СЛИВЕН - 48

  • 68 817
  • 169
  •   1
Отговори
# 165
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
За моето дете,преди 4 години,подадох документи като стана на 2 години,м.юли.Не го приеха,нямаше бройки.Приеха го септември когато се освободиха места,а живеем на 2 крачки от яслата,която обаче е много желана.
Приготви се да не стане веднага.Може да пробваш и преди да навърши 2 години,но ако го приемат ти спират майчинството.

# 166
  • Мнения: 2 797
За моето дете,преди 4 години,подадох документи като стана на 2 години,м.юли.Не го приеха,нямаше бройки.Приеха го септември когато се освободиха места,а живеем на 2 крачки от яслата,която обаче е много желана.
Приготви се да не стане веднага.Може да пробваш и преди да навърши 2 години,но ако го приемат ти спират майчинството.
А кои ясли са за предпочитане?Чудно ми е защо ни причисляват към тази в Надежда. Ние живеем до 4-то принципно,но постонният адрес на мъжът ми се води на Заимов. Не съм очаквала,че и в провинцията ще има проблем с яслите🤷♀ А за вашето дете като сте кандидатствали,тоест юли не е било прието,то август пак ли подавахте или? Благодаря ви много за включването и се извинявам за невежеството!

# 167
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
Проблема ви е регистрацията,ние също живеем до 4-то и там ни е регистрацията яслата беше 13,тя както и тази до пл.В.Левски май н.14 бяха най-търсени.
Последните година,две желана е и в тази в комлука заради екипа.
Доколкото си спомням само веднъж подадох документите и после проверявах на датите,които се обявяваха свободните места и класирането.
Ако Вие се водите на адреса до 4-то подайте от свое име.
После с градините няма проблем,бяхме приети още на първото класиране.

# 168
  • Мнения: 2 797
Проблема ви е регистрацията,ние също живеем до 4-то и там ни е регистрацията яслата беше 13,тя както и тази до пл.В.Левски май н.14 бяха най-търсени.
Последните година,две желана е и в тази в комлука заради екипа.
Доколкото си спомням само веднъж подадох документите и после проверявах на датите,които се обявяваха свободните места и класирането.
Ако Вие се водите на адреса до 4-то подайте от свое име.
После с градините няма проблем,бяхме приети още на първото класиране.
Ох,не съм но сърдечно ви благодаря за включването. Мога да си изкарам настоящ адрес иначе на Очков. Аз съм объркала и съм отбелязала яслени групи. Сега отбелязах ясли. Сега  ми излязоха с предимство ясли по  ред 6,9,13,14. Не съм много наясно коя къде е и затова търсих информация,а и нямам много познати в градът с малки дечица,че да разпитам.

# 169
  • Мнения: 268
Здравейте,

Преди две години се запознах с изключително приятна цена от Сливен. Марияна се казва и е ясновидка /нумероложка не съм сигурна. Знам че лее восък също. Търся някакви координати, можете ли да ми помогнете?

Общи условия

Активация на акаунт