ДУБАЙ 11-та тема

  • 79 924
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 276
Ваучерите са за aquarium dubai, the island, monoreli train, wild wadi, xclusive cruise

# 721
  • Мнения: 9 894
Още не се знае, ще обявят точната дата в последния момент.
Вероятно питаш за някаква валидност на ваучър - кажи какво точно. Рамадан променя доста мероприятия и разписания.
Имам ваучери от книгата и дали ще важът това ме интересува. Ще пътувам ба 04.06.2016 и за сафарито ако е Рамадан няма да има денс шоу затова питам на коя дата започва Wink

Денс шоуто е след залез слънце, след залез може всичко нормално. Само имай предвид някои фирми не предлагат по принцип бели денс. Най-добре ги питай.

Всички тези ваучъри ще си важат с изкл. където има храна и напитки. Самите атракции обаче може да са с променено работно време - да отварят чак следобед например. Драсни им по един мейл, за да си планираш по-добре дните.

# 722
  • Мнения: 276
Още не се знае, ще обявят точната дата в последния момент.
Вероятно питаш за някаква валидност на ваучър - кажи какво точно. Рамадан променя доста мероприятия и разписания.
Имам ваучери от книгата и дали ще важът това ме интересува. Ще пътувам ба 04.06.2016 и за сафарито ако е Рамадан няма да има денс шоу затова питам на коя дата започва Wink

Денс шоуто е след залез слънце, след залез може всичко нормално. Само имай предвид някои фирми не предлагат по принцип бели денс. Най-добре ги питай.

Всички тези ваучъри ще си важат с изкл. където има храна и напитки. Самите атракции обаче може да са с променено работно време - да отварят чак следобед например. Драсни им по един мейл, за да си планираш по-добре дните.
Благодаря ти много,  когато разбереш датата за Рамадсн може ли дс ни я кажеш

# 723
  • Мнения: 9 894
Да, но наистина ще го кажат около седмица по-рано.
Ще има доста намаления и добри оферти тогава, така че ще компенсирате. Настройте се за повече нощен живот.

# 724
  • Мнения: 276
Да, но наистина ще го кажат около седмица по-рано.
Ще има доста намаления и добри оферти тогава, така че ще компенсирате. Настройте се за повече нощен живот.
Намаления на хотели ли?

# 725
  • Мнения: 9 894
Да, и хотели, и ядене, и атракции вероятно.
Ако не сте платили хотел, дебни за бъдещи намаления.

# 726
  • Мнения: 276
Да, и хотели, и ядене, и атракции вероятно.
Ако не сте платили хотел, дебни за бъдещи намаления.

Все още не съм резервирала нищо все още чакам.  Имаме само самолетни билети. Wink

# 727
  • Мнения: 5 215
Дават го, че най-вероятно ще започне на 6ти Юни.
Ще е пълно с промоции.

# 728
  • Мнения: 276
Дават го, че най-вероятно ще започне на 6ти Юни.
Ще е пълно с промоции.
Супер

# 729

Общи условия

Активация на акаунт