Тъжна съм, самотна съм, объркана съм

  • 28 921
  • 275
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 54 755
готови за сексуални подвизи мъже растат по дърветата в планината над 1000 м.?
не знаех
Готови за сексуални подвизи, извън вкъщи, мъже- под път и над път.
Планините не са запазено място за скопци и правоверни съпрузи. Mr. Green

Къде прочете, че жената страда заради секса само, че я пращаш при други мъже? Shocked

# 256
  • Мнения: 32 245
Тя не страда само заради секса, а заради това, че са се отдалечили един от друг, нямат вече общи интереси. Но съм сигурна, че ако имаше поне секс, нещата щяха да са малко по-различни.

# 257
  • Мнения: 17
N.E.V, намерих терапевтката в нета съвсем на посоки, мислех си, че ако не се получи просто ще потърся друг човек. Бях отчаяна и не мислех, че ще изгубя кой знае какво - 1 час и 30 лева. За щастие  попаднах на подходящия специалист от първия път, оказа се на моите години. Не знаех какво да очаквам и в началото беше странно - просто сякаш си говоря с приятелка, в смисъл нямаше разни техники  и похвати - просто разговор. Не помня точно колко сеанса проведохме, (не бяха много) мъжът ми се съгласи към края да дойде и той. Почти нищо не каза, само слушаше. Аз самата не осъзнах напълно напредъка и когато жената ни каза, че нямаме нужда повече от нейната помощ, не се чувствах готова да спра да ходя при нея. Но тя много спокойно ме увери, че винаги мога отново да и се обадя и така. И до сега не мога да кажа какво точна направи тази жена, но след терапията всичко се промени. За нас това беше решението. Дано се получи и при вас.

Много ти благодаря, Елария!

# 258
  • Мнения: 2 324
Аз това се опитах да и кажа, ако мен ме тормозят за преходи и подобни, напълно ще ми изчезне желанието за секс с тормозителя.

# 259
  • София
  • Мнения: 24 839
Къде прочете, че жената страда заради секса само, че я пращаш при други мъже? Shocked
Ами, това е основния проблем- ти, като жена, можеш да си представиш какво е над година да не иска мъжът ти да те погледне.
И не само това- директно да те отблъсква и да отказва разговор по въпроса.
Това, че двамата имат различни хобита и интереси, е преодолимо, ако интимните им щения са в синхрон.

# 260
  • Мнения: 2 811
Момичета и момчета, много благодаря на всички, които се отзоваха, прочетоха за проблема, бяхте съпричастни и ми дадохте ценни съвети.

За момента наистина ще се хвана и ще започна да действам с нещата, които най- много ми допадат и с които смятам, че ще справя.
 * тръгвам отново на танци
 * започвам да търся семеен консултант/терапевт
 * не вярвам да започна свой бизнес, още не съм готова, но ще положа усилия и ще вложа част от личните си спестявания за да започна поне като хоби, същевременно да не преча на семейния бюджет
 * да отслабна ми е много трудно, но поне мога малко да подменя малко гардероба Simple Smile
 * ако реша отново да АЗ да направя крачка към него, със сигурност ще е по някакъв по-безполезен за сърцето, самочувствието и самоуважението ми начин.

Ако има някакво развитие, да се надявам към добро, пак ще пиша и ще споделя опит.
 Simple Smile

Пожелайте ми успех и добра развръзка!

наистина инвестирай усилия във външния си вид. не е нужно да е непременно супер драстично отслабване, но вложи усилия и средства в спорт, прическа и хранене, козметика. Аз не съм забелязала за себе си връзка между мъжко внимание и мои килограми, макар, че ми варират и имам много слаби периоди с по-закръглени. Но пък съм забелязала, че когато си се контя и глася се чувствам много по-добре. Сама казваш, че самочувствието ти е паднало. От това ще се вдигне, от самата грижа за себе си. Като се почувстваш привлекателна, с мъжко внимание и тн, ще се попромени ситуацията.  Нека да се позавъртят около теб няколко мъже, да видим дали няма да ти е по-друго настроението. Не мисля, че мъжът ти заради това те пренебегва, но мисля, че липата  на мъжко внимание си е сдухващо. Това ще те зареди. Не става дума даже за секс настрани. Секс настрани винаги може да се намери. Ама, според мен, част от причината за настроението ти е, че не се чувстваш желана. Много е важно да ти дойде заряд.

