Шашкате ли се?

  • 1 923
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 259
Аз пък изобщо не се шашкам.Като почна да върша нещо не го взимам с мен (само ако плаче или е нервен).През нощта не ставам да го проверявам ако не се обади.

# 16
  • Мнения: 660
Ако ти е първо детенце е нормално да се шашкаш така ! За второто просто няма да имаш сили и разумът ще надделее .   bouquet Аз бях по- зле и от теб , относно хигиената на ръцете , кой диша около него Rolling Eyes , заобикалях кофите за боклук поне на 5 метра ... като си спомня  #Crazy

# 17
  • Мнения: 1 107
Абе и аз постоянно го проверявах в началото  Embarassed
Ще отмине тая паника  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 910
В началото и аз много се шашках, но с времето се поотпуснах.
Дано скоро настъпи и при теб този мимент.

# 19
  • Мнения: 549
Важно е да се прави разлика кое е майчински инстинкт и е добре за бебето и кое е в повече... Но част от решенията си зависят от бебето - съобразени с възрастта разбира се

# 20
  • Мнения: 1 840
Аз бях същата, че и по-зле. Направо бях побъркала всички вкъщи. С времето ще оправиш, мен ме държа доста дълго време до към годинка и нещо. С второто вече няма да си така, обещавам ти.

# 21
  • Мнения: 2 242
спокойно - всички минават през тази фаза, в една или друга степен. С времето ще улегнеш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Аз и сега се шашкам, но по-рядко  Whistling

# 22
  • Мнения: 354
   Аз също бях така. Не можех и да си помисля да оставя бебето само в стаята. Когато трябваше да свърша нещо , виках майка си или съпруга си да стоят при детето. А то като всяко новородено спи.Не си спомням кога престанах. Но и сега /вече  ще стане на 6 годни /,като спи на обяд по 4-5 пъти влизам в стаята да я погледа. Нощем също продължавам да се будя поне по 3 пъти , за да видя дали не се е отвила..

# 23
  • Мнения: 163
След като е минало това с повръщането по добре се успокой за да ви е по добре и на теб и на бебето

# 24
  • Мнения: 293
спокойно - всички минават през тази фаза, в една или друга степен. С времето ще улегнеш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Аз и сега се шашкам, но по-рядко  Whistling
и при мен е така Peace

# 25
  • Мнения: 8 917
   Аз също бях така. Не можех и да си помисля да оставя бебето само в стаята. Когато трябваше да свърша нещо , виках майка си или съпруга си да стоят при детето. А то като всяко новородено спи.Не си спомням кога престанах. Но и сега /вече  ще стане на 6 годни /,като спи на обяд по 4-5 пъти влизам в стаята да я погледа. Нощем също продължавам да се будя поне по 3 пъти , за да видя дали не се е отвила..

Гери е на 1 г и 5 месеца, но положението е абсолютно същото. В родилният дом за седмица да ми се събраха не повече от 10 часа сън - вярно, че трябваше да се цедя 24 часа в денонощието, защото бе кошмар, но дори когато успявах да си открадна 15 мин сън бях неспокойна. Това отдавна премина, но и сега ходя да я наглеждам /без да ме види/ като е в другата стая и се будя по 2-3 пъти на нощ.

# 26
  • Мнения: 2 040
Оооо, и аз бях така, скачах като опарена щом чуех някакви минимално звуче от стаята ... тичах, обикалях, слухтях ... ама после се успокоих, като виждам че всичко е наред, но ми трябваше много месеци наред да се кротна ...  Laughing

# 27
  • Мнения: 694
А при мен тази фаза не е отминала. Все още се шашкам, а да не говорим ако я оставя на баба и да я гледа. Когато ни изписаха от страх да не се задуши или нещо друго бебето започна да спи на спалнята. Та така сме и до днес. Спи или с мен или с беща си. Това си е направо кошмар. Аз даже вкарвах до колкото можех количката в тоалетната за да си свърша работата.
Надявам се с второто да не съм толкова зле.
Успех и на теб опитай се да превъзмогнеш този етап, колкото може по-рано.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 611
Благодаря ви момичета за  отговорите успокоих се ,че не съм единствена

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530
О, всички сме в отбора на лудите  ku-ku и аз бях така. От както се е родил 1 нощ не съм спала като хората и да ти кажа, хич не се събуждам вече (толкова съм каталясала), той ме буди бъркайки ми в очите рано сутрин.  smile3557Сега го оставям само докато спи, но като се събуди той вече си идва сам. Иначе и аз като теб, като беше по малък, много повръщаше, и имаше колики и сам не се оставаше в стаята (но и да не повръщаше и колики ако нямаше пак нямаше да го оставям). Дори като ходих до тоалет бягах. То не че сега не е така, но сега той идва след мен в тоалетната.  tiptoe

Общи условия

Активация на акаунт