Февруарската дружинка ще празнува 2-та годинка! - тема 18

  • 71 018
  • 753
  •   1
Отговори
# 540
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Честит 8ми март мили момичета! Бъдете здрави,все така всеотдайни,уникални и най-добрите майки и жени!!!
Бизи,радвам се,че сте добре!
Нели,страхотни два дни,все така добре да се адаптира детето  bouquet
Лили,всичко може да е заради зъбите. Нали знаеш,то не означава че сополите са признак на зъбоник,а просто като почнат да излизат им пада имунитета и докачат разни безобразни. Сила и бързо да се оправяте! Същото пожелавам и на Флауър,с тия зъбки!

# 541
  • Мнения: 2 431
Благодаря Ви за отговорите, момичета! Утре сме при лекарката и ще пиша пак как сме.
Нели, чудни дни си описала, все така да сте! Simple Smile
Феичка, и при вас всичко да е наред!  Hug

# 542
  • Мнения: 63
Имам молба към софийските мами. Бихте ли ми препоръчали някакви бебешки пиески, концерти и тям подобни. Водите ли ги малчовците на таквиз мероприятия? Аз съм се засилила и взех вече билети за един "Концерт за бебоци" в операта, но ще ми е интересно да споделите впечатления от посетените от вас събития.
Тенкю предварително!

# 543
  • NE
  • Мнения: 10 999
Имам питанка и аз. Понеже са спрели от внос Dologel. Какъв приятен на вкус гел за зъбки ще ми предложите? Дологел има вкус на прополис. Пробвах с Pansoral и няма шанс да го намажа с него. ooooh!
Снощи не сме спали. Чак панадола и нурофена не го успокояват за цяла нощ.

# 544
  • Мнения: 642
Здравейте,

Нели, браво на малкото голямо момиче, дано нямате хич главоболия с детската  Hug

Лимонке,
Скрит текст:
аз я водих зимата на концерт в операта и хич не ми хареса, а и на нея не особено. Може би защото очаквах друго - а беше един час и нещо да им пеят детските песнички, дето така или иначе ги слуша - Хей, ръчички, Кокошка край хамбара и подобни. Аз исках да я заведа на Бебешката пиеса на кукления театър, дето я играят в НДК, но не стигнахме до там. Концертите на възглавници също ми се виждат интересни, но те май са само през уикенда и билетите много бързо свършват. Имаше и джаз за деца https://www.facebook.com/%D0%94%D0%B6%D0%B0%D0%B7-%D0%B7%D0%B0-% … 77660543/?fref=ts за друго не се сещам. Май са още малки за куклен театър...

При нас нищо ново...тази седмица имам малко повече работа, другата съм си наумила сериозно да се захващам да я уча цифрите и да броим и без това го дават дъждовно, а не искам по цял ден да гледа детски  ooooh!

Хубава и спокойна вечер

П.С. Цветенце, генгигела има вкус на ванилия, ама е по-скъп...аз мазах с дентинокс гел, той май има вкус на мед/прополис...

# 545
  • Мнения: 2 431
Привет и от мен! Simple Smile
Лимонке, аз пък съм супер доволна от концерта в операта - такава забава беше за всички ни (бяхме и двамата с ММ), че ако не бях в осмия месец, бих водила Рали редовно. Имаше наскоро в Лозенец един концерт с песнички от "Маша и Мечока", на който бях хвърлила око, но нямаше билети. Тези бебешки пиеси в кукления театър много ми ги похвалиха също. Иначе ти как си, как се чувстваш?
Да ви кажа какво каза днес ЛЛ - продължаваме със солите, Инфлуцид и Хомеожен, както и със сироп Проспан. Това ме успокоява леко, защото всичките тези са хомеопатични, та явно не е сериозна работата. Между другото я и измериха Раличка и продължава да си е джобно гадже - 83 см, 10150 г. Simple Smile
Приятна вечер, момичета!:)

# 546
  • София
  • Мнения: 2 130
Привет,
и аз ще следя идеите за децата, защото заведох Влади на тази в НДК и да ви кажа хареса му. На нас ни беше малко тъпа, но децата бяха като препарирани и си личеше, че им харесва.Все пак е за деца, не за нас Simple Smile. Според мен ще му хареса и куклен театър.

