Къната, билките и всичко останало - Тема 9

  • 71 276
  • 770
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 452
Ми цвета ми е кестеняв който се боядисва горе долу знае какво означават номерата. В крайна сметка се боядисах с половината боя предимно в корена и ше го държа не повече от 2 часа.

На мен идеята ми не е изцяло да премина на такива бои но съм бременна в момента и ме е страх да се боядисвам с химия та ми е по-скоро временно решение.

# 556
  • София
  • Мнения: 44 271
Да не станеш шарена, предимно в корените.. Wink
Питам понеже съм виждала на бои, които откровено за мен са тъмно русо, да пише светлокестеняво, е тогава вероятно ще ти е тъмна тази боя.
В крайна сметка след някой друг час ще споделиш какво е станало Simple Smile Успех, дано  си доволна накрая Simple Smile

# 557
  • Мнения: 2 452
Да споделя не можах да се окепазя Simple Smile доволна съм. Белите коси не са покрити на 100% но знаех че няма да е като с боя въпреки това са оцветени и определено е доста по добре. Не мога да преценя дали би потъмнило косата на долу тъй като основно боядисах корена и поразнесох надолу колкото да има еднакъв отенък и се получи супер равномерен ми е цвета което означава че боята горе долу съответства на боядисания ми цвят.

Ще се запиша да ви чета особено ми е интересно това за глосовете. Може би след 2 седмици ще си направя глос но май-трябва да го правя с малко по-тъмната боя отколкото се боядисвам или не.

# 558
  • Мнения: 1 167
Здравейте, момичета. Къносвам се вече 2ра година, доволна съм от резултатите като цвят. Обаче само толкова. Пробвала съм много къни, след всяка ми се появява косопад. Не е веднага след къносване да паднат 5 косъна, а месец след къносване все още косата ми пада интензивно. Не знам на какво се дължи.

Иначе мога с ръка на сърцето да кажа, че най-интензивен червен цвят без хиляди добавки като карамфили и вина и лимони получавам от къната на Хенафокс.

# 559
  • Мнения: 20 221
Може би не е лошо да си пуснеш някакви изследвания за този косопад - желязо, феритин, при проблеми с щитовидната жлеза също има такъв проблем  Peace

# 560
  • Мнения: 6 733
Точно и аз това щях да пиша, направи си изследвания, ако проблема е вътрешен къната няма как да спре косопада.
Днес ще се къносвам пак, да видим дали ще има потъмняване.В цикъл съм, но не вярвам това да повлияе.

# 561
  • Мнения: 3 698
Привет, момичета!
Аз тъй като много се колебаех дали златисторуса или златистомедна боя да пробвам и след като опитах първата и ми хареса, реших да пробвам и втората.Тази
Скрит текст:
.Смесих отново с касия и амла, разтворих пак в чай от лайка.Получи се страхотен огнен цвят, наситен и с много плътно покритие, равномерно навсякъде, по нищо не отстъпва на химическа боя, доволна съм и впечатлена.

# 562
  • Мнения: 20 221
Ти се отдаде на експерименти  Simple Smile
Чакаме снимка значи  Sunglasses

# 563
  • Мнения: 3 698
Много ми харесва колко плътна и с блясък става косата.Ако успея да накарам ММ да ме снима, ще пусна снимки ...

# 564
  • София
  • Мнения: 10 858
Ах, Сетонче, чакаме  Heart Eyes

# 565
  • Мнения: 20 221
Да, явно за тънка коса, къната е като манна небесна  Simple Smile

# 566
  • Мнения: 3 698
Давам снимка, за повече светлина съм до прозореца, но пък от светлината изглежда неравномерно, реално си е съвсем еднакво оранжево  Grinning
...като направя на слънце, ще пусна пак ...

Последна редакция: сб, 07 май 2016, 22:18 от setony

# 567
  • София
  • Мнения: 10 332
Да, явно за тънка коса, къната е като манна небесна  Simple Smile

Дам, направо се родих с къната.... косата ми е мнооооого тънка, пусната изглежда много, като я вържа на опашка са пет косъма  Mr. Green

Давам снимка, за повече светлина съм до прозореца, но пък от светлината изглежда неравномерно, реално си е съвсем еднакво оранжево  Grinning
Скрит текст:

Честите косица, чудна е!

# 568
  • Мнения: 20 221
Наде, моята беше една такава без никакъв блясък и обем, сега не мога да и се нарадвам.
Сети, каква ти е пораснала, чудно. Само, че не мога хубаво да видя цвета, от червеното отражение. Кажи на мм да ти направи една хубава снимка навън, и, че много хора я чакат.   Simple Smile

Последна редакция: нд, 08 май 2016, 15:20 от Lemy

# 569
  • Мнения: 3 698
Благодаря ви  Hug , не се вижда много добре, точно златисто медно е  Grinning , наистина за тънка коса е супер къната.Забелязвам също, че изобщо не ми изсуши...е, повечко балсам само отиде...
Леми, на слънце ще снимам ...като се появи слънцето, че както е тръгнало на дъжд  Laughing .

Общи условия

Активация на акаунт