ВТОРИ клас - 5тема

  • 51 289
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 7 673
ЕК е едно от масовите състезания, които се провеждат в много училища. Почти като СМТ.

# 721
  • София
  • Мнения: 1 727
И моите ме промоцираха с Кенгуро-то. Този път няма да ги пращам. Само пари даваме, там блеят, разсеяни са, нищо не се случва. Хипотезата, че така че се научат да ценят времето, при нас не работи  Laughing

Но съм доволна, че единият сам по желание отиде на Любословие, че се е и класирал за втори кръг. (то не се изискват големи умения и знания де, като гледах задачите).

И аз имам статив за книга, какъвто показвате - още от детството ми. Обожавах да ям и да чета книга. И досега обичам да се храня сама.  Blush
Скрит текст:
Въобще човек като му се родят деца, разбира колко неща обича да прави сам  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 2 452
  Честита Баба Марта! Здрави,усмихнати и щастливи да сте всички! ☺

Последна редакция: вт, 01 мар 2016, 09:17 от Roo Roo

# 723
  • Мнения: 1 324

Много я чакахме тая Баба Марта  Grinning Дано ни закичи със здраве и усмивки!

# 724
# 725
  • София
  • Мнения: 17 592

Честита Баба Марта!
Здраве на всички желая...
Уви, не съм снимала мартеничките - тази година и миналата мама ги прави...

След почивните дни съм толкова уморена, че жадувам четворката дни за отдих. Мислих да се пораздвижим някъде, да посетим някоя историческа забележителност, но едва ли.
Не знам и Ангел как издържа - и съботата и неделя все на педал - тренировки, курс, състезание. А такива се очертават и март и април. Аз съм скапана от търчане на разните места и висене по кафенета.  Crazy А и домашните и на двамата ни изостанаха.
Не знаех, че Московската олимпиада е толкова сложна, далеч над нивото на моето дете. За първи път го виждам толкова шашнат след като не се е справил с нещо. Записах го и на Румен Грозданов и на кенгуруто. Те по човешки изглеждат.

Усмихната, слънчева и успешна седмица! bouquet


Тя понеже е зя руснаци, там по-иначе учат и други неща тачат, не са се европеизирали / амеканизирали и ценят логиката, а не живите калкулатори... ти погледни Австралийското кенгуру. Ей там никой път няма да го пусна... Има милион задачи, коя от коя по-тъпи.
На Московското и Давид е объркал - поне тази с рибите със сигурност, не ми остана време снощи да допроверя, че той пък е с ангина - но пък са му били интересни задачите... А иначе - ей, не можах да му вкарам в главата на това дете, че трябва и да проверява - ама всичко, а не с прочитане оттук-оттам... ще рече човек, че е моето. Аз никога, ама никога не се връщам да си прочета творенията...  Blush

# 726
  • София
  • Мнения: 1 635


Много здраве за всички второкласници от темата и цялото им семейство.

# 727
  • София
  • Мнения: 17 592
Явно сложни са били задачите от Московската, на моя син едва му е стигнало времето да ги реши. Каза, че имало някаква за разрязване, на която се е чудил през цялото време, последните 5 минути се е сетил.


А, тази я видях и имам нужда от жокер. Моля. Питай го как става.

ПП
st. Dobri
, поставянето на знак "-" по същество е ползване на отрицателни числа.





И ние...

# 728
  • София
  • Мнения: 1 635

А иначе - ей, не можах да му вкарам в главата на това дете, че трябва и да проверява - ама всичко, а не с прочитане оттук-оттам... ще рече човек, че е моето. Аз никога, ама никога не се връщам да си прочета творенията...  Blush


Аз пък от толкова писане на компютър, връщане и преправяне на изречения, вече едно изречение без редакция не мога да напиша. Така, че и това не е много хубаво.

# 729
  • София
  • Мнения: 17 592

А иначе - ей, не можах да му вкарам в главата на това дете, че трябва и да проверява - ама всичко, а не с прочитане оттук-оттам... ще рече човек, че е моето. Аз никога, ама никога не се връщам да си прочета творенията...  Blush


Аз пък от толкова писане на компютър, връщане и преправяне на изречения, вече едно изречение без редакция не мога да напиша. Така, че и това не е много хубаво.


Уф, когато правя някакви редакции - то е в случаите, в които се сетя да добавя или променя нещо конкретно - всичко отива, и правописа, и граматиката, и смисълът. Щото обикновено нещо се вмъква по средата на изречение... а не рядко и на дума (примерно като пиша във форума тук буквите ми са тъмносини на тъмносин фон - познайте какво виждам, точно нищо.Това е свързано с подбора на цветовата гама и невъзможността за промяна на цвета на буквите във формите на форума (в други просто се прехвърлят на моите по подразбиране, св. сиви).

# 730
  • Мнения: 2 987
Честита Баба Марта! Да са здрави и засмени всички!

# 731
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Честита Баба Марта! Да сте живи и здрави, момичета - вие и дечицата!

Снощи в 9 Калоян ме уведоми, че трябва да носи "материали за 3-ти март". Ама какви точно, ами, материали  Rolling Eyes Сетих се, че преди мноого години"24 часа" даваха с вестника копие на Самарското знаме и че знам точно в кое чекмедже е нашето. Извадих го, разпечатах малко инфо от Уикипедия и Калоян заяви, че той ще има най-яките материали  Grinning Баща му пък заяви, че държи да си получи знамето после  Crazy

# 732
  • София
  • Мнения: 1 374
Честита Баба Марта!
Нашите днес  отидоха на училище облечени в бяло и червено като живи мартенички. Много свежо изглеждаше началото на учебния ден днес с толкова много мартенички в клас. Simple Smile

# 733
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Нашите днес  отидоха на училище облечени в бяло и червено като живи мартенички. Много свежо изглеждаше началото на учебния ден днес с толкова много мартенички в клас. Simple Smile
Прекрасна идея, Лонита!  Simple Smile

Честита Баба Марта!  Grinning




На мен ми е омръзнало да се редактирам, често ми идва да не поправям, тъкмо майтап ще става.
Обичайно разменям местата на 2 букви в дума ( мЯЛко, вместо мляко) или главна буква не ми е излязла, или паузата ми е където не трябва ( "Грешка... амиС Ега"  вместо "Грешка... ами сега").  Thinking

# 734

Общи условия

Активация на акаунт