Видин 3

  • 12 992
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 657
Никакви ви няма ей,а ти Фурор къде се затри newsm78Да не си взела и ти да раждаш Wink
Абе някакво ми е странно Rolling Eyesгледам,4е Диди в4ера е влизала пак,ама интересно нито тук,нито в юлската тема е писала Twisted EvilКво става с  нея незнам,дано поне ми отговори на ли4ните Laughing

Моето диване одеве се събуди пак с темп Twisted EvilЯвно е от предкътниците дето му избиват двата #Cussing outПреди малко пак имаше и му дадох Калпол и сега спи.

# 271
  • Мнения: 2 653
Ще я видим ,Диди, защо се крие така Laughing Йоана, дано се оправите бързо!

# 272
  • Мнения: 801
ааа,не, аз родих преди два месеца,почти три вече,лелее,кога мина това време...их да не се отплескам.....ние утре с бебо пътуваме за Видин....в събота и неделя имаме събор на село и ще сме там, а от понеделник до края на седмицата сме си във Видин....хей,момичета,там не знам дали ще имам време да ходя до някое интернет кафе,така,де аз дори не знам къде има,и изобщо в нашия квартал дали има интернет заведения, та мисълта ми е,че няма да мога да следя какво става във форума.......ако се събирате някой ден другата седмица ще ви дам номера си във Видин, звъннете да се видим, а той е 4-58-80, казвам се Петя......хайде, дано се видим...
Йоана стискам палци поникването на предкътниците да е по-леко.....горкото детенце

# 273
  • Мнения: 801
майчета, да ви помоля и вас да помогнем да тоз младеж тук http://www.freejoro.org/pomognete.html

# 274
  • Мнения: 277
Здравейте!
Ние с малкия от 1 седмица сме във Видин. Той малко трудно свиква обаче  Sad Аз пък съм много разочарована от състоянието на града  Confused Ще се радвам да си видя с някои от вас! Моят дом. тел. е 4 - 61 - 67 и се казвам Нина - приятно ми е  Heart Eyes
Йо, във вторник вечерта ти звънях, но не те намерих, после нямаше кога  Blush Дано бързо ти се оправи детенцето и да е само от зъбите  Hug

# 275
  • Мнения: 2 657
Фурор нямах предвид ти дали си родила,а фиона-ама съм заплес Embarassed

Синева,абе видях 4е ми е звънял тел,но понеже не съм го вкарала щот съм заплес и се 4удех кой ме е е търсил.Все още ли сте тук?

Ние онази нощ бяхме с 39.9 и на сутринта при педито и се оказа фарингит та сега пием една дозина лекарства за 40 кинта #Cussing outНо дано се оправим бързо.

Много ми е кеф да се видим,но незнам дали е уда4но,след като сме болнави Confused

# 276
  • Мнения: 2 657
Диди 81 си има мом4енце-Алекс newsm44
Родила е днес към 10 4аса с операция.


п.п.Пратила ми е смс,даже с килограмите но не съм ги запомнила то4но,а в момента съм без телефон.

Дидка да ви е жив и здрав малкия Алекс и много да ви радва  bouquet

Чакаме да се приберете и да разкажеш пове4е Hug

# 277
  • Мнения: 302
Бравоооооо   bouquet      261uu  Drunk

# 278
  • Мнения: 2 653
Най-сетне и тя се обеби!
Да и е живо и здраво детенцето  и много да ги радва!
 newsm07  bigdance2

# 279
  • Мнения: 484
Честита рожба на Диди !!!
С пожелание да и е живо и здраво !!!
 smile3525 baloni baloni baloni

# 280
  • Мнения: 2 910
Браво на Диди  bouquet
Да им е честита малката рожбичка Алекс и много да е добричък, за да може мама бързо да се възстанови  bouquet

# 281
  • Мнения: 308
ЧЕСТИТО бебче Диди, нека бъде живо, здраво и с много, много късмет в живота.

# 282
  • Мнения: 2 502
честита радост на Диди и от нас !! Да сте живи и здрави и двамата !!



==========

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 10:23 от lorys

# 283
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ, ДИДКА  bouquet!!!!
ДА Е ЖИВ, ЗДРАВ, ДА ПАПКА И СПИНКА Laughing....ДАНО НЕ ТОРМОЗИ МНОГО МАМА В НАЧАЛОТО Wink...ДАНО И ТИ СЕ ЧУВСТВАШ ДОБРЕ, ЧЕ ЗНАМ КАКВО Е СЛЕД СЕКЦИО. Hug

# 284
  • някъде
  • Мнения: 4 961
БЛАГОДАРЯ ВИ!!!     bouquet Hug  Heart Eyes
сега нямам много време, но по-натам ще разказвам

Общи условия

Активация на акаунт