Тъжна съм, самотна съм, объркана съм

  • 28 966
  • 275
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: X
все едно прочетох собствената си история. с тази разлика, че при нас има секс - мъжът ми маструбира с мен. честно казано, бих предпочела изобщо да не ме докосва. и без това откакто съм с него се чувствам провалена като жена. от 5 години се задоволявам с това да бъда (само) майка и да намирам утеха, радост и щастие в това и нищо друго.

и аз не знам дали това е семейният живот, но и не мога да си представя нещо друго освен да си налягам парцалите, защото 'имаме толкова неща, които другите нямат и съм била глезла да искам неща, които се правят като си тийнейджър'. 5 години минаха...ще видим още колко ще издържа.

дано ти имаш повече късмет  Peace

# 61
  • Мнения: 2 450
Като прочета "ама нали не ме бие поне" и направо мен ме избива на агресия, като се сетя, че и аз съм имала глупостта да го мисля това някога.  #Cussing out
 Квартирите изобщо ама изобщо не са чак толкова неуютни места, първо на първо, и второ на второ да живееш в някаква постоянна депресия и да се чудиш какво ти има не е живот. Нищо ти няма, мъжа ти е смотан. Има и такива цъкльовци, дето нищо освен компа на ги интересува и това е. Ако не си от тяхната порода,че да си цъкате двамата денонощно, няма какво да направиш освен да се стегнеш, да си оправиш самочувствието и да си намериш друг. Аз си го зарязах моя след две години липса на секс, да ме питаш защо толкова много съм изтърпяла. Започнах да си излизам с приятели, смених си н  брой пъти цвета на косата, квартирата,гардероба, завъдих си хобита различни от седенето пред компа, намерих си нов приятел и т.н и т.н.  Наскоро една приятелка ми каза, че докато съм била с бившия не съм имала нищо общо със себе си и е права, той задушаваше всеки порив за нещо ново и интересно и ми изпиваше живеца като със сламка със студенината си. Вярно дете нямахме, ама и да имахме, какво, да го учим, че да се живее така е нормално ли? Не е нормално. Пак казвам, погрижи се за себе си, не са се свършили мъжете на тоя свят, и не се е родил тоя, пред когото да се молиш за секс, от всички пък неща, ха.

# 62
  • Мнения: 373
Според мен авторката няма кой знае какъв проблем.Просто трябва да приеме нещата,успокои,кротне най-накрая. И все пак,ако въобще може да се търси причина,то тя е в нея,не в него.Бракът е това в крайна сметка-да кротнеш вкъщи,когато не работиш.Ако тя търси нещо вълнуващо,различно,страстно,то има нужда от помощ да помисли какво би загубила,би и струвало  това.

# 63
  • Мнения: 2 450
Според мен авторката няма кой знае какъв проблем.Просто трябва да приеме нещата,успокои,кротне най-накрая. И все пак,ако въобще може да се търси причина,то тя е в нея,не в него.Бракът е това в крайна сметка-да кротнеш вкъщи,когато не работиш.Ако тя търси нещо вълнуващо,различно,страстно,то има нужда от помощ да помисли какво би загубила,би и струвало  това.

Извинявай, ти нямаше ли поне две деца, как така не си се "кротнал" след първото и не си спрял да правиш секс с жена си, като е нормално това и не е проблем?

# 64
  • София
  • Мнения: 17 383
Ама разбира се, че няма никакъв проблем, то живот без секс си е направо мечта за всяка жена. Ако не й харесва, проблемът е в нея.

# 65
  • Мнения: 2 222
Би загубила скучен и монотонен живот, който я потиска и депресира, но с който свикнала - голяма загуба  Crazy Да ти показват всеки ден, че си нежелана и необичана - супер е. Да си наляга парцалите и да свиква  smile3515 Иначе какво - нещастен живот на разведена самотна майка в протрита квартира и мизерия  Crazy По-добре без секс и интимност, но в уютен дом #Silly

# 66
  • Мнения: 373
това със секса ще се оправи,ще живне.Ключът обаче пак е чрез общуване повече,разговори повече.

# 67
  • Мнения: 2 222
душа, ти си мъж, как да живне? Не се гаси туй, що не гасне, е казал народът, ама как се разпалва туй, що се е загасило  newsm78

# 68
  • Мнения: 2 450
това със секса ще се оправи,ще живне.Ключът обаче пак е чрез общуване повече,разговори повече.

Епа да, той щото нейничкия е един Шекспир просто, говори, пък се лее мерена реч, направо не може да вземе думата жената явно. Ти чете ли въобще или така долетя да си спуснеш дежурната реплика и толко?

# 69
  • Мнения: 2 222
Жената явно трябва денонощно да блее сонети, та дано натисне на нейния правилното копче в един момент

# 70
  • Мнения: 373
Тука изниква дълбок фил.въпрос-дали всички ние не сме завишили прекомерно изискванията си за лично щастие. Какво виждам аз-двама здрави хора със здраво дете,задоволени финансово,сити. Създаващи си излишни драми от немане какво.

# 71
  • Мнения: 2 222
Емоцията ти убягва, душата - това е. Иначе за оцеляване - ОК са. Но хората не сме машини, нито животни, това е.

Нали знаеш - всички си пожелаваме да сме живи и здрави най-често. Ама то и едно прасе е живо и здраво  обикновено. Хората искат повече, точно защото са хора.

# 72
  • Мнения: 373
бели ядове са .Ще се оправят.Големият проблем кога ще се .....

# 73
  • Мнения: 2 222
За мен бели ядове са други неща. Ако мъжът ми работи денонощно, но няма време една година да ме целуне и да ме гушне, това е първостепенен сигнал за проблем.

# 74
  • Мнения: 373
като се замисля май си права.

Общи условия

Активация на акаунт