Снимки на мъртви хора на кутиите с цигари!

  • 16 131
  • 235
  •   2
Отговори
# 225
  • Някъде там
  • Мнения: 16 285
Тарталета за ожалване си. Wink
А и друго се сетих.Задължително ли е да е от 8 лева.Аз като гледам там има и от три. Grinning
точно от 8лв са по грозни и от самите картинки на кутиите,поне за мен.

# 226
  • Мнения: 12 690
От какво са тези кутии за 8 лв? 

# 227
  • Мнения: X
Днес и марката цигари, които аз пуша, се появиха с нови дрешки и аз се сдобих с първия си труп. Разопаковах кутията извадих цигарите с хартията и ги преместих в старата празна кутия, а трупът изхвърлих в контейнер за боклук на улицата.
Гадост!  Sick

# 228
  • Мнения: 14 478
А защо няма снимки на политиците които ни грабят.
Щото тогава хората съвсем ще откажат цигарите.

# 229
  • Мнения: 22 036
 Joy старо е но е готино - да сложат снимка на Прашчо или Доган и повече отказали се ще има.

Истината е, че не искат да ни отказват, защото парите, които получават от "порокът" ни са значителни.

# 230
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 601
Ох, бе, Даун! С този Прашчо ще те занеса в правописната  Joy Joy

# 231
  • Мнения: 15 382
Ох, бе, Даун! С този Прашчо ще те занеса в правописната  Joy Joy
Ако го напише правилно ще обиди целия прасешки род, та вероятно затова е "грешката".

# 232
  • Мнения: 14 478
Ох, бе, Даун! С този Прашчо ще те занеса в правописната  Joy Joy
Ако го напише правилно ще обиди целия прасешки род, та вероятно затова е "грешката".
Прашчо идва от прашен прасчо, което означава, че толкоз време го търпим този грух, че вече прашаса.

# 233
  • Мнения: 22 036
Ха ха, носи ме Тарти. Грешката е неволна, но смешно се е получило. Отива му.

# 234
  • Мнения: 667
Ами аз като не мога да пазарувам от ОЛХ?! Оставам без кутия... Пък са просто по 8 лева!

Стана ми смешно. Не пуша, знаех за картинките, които слагат на кутиите, но онзи ден се сблъсках с хора в кафенето до офиса, които си коментираха проблема. Какви ти 8 лв, кутии от по 2-3 лева се раздаваха, поръчваха и въобще, търговията/бизнеса върви, дадоха нова нища на пазара. Laughing

# 235
  • Мнения: 1 748
Моите колеги обсъждат картинките и се забавляват с тях, както малките деца събират картинки от дъвки турбо  Mr. Green Много са ми забавни.

В крайна сметка, няма какво толкова да се взема на сериозно точно елемента с картинките, болестите и преди ги е имало и са се случвали, а картинките са глупав феномен. Пусти държавни регулации... значи вредно е да се пуши, ама няма да го забранят, а ще му сложат акциз и идиотски картинки, понеже е вредно. Важното е да се събират пари за черната дупка на държавната хазна. На никой не му пука нито за правото на свободен избор, нито за здравето.

Общи условия

Активация на акаунт