ВТОРИ клас - 5тема

  • 51 260
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
За задачата - точно така я е решил и моят син.  Peace


Честита Баба Марта! Да сте живи и здрави!

# 736
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Честита Баба Марта! Да сте живи и здрави!

# 737
  • от Луната
  • Мнения: 1 750
Честита баба Марта! Нека ви донесе много здраве и късмет!. Нашите днес ще ги снимат за подаръци за 8 март за мама. И понеже вчера с нейната приятелка се изпуснаха леко, днес ми обяснява, че ще ги снимат за реклама за училището  Mr. Green. Това е идея подхвърлена от мен след не знам кой поред път питане да ли съм се сетила за какво са снимките  hahaha

# 738
  • Варна
  • Мнения: 2 322
Честита баба Марта на всички в темата и най-вече на дечицата ни! Heart Eyes Да сме здрави и засмени!

Виктоалия, моята хубостница е същата - за Коледа ме пита дали вече нямам нужда от нов портфейл, че стария имал един разванен цип Wink После подпита и баща си дали харесва синьо-зелени пуловери... принципно така... Та изобщо не можехме да си представим дори какви подаръци ще получим Crazy

При нас няма нищо ново - заплесът си е хроничен, БЕ и ОС са все така слаби места (оказа се, че раЗтенията не ги знае особено добре - какво е фикус, какво циклама Rolling Eyes а за дивото животно "златна рибка" никак не ми се отваря дума...)

# 739
  • Перник
  • Мнения: 4 859
Dive  Laughing разсмя ме с тия раЗтения и животни. Калоян пък събота и неделя учи стихотворение - госпожата била посочила 2 - който иска да научи едното. Той, естествено избра по-краткото и беше убеден, че повечето деца няма да са научили изобщо и той ще има 6. Снощи ми се похвали, че има 6, ама се оказало, че стихотворението, дето трябвало да се учи било друго. Но докато дойде неговия ред да го каже, той го прочел 3 пъти, научил го и изкарал шестицата  Crazy

# 740
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
търсихме песничка от музиката и попаднахме на тази  Crazy
от тогава вие непрестанно - той го нарича пеене  Blush  и е сигурен, че ще ме убеди за куче Crazy



и при нас има разтения  ooooh! не разбирам защо.

# 741
  • от Луната
  • Мнения: 1 750
Добри, тази песничка ми е до болка позната  Mr. Green. При нас стигнахме до компромис, че ще вземем коте, но не се знае кога и тя всеки ден по няколко пъти кога ще е точно  ooooh!. А заплеса е силно заразен и хроничен. Не мога да я убедя, че отговора на някоя задача я има в учебника и трябва да прочете първо там. Тя е убедена в противното.

# 742
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
бащицата е алергичен и котка изобщо не се обсъжда  Peace
за кучето сме на мнение, че затварянето в апартамент е насилие срещу животинката и така  Blush

котка и куче само в къща с двор  Peace

# 743
  • от Луната
  • Мнения: 1 750
И аз съм на мнение, че куче в апартамент си е мъчение за животинчето. Тя искаше зайче, ма като прочетох за какво иде рече я отказах. Котка съм имала 15 г, та поне знам за какво става въпрос.

# 744
  • Мнения: 19 272
Големи са сладурковци! Моята планира вече следващия Хелоуин и ме пита от какво най-много ме е страх.  После трябвало непременно да забравя какво съм й казала Simple Smile

За животинки препоръчвам горещо рибки. Имаме една, но забравих вида. Храни се през ден, но издържа по цяла седмица и повече без храна. Водата се сменя също рядко. Изобщо никакви грижи.
Виж котките направо ми спират тока.

Благодаря за отговорите за вчера! Нещо ми беше изпушила главата от задачи и през телефона ми куцаше четенето с разбиране  ooooh!

# 745
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
Големи са сладурковци! Моята планира вече следващия Хелоуин и ме пита от какво най-много ме е страх.  После трябвало непременно да забравя какво съм й казала Simple Smile

Скрит текст:
...

Благодаря за отговорите за вчера! Нещо ми беше изпушила главата от задачи и през телефона ми куцаше четенето с разбиране  ooooh!

нашият пък избира торта за рождения си ден  Crazy за 21 февруари 2017  Crazy това времето за нищо го нямат  Sunglasses

за скритото не се притеснявай  Hug на всеки се случва  Hug

# 746
  • Перник
  • Мнения: 4 859
Ние сме в къща с двор, но имаме само 1 котарак. Аз отлагам кучето, защото отлично знам, че и то ще чака на мен. Иначе Калоян обещава да се грижи за него. Котаракът живее и вкъщи, и на двора, обикаля и по съседите. Техните котки същи идват да похапват у нас. Така че той не иска кой знае колко грижи.
А рибки мъжът ми гледаше едно време. Аз също пробвах. Не е толкова просто. Първите ги уморихме от студ, следващите сварихме, едни майка ми ги прехрани и дадоха фира... Освен това храната им също е алегрен  Confused

Както споменах, трудно е да се запомни какво трябва да се научи за след 2 дни, но празниците и у нас се планират отдалеч.

# 747

Общи условия

Активация на акаунт