комбинирана количка-триколка?

  • 1 415
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 592
И аз съм за Кенгуруто, вярно че не Куини, но на Куинито не може да се върти коша, също така мисля че само един модел има напълно легнало положение и то май беше от старите модели, стъпенката за крачетата също се вдига и когато детето порастне, може да си спи спокойно без да му висят крачетата. Гумите са доста широки и вози много меко, не са помпащи се. До скоро си мислех, че Куини са доста по-леки, но и това се оказа, че не е така. Има разлика най-много 2-3 кг. Според мен, на детето му е много удобно и комфортно, а това е най-важно  Laughing

# 16
  • Мнения: 723
Куини Фешън
Antoanet, точно за зимата писах малко по-горе-УБИЕЦ Е!!
Нито ми е студено на бебето, нито се тормозиш с ледове, калища и снегове. Не буксива почти, стабилна е.
Ето ви и снимка на Куинито-тези са по-детайлни от моите.

Това Куини като го гледам,да те питам върти ли му се предното колело(изглежда,че не се)?Защото ако не се върти,се кара ужасно...Не знам дали някой отбеляза това,но е много важно предното колело да се върти,защото иначе направо се измъчваш и изморяваш от вдигане на количката по завоите...
На Кенгуру-то се върти:)

# 17
  • Мнения: 1 881
И още един глас за "Кенгуру Куизър", супер стабилна, има всички екстри и е на супер ниска цена, в сравнение с Куини

# 18
  • Мнения: 5 370
И аз съм за Кенгуруто, вярно че не Куини, но на Куинито не може да се върти коша, също така мисля че само един модел има напълно легнало положение и то май беше от старите модели, стъпенката за крачетата също се вдига и когато детето порастне, може да си спи спокойно без да му висят крачетата.
Говоря точно за стария модел, на който КОШЪТ СЕ ВЪРТИ. Седалката се отпуска до 180 градуса, стъпенка си има.
Идеално съм запозната с това кой модел какво си има. Wink


Това Куини като го гледам,да те питам върти ли му се предното колело(изглежда,че не се)?Защото ако не се върти,се кара ужасно...Не знам дали някой отбеляза това,но е много важно предното колело да се върти,защото иначе направо се измъчваш и изморяваш от вдигане на количката по завоите...
На Кенгуру-то се върти:)
Точно на този модел не се върти-но аз лично исках него. Защо-защото може да служи и за зимна, и за лятна, и да се ползва до 4 годишна възраст. "шофирам" го вече над година, като му хванеш цаката-не се изморяваш. Както подчетах вече-за зимни условия и дупки е идеална.
Въртят се предните колела на следващите модели.

Общи условия

Активация на акаунт