удара би трябвало да го просне.
Удари в бъбреците също върши работа.

 Хубаво, но ако е пиян и по-силен може и да я убие.

# 40
  • Мнения: 2 694
Да то толкова лесно се убива...
Аз веднъж отивам за бира с един приятел и минаваме покрай една сладкарница... и така гледам едно девойче 50-тина кила се развика и посегна с шамари на гаджето си към 100кг снажен тип... тоя само един тупаник ама със свити пръсти и девойчето се просна на коленца и почна да реве...
Която какъвто си е избрала Simple Smile
Лоши момчета? Вземете си ги  hahaha

# 41
  • Мнения: 5 513
Той верно не тръгва с нагласата да я убие...просто му е трудно да си премери силата. Ударил  я и тя взела ,че умряла.Срамота.

Това момиче явно малко го бият.То освен физическата болка има и страх и срам и белези и самочувствието пада...То не да избягаш от него ,ами ако може в г*за на географията да се скрие човек.Не е стигнала до там.

# 42
  • Мнения: 31 793
Скрит текст:
e]




Изпитала съм го. Върши работа. Нямах какво да губя. Какво щеше да стане? Още един бой ли да изям.  Mr. Green Много важно.
Бях дете. Баща ми и баба ми ме биеха честичко. Търпях до един момент. После почнах да се бия нарочно с брат ми. Тренирах, ама брат ми не знаеше  Joy  В един момент ми писна, защото баба ми реши, че е време и братовчедка ми да пребие. Дотук и беше. Смлях я и то пред дядо, който се опита да я защити, но му се сопнах, че а  ми е посегнал и него го чака бой. Същата работа и с баща ми. Писна ми от пиянстванията му, от посяганията му. Почнах да го бия. Ритам, блъскам, удрям и бягам. А той докато ме стигне, аз съм изфирясала.
След това тия изроди станаха пред мен по-ниски от тревата.
Ама да не помислите, че само веднъж съм ги удряла. Честичко го правех. За отмъщение, за себе си и заради майка ми.

Другия вариант е ако авторката реши да го млати, може да се запише на някой курс за самозащита.
Но пък ако има тиган подръка с два три удара би трябвало да го просне.
Удари в бъбреците също върши работа.

 Хубаво, но ако е пиян и по-силен може и да я убие.

E да, възможно е. Но има и друго. Зависи от пиянството. Някои са с по-забавени реакции и минава номера. Но други алкохолът ги прави още по-зле.
Лично аз бих му посегнала и то както аз си знам. Не мога да не върна жеста. Това ще му е първото и последното посягане.
Авторката е най-добре да си обира крушите. Но ако е решила да остава е хубаво да се научи да се защитава. Разбира се освен ако не и доставя това удоволствие  newsm78

# 43
  • Мнения: 54
Ти в момента си зависима от него,а не трябва да е така. Ако останете заедно, той няма да се промени. Ще ти обещава,че ще се промени,но след няколко дена пак ще е същото. Пет години са много време, ти имаш много спомени с него, но не трябва заради миналото да съсипваш бъдещето си. Много е трудно да се откъснеш от такъв човек, знам от личен опит. И мен са ме удряли ,аз също си мислех,че ще се поправи,но не стана. След като го оставих започнаха заплахи по телефона,стигна се до полиция. Аз също съм на 22, не си мисли, че ми се е случило отдавна,не - наскоро беше, преди година. Едва,когато започнаха заплахите ,че ту той щял да се самоубие без мен,ту аз съм щяла да пострадам, разбрах колко е болен и ужасен и просто се чудех на себе си как съм могла да бъда с такова чудовище. Така,че прави си изводите - или ставаш силна и се махаш от него, или затъваш ЗАЕДНО с него!

# 44
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Бях на 19 когато се махнах от един такъв екземпляр, с тази разлика, че не се беше стигало до физическо насилие, но щеше да се стигне, ако бяхме продължили отношения, мисля.
Хич не е толкова малка авторката, просто е по-емоционална и заблудена, че това е голямата любов.
Имам приятелка на 33, която не може да се откачи вече 6 години от такава връзка, защото въпросният мъжо бил Човекът.
Такива жени трудно "се събуждат" и излизат от романтичния си свят. Жалко за тях, обаче само те са си виновни.

Общи условия

Активация на акаунт