Кюретаж и забременяване след това - тема 62

  • 30 343
  • 713
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 288
Уфффф, а добре ние защо като ходихме в Надежда на тези генетични консултации, и докторката ни върна като ми прегледа всички изследвания, каза че просто не сме за там и да не търся под лупата нещо, което го няма......... А аз бях 100%, че искам да ги направя тези изследвания и тя ни разубеди, почвам да съжалявам, че не си настоях на своето да ми направи изследванията......
В понеделник отивам до Майчин дом за тромбофилийте да ми вземат изследване по моя инициатива, да видим!

# 706
  • Мнения: 398
Има една нова реклама на OLX-че подкрепят двойки с репродуктивни проблеми.....уникална е.Аз принципно не съм чувствителна,но направо ми капеха сълзите като я видях,а бях на неподходящо за реване място.Ихххх как искам и аз да имам детенце.Преди все си мислих за момченце(само да е здраво,нямам претенции!!).Но последно все мечтая да си имам госпожица.Чакам го това щастие,а ми се струва толкова далечно,неизпълнимо,като някоя мечта в която безусловно вярваш и знаеш,че ще се сбъдне,но кой знае....Много мъчно ми става понякога.

# 707
  • Мнения: X
Момичета, знам, че само вие тук най-добре може да ме разберете. bouquet Hug
Защото в една друга тема, едно от момичетата с насмешка ме попита копирам дословно :
"Интересно ми е колко видозона ще имаш до края на бременността? По-добре си вземи един вкъщи и си се гледай!  Wink"

На човек, който не е минал през това, през което сме минали всички тук, какво да отговоря  Tired
Блгодаря ви, че ви има, и че сме тук, заедно да се подкрепяме  Hug bouquet


Мисля, че не трябва да обръщаш грам внимание на подобни коментари Simple Smile защото аз лично съм в 5г.с. А съм ходила вече 2 пъти като смятам др седмица пак да отида и по другата пак и така всеки понеделник Simple Smile прави това което те кара да се чустваш спокойна! 
Права си за това, че само ние се разбираме.. Имам много приятелки които ми казват айде сега не се филмирай... Хайде стига го мисли.. Но само ние си знаем как ни е ...

За генетични изследвания аз лично имах консултация с проф. Кременски който ми каза, че самият факт имам едно здраво дете е достатъчен довод, че не е генетично.

# 708
  • Мнения: 1 069
Момичета, никой няма да се отказва..... че тук някъде имало една дебела сопа, да не вземем да я извадим.....   Mr. Green

Запазете спокойствие, милички, отдайте се на хубави мисли, намерете си хоби, любими занимавки... и времето до новите две чертички ще мине по-бързо...  Hug

Лили и Поли, ходете на ултразвук колкото често имате нужда от спокойствие - ние ви подкрепяме и се радваме на всяка хубава новинка от вас!  bouquet

Ванинка, хубави хранителни добавки пиеш, да.  Hug
Ти имаш ли при теб някакви лабораторни резултати, или всичко ти е в клиниката?...

# 709
  • Мнения: 26
Момичета, знам, че само вие тук най-добре може да ме разберете. bouquet Hug
Защото в една друга тема, едно от момичетата с насмешка ме попита копирам дословно :
"Интересно ми е колко видозона ще имаш до края на бременността? По-добре си вземи един вкъщи и си се гледай!  Wink"

На човек, който не е минал през това, през което сме минали всички тук, какво да отговоря  Tired
Блгодаря ви, че ви има, и че сме тук, заедно да се подкрепяме  Hug bouquet

Понякога ми се иска да забравя добрите си обноски и на подобни госпожички да отговоря : Интересно ми е , на теб какво ти влиза в работата, да не би да искаш да ми направиш един видеозон подарък, или просто си нямаш друга работа и мъж, който да ти обръща внимание .... а може би си съскаш по природа , ежедневно незадоволена ..... smile3515 smile3511 недаи си боже да ми е пред очите, може и на агресия да ме избие ..... Имам си извинение - луди хормони  Joy

Стискам ти палци, а на подобни ексемпляри по-добре да не обръщаме излишно внимание ....

# 710
  • София
  • Мнения: 5 466
На всеки пожелавам да си задава този въпрос и никога да не изпита ужаса от загубата на бременност.И съответно да не изпитва нуждата поради този страх да ходи често на прегледи.Полинче,не се ядосвай!

# 711
  • Мнения: 1 069
Момичета, имаме си нова темичка - заповядайте тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=904852.new#new

 Hug

# 712
  • Мнения: 288
Съни, мисля че всяка една от нас знае много добре как се чувстваш......и споделяме болката ти Simple Smile
Всяка една от нас желае толкова силно да си има дечица, че на моменти желанието ни се превръща във фикс идея. Все гледам да се разсейвам с работата, измислям си пътувания в краткосрочен план, гледам да не се натъжавам а и тук така се забавляма като се пишем. Направо си се чудя, защо просто не съм ви писала по-рано!!!
Ванилка, на мен и моета докторка, която принципно мисля да я сменям и Ослеков от Надежда ми казаха, да не спирам фолиевата киселина изобщо, даже след аборта си я вземах, за да си се трупа в организма. Нищо друго не вземам аз, чудя се какво да си купя?

# 713
  • Мнения: 1 069
Сиси, скачай в новата темичка тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=904852.new#new

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт