Хипоспадия - тема 4

  • 87 236
  • 754
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 5 531
В България ,когато ни окепазят също намирането им става много трудно и поведението им е потресаващо.И на Джинович включването "от дъжд на вятър'е по-разбираемо в случая с оглед заетостта му,а не бягането заради нерешението на проблема.Преди да отида в Сърбия след 17години бг оперативно досие,ме убеждаваха ,че работят по неговия метод,а никой не му е бил ученик от Бг.Общото е,че няма нищо общо.И д-р Такова твърдеше,че му е ученичка и оперира по същия начин.Уви!
Успех на всички в операциите и възстановяванията след това!
Просто искаме да ви спестим (ако е възможно) нашите мъки!!!Дано на никой не му се случва това!!!!А че др.Джинович е велик - Това е мнението на много хора по целия свят!!!В Гугъл има много информация за него - на много езици!!!!Дано някой ден и за нашите млади таланти да има такова инфо!!!
ЗАРКО, за съжаление, аз не вярвам в това, защото "нашите млади таланти", ще са избягали навън. Там където ще ги ценят, и в замяна ще получават адекватно възнаграждение.

# 496
  • Мнения: 49
Аз не искам да издигам в култ Джинович, но за мен той оперира хипоспадия по друг начин, различен от този на нашите уролози.За миг не съжалявам,че избрахме него.Ние също нямахме тези средства/когато за първи път чух за него и си казах:"Не, аз това не мога да си го позволя - такава голяма сума"/.Но със средствата от ТЕЛК-а и малък заем успяхме!И едно знам,че няма невъзможни неща за този който вярва,че нещата могат да се случат по най-добрия начин!Пожелавам на всички майки и техните деца УСПЕХ и да се радват на съвършено здраве!И дано бг уролозите станат добри специалисти,за да не се налага да търсим лекари в чужбина!

# 497
  • Добрич
  • Мнения: 400
Ние записахме дата за март.Тогава малкия ще е на 1г 3-4м.Когато ми даваха документите ми дадоха и един списък с това какво да си нося.Втрещи ме-походно легло.
Иначе ние сме от провинцията и аз нас това са страшно много пари.Самия престои в София също ни е труден,понеже ММ остава да спи на хотел.
Всеки сам си знае сметките и своите възможности...
Тези,които нямаме възможност-Моля не ни упреквайте!
Сърцето боли достатъчно!!!


В момента съм в издирване на легло:) На всички са им на вилите походните легла, моето също.
Нямаш ли познати в София, при които да отседнеш за няколко дни?
Ние нямаме вила.Походно легло ще си закупим от магазин за мебели.Намерих за 120лв
Имаме познати,но виртуално...Няколко момичета,с които съм се запознала в друга група.Не е удобно да се натресеш на хората на главата.Всеки си има живот и не върви да се изсипем двама с бебе...
По-добре да си платим за хотела и да не занимавам никого.
Ние имахме престои в Пирогов.В детско-кърмачеко при д-р Георгиев.При първото посещение-мили,възпитани.Когато обаче влезеш в отделението ти се променя изцяло представата.Вярно-помогнаха на детето ми,но такова арогантно и грубо отношение не съм виждала никога през живота си

# 498
  • Мнения: 4 350
Аз също винаги съм била и не случайно 17години ме оперирваха единствено и само в България.Както се оказа-погрешно изцяло и едва,когато стигнах до предлагане до отстраняване на поредния орган,отидох на консулт при д-р Джинович.С една цистоскопия откри причината за проблема и цялата тази многогодишна одисея.Не мога да спестя хубавите си думи за него,защото ден след ден ,се чувствам все по-добре.И това е 1,5год.след операцията му.Не достатъчно дълъг,но все пак показателен период след операцията му.Преди него съм се консултира с водещи уролози от Германия,Турция,Полша,но не бяха адекватни в проблема ми.
Пиша точно в темата за хипоспадия,независимо ,че д-р Джинович оперира цялата ми уролог.с-ма +аг,защото в Бг бях с водеща диагноза вродена хипоспадия,с която обясняваха непрекъснатите болки,инфекции,хидронефрози в бъбреците.Написа ми епикриза,която да покажа на всичките си бг уролози,че вродена хипоспадия нямам,а изкуствено създадена от некадърно,направени операции.Както и причината за хидронефрозата се оказа съвсем различна...
Мери,желая ти с дечицата да забравите за всичките болести и проблеми,и за тях да останат лош спомен.Ти си достатъчно обективна и полезна в темата с цялата си искренност. С какво обаче ти обясняват,че продължавате употребата на дриптан и аналози?И в моите бг операции,много държаха на тях(дриптан,баклофен,везикаре,прозерин...),а се оказаха излишни след сръбската операция?

