Варненски благотворителни деяния

  • 18 346
  • 478
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 629
Аз щях да записвам приказки и съвсем забравих  Embarassed Ще се ходи пак, нали?

# 406
  • Мнения: 13 512
Такаааааааааааа...да докладвам: Чадър- осигурен...няколко даже:-)! Торбичките ги направих, ще пусна и няколко снимки покажа на тези,които няма да идват какво сме приготвили.

А ето и снимките:
http://community.webshots.com/album/550920427JfdCUU

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 16:03 от eve-nadine

# 407
  • Мнения: 3 595
И аз да докладвам Simple Smile С Пипо напазарувахме 6 кг. домати, 6 кг. краставици, 1.5кг пипер и 33 ябълки.
Решихме, че по 200 гр. домати и 200гр. краставици и по малко пипер към салатката е прилична порция  newsm78
Тъй като не съм била досега в дом ме обхвана притеснението, ако някои дечица дойдат да си вземат и втори плод. Взехме малко ябълки в повече все ще стигнат.

# 408
  • Мнения: 13 512
Да уточним сега колко човека ще ходим и  кои са с коли
1-Аз , 2-Стар,3- Мария,4-тонимам,5 Айви,6-Пипп,7- мама Диана,8-Небесна, 9-Катюша
Засега аз и Мария сме с коли,мисля,че ще се съберем.

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 22:13 от eve-nadine

# 409
  • Мнения: 13 512
И аз да докладвам Simple Smile С Пипо напазарувахме 6 кг. домати, 6 кг. краставици, 1.5кг пипер и 33 ябълки.
Решихме, че по 200 гр. домати и 200гр. краставици и по малко пипер към салатката е прилична порция  newsm78
Тъй като не съм била досега в дом ме обхвана притеснението, ако някои дечица дойдат да си вземат и втори плод. Взехме малко ябълки в повече все ще стигнат.

Даже мисля,че 400 грама е прекалено голяма салата, така че ще си имат за два дни. Браво, Айви и Пипп.

# 410
  • Мнения: 4 187
Момичета, моля всички, които ще идват да са точни !!!

8:30 на паркинга на Мамбо - Палах център!

Към списъка на Ив- Надин допълвам Катюша, която ще е с кола, така че мисля ще се съберем ! Ако има още желаещи да пишат, за да оправим схемата с колите!

# 411
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Момичета, моля всички, които ще идват да са точни !!!

8:30 на паркинга на Мамбо - Палах център!

Към списъка на Ив- Надин допълвам Катюша, която ще е с кола, така че мисля ще се съберем ! Ако има още желаещи да пишат, за да оправим схемата с колите!
newsm10
Ще бъда точна Grinning!

# 412
  • Мнения: 41
Съжалявам, че се включвам толкова късно.
Мъжът ми също е купил банани и утре ще ги донесе.

# 413
  • Мнения: 4 187
Оххх, много се вълнувам  Blush. Със сигурност няма да мога да спя. Нямам търпение да тръгнем. Колко ще се радват милите душици,ах, ах  Hug!

# 414
  • Мнения: 3 595
И аз се вълнувам Simple Smile Вече си представям как ще се радват на ябълките, бананите и торбичките с лакомствата  Joy
Ще направя всичко възможно да съм точна. Без кола съм.

# 415
  • Варна
  • Мнения: 4 818
У мен има 30 банана, ухаят разкошно, от Мi_sy. Утре ще дойда навреме, не яжте сладкишите!!

# 416
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Утре ще дойда навреме, не яжте сладкишите!!
Ам'чи и аз съ вълувам, ама ако Ивет дойди навреми ша ма развълнува съвсем направу;-) Crazy.

# 417
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ама не бе, аз ще дойда рано, ама ако ме няма, да ме чакате!! Сакън! Crazy

# 418
  • Мнения: 4 187
Ама не бе, аз ще дойда рано, ама ако ме няма, да ме чакате!! Сакън! Crazy


Фффффнимавайййййй, дан*тЪ напрая на ТаРаТоР!

# 419
  • Мнения: 13 512
Ето и снимките от днешното  посещение, нямам време сега да  разказвам, довечера, ако не са ме изпреварили,ще се включа.
http://community.webshots.com/album/550950229DjVSoY

Общи условия

Активация на акаунт