Лидл ::78::

  • 91 414
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Да не е гол запис,с нетърпение чакам шололадите ...този с кафето още от сега му усещам вкуса..ммм   Crazy
Харесах си черната туника,ще видя и клиновете  Party

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 749
Аз пак си харесах сутиените  Embarassed. Въпреки негативните коментари на мен предишните са ми удобни/ взех червен и син/. Не знам колко ще издържат, но и не очаквам от сутиен за 11 лв да ме кара години.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 861
Отворих бутилката със  зехтина. Primadonna. Хубав е, каза ММ.
За този италиански  ориз, който препоръчвате:как го готвите в съотношение 1:3 или? Леко ме смущава това, че отдолу пише "леко сварен".

# 33
  • Мнения: 1 540
От новата брошура нищо не ми направи впечатление.

# 34
  • Мнения: 48 009
Препоръчайте уред за мелене на фурми

# 35
  • Мнения: X
Препоръчайте уред за мелене на фурми
Месомелачка или чопър. Пасатор .
 Как трябва да се смлени точно?

# 36
  • Мнения: 1 174
Да сте виждали пистолет за силикон, имам бегъл спомен, че продаваха, за 15 лв, но не откривам в Лидл до нас, то там няма много неща

# 37
  • Мнения: 1 949
Около Коледа бяха пуснали пистолет за силикон, но не знам къде е останал.

# 38
  • Мнения: 1 265
AMAEBG, преди три месеца си взех силиконов пистолет, но от К-нд. Цена наполовина- 7 лв. Малък и с малки пръчки, но често го ползвам и се държи.

# 39
  • Мнения: 48 009
Ми на пюре.  Знам че не всеки чопър става.  Иска ми се препоръка за някой от Лидл и да го дебна

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Пистолет със силикон имаше преди месец на цена 20 лв. В куфарче, със стойка и 3 пълнителя. Страхотен! Не знам дали има някъде останали. А вчера видях в К(Варна, Възраждане) за 9.99лв. по-малък и само пистолета на Енхел или нещо подобно.
Чудя се на масажните аз, ако тази за гръб става и за врат, бих я взела. Друг с отзиви?

# 41
  • Мнения: X
Ми на пюре.  Знам че не всеки чопър става.  Иска ми се препоръка за някой от Лидл и да го дебна
Първо в чопъра и после пускам пасатора.
 Имаше преди 3в 1 мисля беше - чопър , пасатор + бъркалка за яйца и аз него чакам Grinning

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 998
аа какво ще споделите за таблетките за съдомиялна?

# 43
  • Мнения: 3 138
Детските клинчета следващата седмица дали са много широки в кръста ?  newsm78

# 44
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Аз съм смилала сушени плодове в блендера от Лидл.
Другата седмица и аз съм се насочила към шоколадите. Ще погледна и долнищата, обаче. Смятаме до месец-два да пуснем малката на ясла и евентуално за там ще са ни необходими.

Общи условия

Активация на акаунт