ВТОРИ клас - 5тема

  • 51 283
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 592
O

Аз пък съм с температура...

# 31
  • Мнения: 1 273
Здравейте!
Днес се чудя колко по-рано да тръгнем на училище?  newsm78 ММ каза, че сутринта, като отивал на работа - нямало път по тротоарите и се вървяло по улицата, ама и там било трудно.  Rolling Eyes
katiABV, дано бързо се оправиш.  Peace
donsita, дано не е нещо сериозно.  Peace
Честито на днешните именици!  bouquet

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Много благодаря на всички за вниманието и пожеланията! Много специално се почувствах!  Hug
Бъдете здрави и щастливи и вие!  Hug

Деси, сега (след като заведох детето) си мисля, че днес можеше и да пропуснем у-ще, с оглед обстановката. На щерката ѝ беше мъка ходенето. Утре предполагам ще е малко по-добре.
ММ беше на състезание този уикенд и чистенето пред гаража се оказа наша чест Wink  - на мен и Гушкан. Такъв късмет да извадим, с толкова сняг - сега сме като разглобени двете... милото то чисти наравно с мен, едно коридорче от цялото пространство тя го изчисти. ММ като се прибра ми се диви и възхищава как съм го изчистила до плочките.  Е как иначе... козирожка му работа!  Crazy

Честито и от мен на вчерашни и днешни именници! Simple Smile
А болните да оздравяват!  Hug

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Здравейте! Дано студът прогони вирусите, друга полза от поледиците и зъзненето наистина не виждам.
Честито на всички, които са празнували уикенда. И при нас януари е пълен с поводи, докарахме я до 2 покани за рожден ден по едно и също време  ooooh! Много неудобно, но няма как да се клонира детето и ще отказва...

# 34
  • Мнения: 2 987
Честито на именниците днес и специално на момчето на Ала-бала! Весел празник!
Мда, моята девойка ще пропусне днес училище, но тя не и добре още, два дни бяха позатихнали болките в коленете, но снощи пак рева. Пък уж АСТ е в норма, само СРП е високо, а други симптоми няма. Май и педиатърката не знае какво й е, в сряда сме на друг доктор.

# 35
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Честит рожден ден на патерица, Морена! Да си жива и здрава!  bouquet
Запазвам си зелената торта за подходящ случай. Най-скоро е рождения ден на мъжът ми, но той е понася спанак.
Честито и на днешните именници, ако имаме в темата!

И аз имам мускулна треска от чистенето на снега вчера. Калоян също копа тунели в снега, но не се оплака да го боли нещо. Сутринта мрънкаше само, че му се спи.

# 36
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
Честито на именниците днес и специално на момчето на Ала-бала! Весел празник!
bouquet
Много благодаря на всички за пожеланията!
И от мен да са живи и здрави всички именици!

Сутринта макар и тегаво стигнахме навреме. Тротоарите бяха неразчистени, в училището една пътечка, едвам се разминаваме...неприятно много, но зимата не пита Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 433
Добро утро и от мен!

Аз днес дори не се опитах да изляза с колата, работя си от вкъщи. Мъжете обаче тръгнаха рано, техните задачи не стават от дома Wink

Вчера и ние бяхме на пързалка на Бонсови, ухааа, много сняг има. В двора ни също, за улицата да не говорим. Събрахме се съседите и платихме на един снегорин да ни отрине, че иначе щяхме да слезем до града чак напролет. На който му е интересно - в опит да си изрина колата...

Скрит текст:

Бързо оздравяване на всички болни!

# 38
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Скрит текст:
Честит рожден ден на патерица, Морена! Да си жива и здрава!  bouquet
Запазвам си зелената торта за подходящ случай. Най-скоро е рождения ден на мъжът ми, но той е понася спанак.
Скрит текст:
Честито и на днешните именници, ако имаме в темата!

И аз имам мускулна треска от чистенето на снега вчера. Калоян също копа тунели в снега, но не се оплака да го боли нещо. Сутринта мрънкаше само, че му се спи.

е, ако е нещо свързано с алергии по-добре не, но иначе изобщо няма да разбере, че е спанак   Wink

с таткото правиха снежен човек, снежни ангели, бой с топки... после ми идеше да ги пъхна и двамата в сушилнята  Laughing



# 39
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Благодаря, СветлаHug
Както казва и Добри, спанакът изобщо не се разпознава като такъв, повече цвят дава, отколкото с вкус да допринася.

# 40
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Морена, Добри, моят мъж е традиционалист - зелена торта няма да яде  Naughty Той освен бисквитена и шоколадова, май до сега друга торта не е харесал.

# 41
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Честито на вчерашните и днешните именици! Здрави и късмет да им носят имената.
Ала-Бала, честито да ти е момчето! Да постигне мечтите си и да не спира да мечтае! Hug

Моите вчера тренираха плуване снежен стил. Ама буквално. На връщане от тренировката по баскет на Сашо видяха един чист и неопетнен от човешки или кучешки крак сняг и се хвърлиха с главите надолу в него. В резултат бяха мокри от петите до върха на главата. Но пък доволни. Така и не стигнахме до парк, шейни и снежни човеци, търкалянето в снега бе като за световно.
После вместо да си отрина като останалите хора колата, аз отринах засадената елха, че ми дожаля като я гледах под дебелия сняг. Може пък и да се хване, свежичка е. Grinning

Последна редакция: пн, 18 яну 2016, 15:51 от lulumba

# 42
  • Мнения: 1 324
Ала-бала, да ти е живо и здраво момчето  bouquet

Гледам в учебника по Околен свят учили, че всяка четвърта година е високосна. Но обяснение защо е така липсва  Rolling Eyes

# 43
  • Перник
  • Мнения: 4 863
...
После вместо да си отрина като останалите хора колата, аз отринах засадената елха, че ми дожаля като я гледах под дебелия сняг. Може пък и да се хване, свежичка е. Grinning

Аз изривах чемширите, за да не се счупят от тежестта на снега. Чистих и пътеките из двора, както и 2 коли. Не ме питайте как мърдам днес  ooooh!

# 44
  • Мнения: X
Честито на имениците!

Състезанието по английски е на Кейбридж училищата.
Моят син дивее от скука вкъщи, гледам да му уплътнявам времето със задачи.
Хареса си една игра и му я поръчах от Хиполенд: https://www.youtube.com/watch?v=oEnpyKO13-c
Чакаме още две от амазон утре.

Общи условия

Активация на акаунт