ЧЕТВЪРТИ КЛАС

  • 65 689
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 105
Благодаря за темата  Hug

Още първи клас записах децата си в по-далечното, но по мое мнение, по-добро училище. Изявен интерес към математиката няма, така че си остава в настоящото. Дори сега може да се придвижва сама дотам, но майка ми е пенсионерка и твърди, че ѝ е приятно да я прибира. Аз, разбира се, съм много доволна  Grinning

# 31
  • Мнения: 11 823
Явно си искала да напишеш 31май. Неволна грешка  Hug
Да, съжалявам.  Embarassed

galia_mi, с теб смятам да мъдруваме на живо! Wink
Just...a womanHug
Лили, мерси! Дръж ни в течение! Hug


# 32
  • Мнения: 167
С пожелание за здраве през Новата година и да се реализират желанията на всички дечица.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Щерката е в начално училище и отива в МГ. Желанието и, цялата и подготовка са целенасочени в някаква конкретна посока вече от няколко години.
И с моето момче е така  Peace . Искрено се надявам да успее и да влезе, но ако не се случи възнамерявам да сменя училището.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 5 547
Благодаря за темата. bouquet

За сега повече клоним към оставане в същото училище. Намира се точно срещу входа ни, а и той е свикнал с него и с децата от класа си.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 688
Сина ми е в 51СОУ,а дъщеря ми в 34ОУ.
Нито единия нито другия ще продължи в същото училище след 4ти клас.

# 36
  • Мнения: 6 031
Сиси ♥♥, благодаря за новата тема.  bouquet

Моето дете е с желание за СМГ, а приема там е ... труден.  Laughing

# 37
  • Варна
  • Мнения: 445
Здравейте,
качих в пощата wordlist за Spelling Bee 2015, ако някое от децата ще се готви за това състезание.
За Варна ще се проведе в П.Р. Славейков.
На 23.01.2015 г., пак в Славейков от 11,30 ч. ще е Longman.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Нашите тия дни правиха тест по ЧО от примерните подготвителни тестове за ВО  ooooh!.
Хич не са обнадеждаващи резултатите  Thinking...хем,че преговаряхме заедно. Лоша работа. От 19 въпроса, 7 грешни.
Сега го четох, комай аз и 7 верни нямаше да имам  hahaha Crossing Arms

Попълних анкетата: моят син ще кандидатства в ЧПМГ. Ако не го приемат ще си продължи в старото (настоящо) училище- 52 ОУ "Цанко Церковски"  Peace.

# 39
  • Мнения: 259
Какво въпроси имаха на теста? Нашите утре ще правят,че и ние сме в шаш и паника. Ако не ти е проблем да го снимаш и да ми го пратиш на лични или на diana7102@abv.bg.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 185
Уф нашите непрекъснато правят тест след тест, а в петък щели да имат два теста по ЧП...омръзна ми вече да е стресната.
За анкетата: ще кандидатства уж в МГ, ама не се готви никак - кара го на късмет и обща култура. Аз не вярвам да я приемат и тук настъпва великото мъдруване. Аз съм да се мести в друго училище, мъжа ми не бил сигурен.
В класацията на училищата според резултатите от НВО след 7 клас, нашето се мъдри някъде между 700 и 800 място. Все ми се иска да се премести поне в някое на позиция между 200 и 300. Естествено ми изникват въпросите: то така и така за след 7 клас не може да се разчита само на училищна подготовка, дали няма да е по-добре да изкарва лесно оценки и диплома тук и да има повече свободно време да учи.
Но средата се оказва определяща и много демотивираща за моето дете. Въпросът е къде ще я вземат?

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Какво въпроси имаха на теста? Нашите утре ще правят,че и ние сме в шаш и паника. Ако не ти е проблем да го снимаш и да ми го пратиш на лични или на diana7102@abv.bg.

Извинявай, сега виждам молбата ти,но книжките с тестове си ги държат в училище и там се упражняват  Peace.Ние преговаряме от учебника, когато си го донесе вкъщи.
Купили сме 4-те книжки с тестове на издателство Просвета, по инициатива на госпожата и работят по тях. Хич не са лесни  ooooh!
За мен е ненужен тоя стрес,който създават у децата  Naughty.В крайна сметка оценките от 4-ти клас не са определящи за никъде.
Казвам му да си набляга на математиката и толкоз  Crossing Arms, ама той се шашка, свикнал е да е отличник  Hug.

# 42
  • Мнения: 11 950
      Имам въпрос, децата оплакват ли се от епизодични болки в ставите?
Чувала съм, че при по-интензивен растеж в тази възраст болят ставите.От друга страна, детето ми преди простуда обикновено има някакви болки в краката. Но сега е добре, а казва, че го болят ръцете и краката. Имате ли някаква информация за болки при растеж?Най-вероятно ще се консултирам с лекар, но все пак да зная и нещо предварително.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
     Имам въпрос, децата оплакват ли се от епизодични болки в ставите?
Чувала съм, че при по-интензивен растеж в тази възраст болят ставите.От друга страна, детето ми преди простуда обикновено има някакви болки в краката. Но сега е добре, а казва, че го болят ръцете и краката. Имате ли някаква информация за болки при растеж?Най-вероятно ще се консултирам с лекар, но все пак да зная и нещо предварително.
Светкавица,точно по моя въпрос си  Rolling Eyes. Моят син вече почти месец се оплаква да го боли едното коляно...спряхме го от интензивни тренировки по тенис, мажа го с един гел-Арника. Според треньора е от растежа на костите  newsm78. Планирам да го заведа на консултация с ортопед-травматолог.
Разпитвах други родители на спортисти, имат подобни оплаквания,точно от растежа  Peace. При момчетата оплакванията са по-сериозни,или просто прагът им на поносимост е по-нисък  Rolling Eyes.
Да споделят и другите  Peace.
Задахох питането и тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=598834.new#new

Последна редакция: ср, 13 яну 2016, 23:00 от GeNa

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имала съм оплаквания от момчето, но при девойката няма засега, макар да е доста висока.

Общи условия

Активация на акаунт