ДУБАЙ 11-та тема

  • 82 892
  • 729
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 071
Вчера отрих The Lebanon Island Dubai прилича ми на малдивски остров защо не се пише за него според мен е едно от забележителностите на Дубай.

Ако става въпрос за това:
http://theisland.ae/couchcms-1.4/theIslandCMS/about-us.php[/b]]http://theisland.ae/couchcms-1.4/theIslandCMS/about-us.php

мисля, че все още не е напълно готово. Или поне не беше преди около месец.


Gledah klipche v youtube.com i mnogo mi jaresa , tui kato mnogo iskah da posetq maldivite ,no i sus tozi ostrov shte sum dovolna.  Edin den tam e 100 leva koeto e bez pari; )

Островът е част от голям строителен проект. На сушата е строителна площадка, както и по различните острови от комплекса. Но сега прочетох, че специално този е на 7 км навътре в морето, което означава, че ще сте далеч от строежите. Така че, може би си струва да го посетите. Сега видях, че планирате да пътувате през юни. Имай предвид, че тогава вече са си сериозни жегите и не знам колко време може да се стои на открито.

# 331
  • София
  • Мнения: 2 266
Здравейте,
Има ли значение с каква карта за плащат билетите за Burj Khalifa от техния сайт: http://www.burjkhalifa.ae/en/index.aspx
Опитах снощи с Visa Electron на Булбанк и ми даде отказана транзакция  Sad

# 332
  • София
  • Мнения: 1 998
И на мен ми отказа първия път с мастеркард, но пробвах пак и стана...

# 333
  • Мнения: 9
Здравейте,
Има ли значение с каква карта за плащат билетите за Burj Khalifa от техния сайт: http://www.burjkhalifa.ae/en/index.aspx
Опитах снощи с Visa Electron на Булбанк и ми даде отказана транзакция  Sad
Платих с кредитна карта Visa и стана веднага.

# 334
  • Мнения: 65
Здравейте,
Има ли значение с каква карта за плащат билетите за Burj Khalifa от техния сайт: http://www.burjkhalifa.ae/en/index.aspx
Опитах снощи с Visa Electron на Булбанк и ми даде отказана транзакция  Sad


А може ли да споделиш за  кое време на деня запази билети и каква цена ти дава ?

# 335
  • Мнения: 65
Момичета, мисля да ползвам Green land turism за сафарито / с ваучер от книгата/. В предната тема имаше на няколко пъти положителни отзиви за нея. Някой тук може ли да изкаже мнение.

И каква е цената за билет за Бурж Халифа преди 18 часа !

Благодаря предварително за отговорите! Simple Smile

# 336
  • София
  • Мнения: 2 266
Здравейте,
Има ли значение с каква карта за плащат билетите за Burj Khalifa от техния сайт: http://www.burjkhalifa.ae/en/index.aspx
Опитах снощи с Visa Electron на Булбанк и ми даде отказана транзакция  Sad


А може ли да споделиш за  кое време на деня запази билети и каква цена ти дава ?
Опитах се да купя билети за 17.30ч, но не успях снощи с Виза Електрон на Булбанк. Довечера ще пробвам с Виза на ПИБ.
Цената за възрастен с таксата е 205  дирхама

# 337
  • Мнения: 5 390
Bibon4e, единствената прилика между островите от The World и островите на Малдивите е, че са острови и това е! Нищо друго.

# 338
  • Мнения: 12
Аз и семейството ми заминаваме на 04.06 до. 11.06.2016 . Имаме билети, но все още се чудим за хотел и се колебаем между Auris boutique hotel apartments Al barsha и First central hotel apartments
И ние пътуваме на същите дати. Още умуваме за хотел. Има един сайт www.otel.com с изгодни цени. Някой ползват ли е сайта? Има ли допълнителни такси , както в букинг? Благодаря предварително

Nie gledame oferti za hotel ot amoma.com,  no vse oshte si mislq che mai mesec zaradi Ramadan moje bi shte namalqt cenite na hotelite i izchakvame sus rezervaciqta.
Да и там са много изгодни цените, ами и а ще поизчакам за хотел. Имаме много време. Ако нещо ми попадне ще давам информация. Приятна вечер

