Тъжна съм, самотна съм, объркана съм

  • 28 903
  • 275
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 17 322
Скрит текст:

Ама разбира се, че няма никакъв проблем, то живот без секс си е направо мечта за всяка жена. Ако не й харесва, проблемът е в нея.


Стига бе , това вярно ли е? Наистина ли  : ''живот без секс си е направо мечта за всяка жена. ''

не бъди буквален - естествено, че не  Laughing

чак пък толкова да не си личи иронията???  Rolling Eyes беше реплика към колегата ти, душата, който се опитваше да убеди аудиторията колко нормално било да живеят така, без секс. та с него се разбери, не с мен, аз проблеми в това направления нямам  Laughing

# 271
  • Варна
  • Мнения: 3 955
Не , точно обратното , запитах се дали е  НАИСТИНА възможно на жена в активна възраст 30 - 40 - 50 г. да не и се приисква в продължение на месеци , че и години ? Все пак ''боли ме главата'' е широко разпространено по цял свят !

# 272
  • София
  • Мнения: 17 322
Все пак ''боли ме главата'' е широко разпространено по цял свят !

Само за мъжете, които не знаят какво правят  Laughing Реално главата минава от секс  Laughing

# 273
  • Мнения: 25
Как се развиха нещата при вас?

# 274
  • Мнения: 307
Сигурна ли си,че няма някоя кака?
Как така млад мъж няма да иска секс?
От много пресен опит говоря - разрови се много добре! Може и да има друга жена! И моя уж много работел, нямал време за нищо, видиш ли аз все проблеми съм му правела за това и той вече не бил щастлив... а какво се оказа - колежка! Няма смисъл да разказвам и тук историите ми, но по-добре го хващай да говорите  или се опитай да разбереш сама дали няма чужда намеса в цялата история!
Желая ти успех и дано се оправите!  Peace

# 275
  • София
  • Мнения: 19 310
Хората се развиват в различни посоки.
Аз съм срещнала ММ, когато бяхме относително равностойни - безпарични студенти. Лошото е, че от горе-долу еднакво положение тръгнахме в доста различни посоки, и след време се оказа, че покрай многото прилики - имаме и много разлики.
Признавам, че вкъщи аз съм по-пристрастена към ровенето из нета и въпреки сериозната си възраст - би било полезно някой да ми цъкне компа, ако имаме да правим нещо друго заедно (не задължително секс)
Но пък аз имам претенцията да съм доста по-информирана за много неща именно от нета и да си изграждам мнение само въз основа на казано от колеги.

Общи условия

Активация на акаунт