Аз вчера му сглобих на раз,два , три един импровизиран гараж от една кутия за обувки и голяма игра падна. Днес изрових една по голяма кутия и му спретнах един троен гараж и сега е луда игра с колите, автобусите и тн Simple Smile.

Аз се оказа, че съм ви послъгала за кг на Влади  Rolling Eyes. Оказа се че на кантара батериите били пред свършване  Laughing. Абе мери се комшийката и вика - мери по малко, не мери верно. И онзи ден като бяхме в Музейкото баща му го качи на един кантар дето дава на коя планета колко кг си и ми вика ма той станал 14кг и от горе  Joy. Сменям аз батериите на кантара и се оказахме 14кг .  Joy
Абе викам си аз 12кг, па тежи повече и дрехите му не стават, ко стана  newsm78. Та тъй , не сме май от слабичките  Joy

Фейчка защо не се консултирате с някой детски зъболекар. Голям кошмар са тези ваши зъби и щом вече нищо не му действа, не виждам един гел да помогне. Може би един зъболекар може да даде по добри съвети.

# 547
  • NE
  • Мнения: 10 999
Гери Просто си е свръх чувствителен. Гела го успокоява и ми е спасявал кожата често. Камамила също му действа, но не и да спи цяла нощ. Не вярвам някой да ми даде кой знае колко адекватен съвет от зъболекарите.

# 548
  • Англия
  • Мнения: 1 006
Днес май е денят на въпросите. Можете ли да ми препоръчате надежден сайт, от който да поръчам балансиращо колело Пуки. Или друг начин да го купя от разстояние, трябва ми за подарък и ще е по-лесно, отколкото да го пращам от тук май...

# 549
  • NE
  • Мнения: 10 999
В Амазон ги има. Peace

BG сайт
Скрит текст:

# 550
  • Англия
  • Мнения: 1 006
Благодаря ти! Нито от немския, нито от английския амазон го доставят до България, за съжаление. Сега ще разгледам втория, а store.бг дали е надежден?
Едит: от втория сайт се поръчва по телефона  newsm78 А кск се плаща? Имате ли опит с поръчки от там.

Последна редакция: ср, 09 мар 2016, 21:16 от ana.ana

# 551
  • NE
  • Мнения: 10 999
Store.bg  е коректен сайт. Може да платиш с карта. За Коледа купувах подаръците оттам и дори ми върнаха бързо парите за една неналична играчка. Искаха само iban на сметката.Разбира се става и в брой при получаване.

# 552
  • Мнения: 932
Ана.ана, купила съм 2 балансиращи колела пуки със спирачка и едно пуки вуч.
Много коректни са били винаги от Мисто. Приемат плащане по банков път и доставят до адрес по твой избор или направо с наложен платеж - плащаш на куриера при доставката. За 4 години нямам забележки към продуктите. Скъпи са, но си заслужават всеки лев.

# 553
  • Мнения: 932
Благодаря ти! Нито от немския, нито от английския амазон го доставят до България, за съжаление. Сега ще разгледам втория, а store.бг дали е надежден?
Едит: от втория сайт се поръчва по телефона  newsm78 А кск се плаща? Имате ли опит с поръчки от там.

Правила съм поръчка и по телефона, както и друга през сайта. Пристигна каквото исках още на другия ден. Бързи и коректни.

# 554
  • Мнения: 932
Копче, отскоро свързва цифрата с количество - да показва едно, две, три...
Имаме магнитни цифри за хладилника, ама повече ги дъвче, отколкото познава.Simple Smile
Сега през деня забавляваме бебето - пеем му песни, говорим му... Като й доскучее пускам Маша и така...

Общи условия

Активация на акаунт