София, жк Младост - тема 26

  • 99 661
  • 749
  •   2
Отговори
# 30
  • Хасково
  • Мнения: 438
Здравейте Simple Smile Препоръчайте ми заведения с хубава кухня в Младостите. Ние сме в Младост 1А и обикновено ходим в Дино, че ни е най-близо. Веднъж седнахме в пици Фрици, ноо храната е под всякаква критика. От Mr. Pizza na Йерусалим последните два пъти ни болят коремите, първия път помислих, че е от виното, но...
Та утре приятелят ми има имен ден и се чудим къде да идем с компания, моля за
идеи?
P.S.  без  деца сме, все още, така че не е нужно да има детски кът Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 2 265
Здравейте Simple Smile Препоръчайте ми заведения с хубава кухня в Младостите. Ние сме в Младост 1А и обикновено ходим в Дино, че ни е най-близо. Веднъж седнахме в пици Фрици, ноо храната е под всякаква критика. От Mr. Pizza na Йерусалим последните два пъти ни болят коремите, първия път помислих, че е от виното, но...
Та утре приятелят ми има имен ден и се чудим къде да идем с компания, моля за
идеи?
P.S.  без  деца сме, все още, така че не е нужно да има детски кът Wink


Хепи... по-вкусно, по-приятна обстановка и по-голямо разнообразие едва ли намериш в Младостите.
Понякога ходя в Бар и Грил близо до общината, но там се пуши много. Но определено Хепито е най-добър избор.

# 32
  • Мнения: 2 298
На мястото на Верона има турски ресторант. От едно (засега) посещение съм доволна. Вкусно и спокойно, а и на доста прилични цени.  Peace

# 33
  • Мнения: 596
В Хепи май наистина е най-добре. Голямо разнообразие и не се пуши както в Бар и грила.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 265
На мястото на Верона има турски ресторант. От едно (засега) посещение съм доволна. Вкусно и спокойно, а и на доста прилични цени.  Peace

Аууу, как съм изпуснала. Ще отида да хапна едно кюнефе... Peace

# 35
  • Мнения: 410
Здравейте дами,

от 3г живея в Младост 1. Честно казано преди да родя (вече около 8 месеца) излизах по тъмно,прибирах се по тъмно,командировки и почти не познавам квартала. Сега съм повече у дома или кръстосвам улиците с количката. С интерес ще следя темата и вярвам,че ще ми бъде много полезна Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 5 563
В Младост, освен Хепи, на мен ми харесва и Мармо - в Младост 2.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 271
Здравейте,
Този турски ресторант, за който говорите, не е ли в младост 3 срещу читалище "Бъднина" (поне там си спомням, че беше "Верона")?
От тяхната фейсбук страница ме праща на ул. Анна Ахматова. Скоро минавах от там, но не съм забелязала пицария или ресторант.
Заинтригувахте ме и реших да го пробвам Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 298
Да, в Младост 3. бл314 - на спирката.
Имат доставки и за в къщи.

# 39
  • Мнения: 172
Аз не съм с добри впечатления от турския ресторант - храната студена , обслужването бавно, храната притоплена( не прясно приготвена).
За ресторант Мармо мога да се изкажа положително - храната вкусна, обслужването много добро, топло , чисто, приятно, храната естетично приготвена и поднесена , зеленчуците вкусни. Хареса ми, доволна съм  Peace

# 40
  • Мнения: X
Дечи, благодаря за отговора за 26то ОДЗ. За сестрите в яслата и аз четох тук из нета, че в едната група имало проблем. Но ние яслата я подминахме, ще се записваме в първа група.
Надявам се да получа още отзиви, макар че останаха няколко дни до края на записването, нямам много време за решение и вероятно ще я запиша по критерий локация.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 271
Благодаря за инфото за турския ресторант  bouquet
Ще го пробваме все пак. А къде е Мармо?
Аз искам да питам също какъв автобус да взема до Лидъл в Младост 4?

# 42
  • София
  • Мнения: 30 142
Скрит текст:
Благодаря за инфото за турския ресторант  bouquet
Ще го пробваме все пак. А къде е Мармо?
Аз искам да питам също какъв автобус да взема до Лидъл в Младост 4?

113, 76

# 43
  • Мнения: 2 298
Има 2 магазина Лидл в Младост 4. До кой?
ул.Атанас Москов и тук

Последна редакция: пн, 18 яну 2016, 22:26 от shrekie

# 44
  • София
  • Мнения: 30 142
Има 2 магазина Лидл в Младост 4. До кой?
ул.Атанас Москов и тук

Хммм, за по-новия над "Фантастико" не се сетих даже. Blush Мислех, че се води "Младост-3".

113, 76 до Лидл на 406-та (да уточня). Peace

Общи условия

Активация на акаунт