# 499
  • Мнения: 5 531
sun see трудно ще ти отговоря защо децата пият Дриптанн. ...т.е мога да ти кажа за какви симптоми,  но конкретно защо и дали помагат ... засега нямам положителен отговор

# 500
  • Мнения: 5 531
И sun see Hugтолкова години вече сме заедно в темите. Радвам се много, че с всеки следващ ден си по-добре.  Но занеси си епикризата и я покажи. В това е смисъла.  

# 501
  • Мнения: 4 350
Мислиш ли,че им спестих написаното от Джинович?!
Изпокриха се и започнаха с недомлъвки,че мислили като него...,процедирали като него..
А как след толкова много операции,толкова много години нямах здрав орган в себе си?!Но продължавах да се грея на отразена светлина и да вярвам в края на кошмара,който все не се случваше...
А и след като бг уролози много добре го знаят д-р Джинович(след като има сключени спогодби за определени урологични заболявания) ,защо не насочват към него(а или стават негови ученици или го плюят надменно)?Как в немските клиники имаха морал да ме препращат към такива с по-големи възможности,специализирани в областта на специфични урологични проблеми и да бъдат конкретни и категорични,че не знаят как да подходят в дадения казус.

# 502
  • Мнения: 40
Здравейте,ние имаме дата за 20 март в Пирогов при д- р Момчилов.Получихме писмо, в което има комплект с документи,които трябва да се попълнят и иследвания за правене.Не сме от София и въпросът ми е трябва ли да отидем в деня на операцията с вече направени изследвания или трябва там наместо да ги направим.Моля ви кажете ми и мнение за д-р Момчилов.

# 503
  • Мнения: 5 531
Трябва да отидете с готови изследвания. Няма какво да правите на място. Аз ще се въздържа от мнение за него,  по нагоре съм написала мнение.

# 504
  • Мнения: 40
Моля ви не спестявайте мнение,  имам нужда от всякаква информация.Ако искате споделете на лично

# 505
  • Мнения: 50
Здравейте,ние имаме дата за 20 март в Пирогов при д- р Момчилов.Получихме писмо, в което има комплект с документи,които трябва да се попълнят и иследвания за правене.Не сме от София и въпросът ми е трябва ли да отидем в деня на операцията с вече направени изследвания или трябва там наместо да ги направим.Моля ви кажете ми и мнение за д-р Момчилов.

Трябва да отидете с направени изследвания , и един ден преди операцията се прави консултация с анестезиолог , така поне на нас ни бяха казали. Имахме запазена дата при Момчилов , но така и не се стигна до операцията след многократни отлагания . Лично мнение за д-р Момчилов не мога да изкажа , но след всичко което прочетох във форума нямаше как да подложа детето си на операция в Пирогов !

# 506
  • Мнения: 5 531
Sun see,  права си. Аз мисля че трябва да им се показват грешките.  Затова пиша и затова аз го правя. И между другото отидох при наш познат уролог от Пирогов с офертата на д-р Джикович ,  мнението на д-р Мирчов че детето е за нова операция,  написано и на английски именно за да изпратя документите си в Сърбия.  И той заяви,  че сърбите нямали никаква урология и се учили от тях.  Е и аз не му спестих мнение и впечатления.  После му казах че детето е опериран от д- р Минова, и той пак тръгна да ми се кара,че не съм го питала. ...ама аз Момчилов не харесвам.  Mr. GreenТака че,  аз твърдо съм решила за себе си да се боря тук и да променям нещата доколкото е възможно.

Последна редакция: пт, 06 яну 2017, 09:56 от marychery

# 507
  • Мнения: 4 802
И на мен тукашен уролог ми се изсмя като казах, че детето ще го оперира сръбски уролог. И неговите думи бяха същите, че сърбите нямали урология и се учили от българските си колеги.
Като спомена, че детето е оперирано в Белград ме питат кой бг лекар ме е насочил. Като им кажа, че сама съм се насочила след 3 неуспешни операции именно от бг уролог и млъкват.

# 508
  • Мнения: X
Моля ви не спестявайте мнение,  имам нужда от всякаква информация.Ако искате споделете на лично
Имам всички необходими документи за да ги вкарам в затвора - Момчилов, Пандаров и сие! !!Но оставих Господ да ги съди!!!

# 509
  • Мнения: 4 350
Когато останат без пациенти и пътеки ,може и да се позамислят.

Общи условия

Активация на акаунт