Видин 3

  • 12 999
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 657
Момичета,
мойто мъж мисли да идваме пак до Видин за Великден. Как е пътя между Монтана и Видин? Откъде се минава?Моля ви, дайте инфо ако имате.

През Макреш и Димово,ама то трябва да има табели Wink
Ще 4акам да се обадиш Hug

# 61
  • Мнения: 2 657
Честит Рожден Ден на Евка nbirthday  bigdance2  ura

Пожелавам ти здраве,щастие,безгрижно детство и весели игри  love001
Честит Празник и на мама newsm51

# 62
  • Мнения: 2 502
идвайки от София ви препоръчвам Е 79 София -Враца -Монтана -Ружинци -Димово -Макреш -Срацимир - Дунавци -Видин
минава се през Гара Макреш това е стария път , защото новия ,който правиха 2 години и пуснаха преди няколко месеца в експлоатация , има свлачище  и отново затвориха пътя , а в районо на селата Арчар Симеоново и Ботево има наводнени участъци от пътя и затова е затворено

Лек път !!

# 63
  • Мнения: 2 502
Мона има една идея за нов склад -днес ще говори по въпроса ,но не е сигурно ,дано  се съгласят хората ,аз не измислих нищо

Снощи говорих с Директорката на дома в Гомотарци за статията в Сънди тоймс ,днес следобяд тя ще дойде при мен в офиса ,ще пиша след това

# 64
  • Мнения: 2 502


честито на малката рожденица  Евка и от нас , много здраве и весело детство

# 65
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
ЧЕСТИТОООО newsm59!!!!
Да е жива и здрава малката Ева Heart Eyes, да слуша мама - може и тати Wink Joy Joy Joy

Пожелаваме  безгрижно и весело детство и много игри и забавления  bigdance2

Мамо Зори, честито и на теб, че си създала такова прекрасно същество  bouquet.

Поздрави от мама Вили и Рони newsm51

# 66
  • Мнения: 2 910
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ЕВКА!

                            newsm59 nbirthday Tada
Пожелаваме ти здраве, щастие и много безгрижно детство, много да обичка мама и тати и винаги да ги слуша!
Весело изкарване на рожденния ден и много подаръци  bigdance2  Gift  party002
За мама Зори smile3525

# 67
  • Мнения: 2 502
момичета , днес дирикторката на дома беше при мен  аз й дадох статията от сънди таймс  казах ,че търсим нов склад ,тя предложи  да прибере с колата на дома събраното до сега

какво ще правим

# 68
  • Мнения: 2 657
Лорис,може и така Winkщом не можем да намерим друго място Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 7 108
Момичета, много благодаря за хубавите пожелания и поздравите. Жалко, че не успяхме заради лошото време да се видим днес, но ви черпя виртуално :



Ние преди малко се прибираме от купона и рожденничката вече спи като пън. голямо щуреене беше, много танци, много чудо.

# 70
  • Мнения: 1 072
4естит Рожден ден на бебе Ева Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Бебе, така и казва още Мишо, така я е запомнил Wink.

Вси4ки й пожелаваме да порасне галантна, сладкодумна и безгрижна госпожица.

4ета , 4е ве4е сте изкарали празника, кои подарьк беше най<желания?

спокойна по4ивка, хубаво време и много здраве на софийската мама Wink Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 7 108
Ирка, благодаря за пожеланията   bouquet.

Евка получи доста подаръци, много от тях и излишни  Twisted Evil, но най-много се изкефи на люлката, която едните баба и дядо и подариха за двора, а аз на финансирането на почивката ни от другите баба и дядо  Mr. Green

Момичета, дръжте положението с Дунава здраво, че има да ви мисля сега десет дни. Стискам палци да заварим нещата така, както ги оставяме, даже ще се развам на подобрение и хубави новини  Praynig
 Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 1 072
Зори, 4е то без излишни подарьци не може Mr. Green
Ще липсваш тука, така да знаеш..., но се радвайте на детенце и по4ивката и после свежа те 4акаме сьс снимки и от4ет Heart Eyes Laughing

Йоана, аз питах ли те ве4е дали нашата обща приятелка излиза с вас на кафе или по женските сбирки , дето май ти ги организираш newsm78 Wink

# 73
  • Мнения: 2 657
Йоана, аз питах ли те ве4е дали нашата обща приятелка излиза с вас на кафе или по женските сбирки , дето май ти ги организираш newsm78 Wink

Абе на кафе излизаме,ама за сбирките си измисля оправдания WinkНе е лоша да кажеш кога да ви о4акваме,та да спретнем една сбирка и с теб Hug

Зори,весело прекарване на по4ивката WinkА,4е ще ми липсваш най-много на мен Mr. Greenняма спор HugАма то ще е скука без тебе Sad

# 74
  • Мнения: 1 072
Йоана, ми живот и здраве може би кьм края на септември, но от друга страна Мишо ще запо4ва тогава дьржавната градина, та има време, ще видим. Пьк и аз сьм винаги за среща за сбирка, няма да се скатавам като комшийката ти Mr. Green, обещавам.

Как е дунавското положение, още се дьржиме , нали?

Общи условия

Активация на акаунт