ВТОРИ клас - 5тема

  • 51 259
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 981
Моренка,  newsm27, куцук-куцук на патеричок...Честита, здрава и все така вдъхновена и за пример на околните ти! Дано да си имала весел празник, че е вкусен е ясно...
Ние бяхме на Боровец този уикенд и беше супер...за децата и за нас! Беснеене в крайна степен! Този уикенд ще е Музейко...да го видим и ние, че сигурно само нашите чавета не са стигнали до там...
Сутринта беше доста тегаво докато стигнем до училище, но все пак успяхме с първия звънец...
...
Гледам в учебника по Околен свят учили, че всяка четвърта година е високосна. Но обяснение защо е така липсва  Rolling Eyes
Разчитат на госпожи и родители да обясняват...
Честит празник на всички празнуващи, малки и големи! Бъдете здрави!

# 46
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Благодаря ви за хубавите пожелания!  bouquet

# 47
  • Мнения: 2 687
 Hug

и ние имаме родителска среща, явно ще ни подготят за втория срок, когато сме сефте втора смяна  Crazy

# 48
  • Перник
  • Мнения: 4 859
marini, и ние още не сме ходили в "Музейко". И не знам кога ще стане. Евентуално през ваканцията...но дали пък няма да е лудница  newsm78

# 49
  • Мнения: 2 476
Ха, и ние не сме ходили в Музейко, но го плануваме за пролетта, като един от подаръците за РД=то.
Пропуснах именниците на Антонов и Атанасов ден, здраве и щастие им желая!
Въпреки снега и студа навън, на мен вече ми е някак пролетно...все пак остава само 1 месец зима  newsm62
А покрай децата и аз подновявам учението. Записах се на курс по руски, че ми трябва на работа и се подготвям за кандидатстудентска кампания.

# 50
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 930
Ха, и ние не сме ходили в Музейко, но го плануваме за пролетта, като един от подаръците за РД=то.
Пропуснах именниците на Антонов и Атанасов ден, здраве и щастие им желая!
Въпреки снега и студа навън, на мен вече ми е някак пролетно...все пак остава само 1 месец зима  newsm62
А покрай децата и аз подновявам учението. Записах се на курс по руски, че ми трябва на работа и се подготвям за кандидатстудентска кампания.


късмет ти желая  Hug
и за двете  Laughing

# 51
  • Мнения: 4 204
Записах се на курс по руски, че ми трябва на работа и се подготвям за кандидатстудентска кампания.

Le Soleil , тук вече лекичко ти завидях.
Вчера гледах курсове 600лв по сугестопедичния метод и се отказах.
Напоследък много ми харесва всичко руско./ а и по принцип съм си русофил, де  Laughing/

# 52
  • Мнения: 2 476
Аз бях франкофон, но се преориентирах към Русия Simple Smile
Записах детето в руско училище, работя с много руснаци, имам и лични отношения с тях и ми омръзна да им говоря на български с руски окончания , хохо. Въпреки че според тях се справям много добре, ама е несериозно, хохо.
А логопедията и специалната педагогика ме влекат отдавна и категорично съм решила да кандидатствам и да стана логопед някой ден. Ще имам две коренно различни професии, но пък ще е интересно.
Благодаря за милите думи, които в този форум вече са рядкост!

# 53
  • София
  • Мнения: 17 591
Ала-бала, да ти е живо и здраво момчето  bouquet

Гледам в учебника по Околен свят учили, че всяка четвърта година е високосна. Но обяснение защо е така липсва  Rolling Eyes

Ех, сега...
То си е сложничко - и аз не съм убедена, че бих могла да измисля подходящо за 2ри клас обяснение.

В тази връзка, баба имаше 2 рождени дни. Един в паспорта и един в свидетелството за раждане и дипломата...

# 54
  • София
  • Мнения: 17 591
А покрай децата и аз подновявам учението. Записах се на курс по руски, че ми трябва на работа и се подготвям за кандидатстудентска кампания.


Еееех, младост....

Успех ти желая!

# 55
  • Мнения: 19 271
Eха, Солей, браво! Аз хич не го долюбвам руския, въпреки че майка ми е страшен русофил, учила там.  Когато течеше програмата Аз мога, щях да се записвам и аз на курс, но така и не ми дойде редът и програмата свърши.
Скрит текст:
А като каза кандидатстуденска кампания, много искам да се запиша да уча едно нещо задочно, но тъй като е от чисто любителски интерес, и нямам смелост да го направя.

# 56
  • Мнения: 2 476
Пролетен дъждец, ако можеш да сбъднеш мечта , защо да не го направиш?
Аз също се колебах няколко години, защото имам образование, работя точно по специалността си, но преди години, когато Д. ходеше на логопед в един център, в мен де породи желанието да работя със специални деца. Надявам се да успея да уча паралелно логопедия и специална педагогика. Най-много ме притеснява, че една от сесиите е лятна, а аз тогава имам ужасно много работа, но ще го измисля някак...прекалено дълго отлагах.
Благодаря за подкрепата, момичета!

П.С. Кати, напоследък все повече се плаша, че младостта мина покрай мен докато гледах деца...Сега ми се работи, учи, излиза, забавлява  Laughing
П.С.2.И моята баба имаше 2 РД. Но почина. А малкият ми син днес философства по изконните въпроси за живота и смъртта и накрая заключи, че баба ми е починала, защото така била искала.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
напоследък все повече се плаша, че младостта мина покрай мен докато гледах деца...Сега ми се работи, учи, излиза, забавлява .
Аз също мисля като теб...
Аз се бях замислила за психология,или за някаква педагогика,но не ми стиска,забравила съм как се учи и помни

# 58
  • Мнения: 1 324
..... А малкият ми син днес философства по изконните въпроси за живота и смъртта и накрая заключи, че баба ми е починала, защото така била искала.
Сети ме за определението за роднини от вчера: хора, които са стари или умрели Sunglasses

# 59
  • София
  • Мнения: 17 591

Хихи. Всеки си иска каквото си няма... Мен пък ми се гледат още деца.
Забележете, не съжалявам, че съм почнала късно - понеже сега нито ми се учи, научила съм се, нито ми се излиза, наизлизала съм се, нито... каквото и да било друго - всичко съм го изживяла, докрай, с кеф - само дето не случихме да станат още 1-2 после съжалявам... Е, но човек не може да има всичко, което си е предвидил, предполагам.

Общи условия

Активация на акаунт