# 339
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 171
И съм май там
И следя за хотел

# 340
  • Мнения: 260
Сега да попитам за круиза и сафарито! Решили сме да ползваме " Arabian Nights" за сафарито и "Xclusive cruise" за круиз по Марината като ще купя ваучери и за двете от e-bay или от някой от форума! Добър избор ли сме направили за фирмите? Писах мейл за сафарито и ми изпратиха някаква форма за резервация, където трябва да попълня данни за кредитната карта  (ползвам MasterCard Debit Pay Pass дали ще е проблем като е дебитна, а не кредитна) и да приложа снимка   на картата!?! Това нормална практика ли е и не е ли рисковано? Дали ще ми дръпнат сумата или само ще проверят наличност?

Ние бяхме на сафари с Arabian Nights tours. Винаги искат тази форма за резервация, където се попълва и номер на кредитна карта, но снимка на картата не са ми искали и дори е по-добре да не я прилагаш. Във формата заявих такса за един човек и забележка още един с ваучер. С дебитна не знам дали ще стане, иначе парите ги прихващат в деня на сафарито след потвърждение по телефона за номера на стаята, от която да Ви вземат. Принципно не сме имали никакви проблеми с тях и всичко беше много добре организирано.

# 341
  • Мнения: 27
Сега да попитам за круиза и сафарито! Решили сме да ползваме " Arabian Nights" за сафарито и "Xclusive cruise" за круиз по Марината като ще купя ваучери и за двете от e-bay или от някой от форума! Добър избор ли сме направили за фирмите? Писах мейл за сафарито и ми изпратиха някаква форма за резервация, където трябва да попълня данни за кредитната карта  (ползвам MasterCard Debit Pay Pass дали ще е проблем като е дебитна, а не кредитна) и да приложа снимка   на картата!?! Това нормална практика ли е и не е ли рисковано? Дали ще ми дръпнат сумата или само ще проверят наличност?

Ние бяхме на сафари с Arabian Nights tours. Винаги искат тази форма за резервация, където се попълва и номер на кредитна карта, но снимка на картата не са ми искали и дори е по-добре да не я прилагаш. Във формата заявих такса за един човек и забележка още един с ваучер. С дебитна не знам дали ще стане, иначе парите ги прихващат в деня на сафарито след потвърждение по телефона за номера на стаята, от която да Ви вземат. Принципно не сме имали никакви проблеми с тях и всичко беше много добре организирано.
  Благодаря за отговора! По принцип картата е дебитна, но е международна и се води с характеристиките на кредитна! Миналата година не съм имала проблеми с нея по организацията и резервацията на хотел и др в Париж! А как ще се свържат с мен като нямам дубайски номер? Колко преди датата направихте резервация на сафарито?

# 342
  • София
  • Мнения: 1 998
Йей Simple Smile дойде ми ваучера за ферари уърлд...много бързо-за седмица и половина-доволна съм много

# 343
  • Мнения: 276
Poruchaite si vaucheri ot manuelitka

# 344
  • Мнения: 487
Сега да попитам за круиза и сафарито! Решили сме да ползваме " Arabian Nights" за сафарито и "Xclusive cruise" за круиз по Марината като ще купя ваучери и за двете от e-bay или от някой от форума! Добър избор ли сме направили за фирмите? За круиза им писах мейл, но не ми отговарят? Нa формата от сайта, като въведа бг номера си и ми дава грешка?

За Xcluisive Cruise - бях писала , ако си направите резервация в понеделник, за понеделник имат 50 % отстъпка...Пише го на сайта им. Попълва се резервационната форма на сайта им, те ти отговарят в рамките на 24 часа(в моя случай  - след час) и ти пращат линк за плащане, валиден два часа. За телефона - и аз попълних български номер, опитайте с 00359 , не помня какво съм въвела, но нямаше проблем. За ваучери с Xclusive Cruise - нямам представа откъде да си купите и колко е намалението. Но, определено си заслужава фирмата....

Общи условия

Активация на акаунт