Директно да предлагаш секс за 100 път няма никакъв смисъл, според мен.

Последна редакция: пт, 22 яну 2016, 18:02 от OX'AMAH

# 261
  • Мнения: 4 292
готови за сексуални подвизи мъже растат по дърветата в планината над 1000 м.?
не знаех
Готови за сексуални подвизи, извън вкъщи, мъже- под път и над път.
Планините не са запазено място за скопци и правоверни съпрузи. Mr. Green
Абсурд, с глас съм се смяла! Мерси, че ми оправи настроението!  Hug

# 262
  • Мнения: 6 978
За походи трябва да си намери и други навити. Сама жена в планината и то неопитна жена е много кофти нещо. Ако той не се притеснява от идеята тя да ходи с други планинари, би могло. На нея, обаче, й се иска той да се ентусиазира от нещо и да й прави компания с някаква радост и емоция, а не с физиономия в телефона и мисли в компа. На нея не й е толкова за самата планина, колкото за общото изживяване. То няма как да бъде същото с други хора. От опит с бившия ми приятел - гадно е емоциите ти да са с други хора, да се прибереш вкъщи и да те гледа някой с нулево разбиране, да не можеш да му разкажеш нищо, защото не може да си го представи, а и не му е интересно.

# 263
  • Мнения: 1 127
Походи, къщи и пр. Това е пейзаж.
От малкото, което прочетох, останах с впечатление че иска не само секс/който лесно би могла да намери/, а внимание, обич, оценка като жена, не само като майка, която си изпълнява задълженията като такава. И то от мъжа си/ от друг едва ли ще получи всичко в комплект, докато е ангажирана, по-скоро - не/
Идеята с терапевта намирам за добра, както и + промяна на вътрешните й усещания , визия и излъчване, въпреки трудностите.


# 264
  • Мнения: 54 755
Къде прочете, че жената страда заради секса само, че я пращаш при други мъже? Shocked
Ами, това е основния проблем- ти, като жена, можеш да си представиш какво е над година да не иска мъжът ти да те погледне.
И не само това- директно да те отблъсква и да отказва разговор по въпроса.
Това, че двамата имат различни хобита и интереси, е преодолимо, ако интимните им щения са в синхрон.


При нас беше обратното.
Аз не го поглеждах. Wink
Но имаше други, сериозни, причини и сексът беше най-маловажното.

# 265
  • Мнения: 562
(Чела съм само първия пост.) Толкова те е обзела емоцията, че струи от текста ти. Чак мен ме обхванаха чувствата ти и ми е мъчно за теб. В момента чак и аз останах без идеи и не знам какво да ти напиша, но те прегръщам силно!  Hug

# 266
  • Мнения: 141
след терапията всичко се промени
Елария, можеш ли да кажеш коя е специалистката или предпочиташ да остане анонимна

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 808
Това е нейният сайт http://psiholog-burgas.com/, именно по тази снимка я харесах.

# 268
  • Варна
  • Мнения: 3 960
На теб като мъж, съвсем безразлично ли ти е, когато жената те прегърне, ако те разтрие по раменете, да ти хване ръката? За жените не е така ,но за мъжете пък може да е все тая?

Каква ръка , какви рамене ! друго нещо се хваща , и не само  Laughing
А и какви разговори , ултиматимуми , говорене висшия му аз , ..............глупости , макар че пак с уста се решава проблема , сещайте се  , е може и ръчно  , ако и тогава не стане , работата е сбъркана , на е за вас човека , а за Мариус Кукрински 
А и малко трябва да се познава мъжката физиология - каквото и да прави и мисли горната глава , долната си произвежда човечета и на седмица или месец в зависимост от възраста и конкретния човек те трябва да се изхвърлят също както презрелите яйцеклетки без значение дали в жена , в шепа или в гащите.Ако вие не се включите в тая работа , някой друг ще помага.И още нещо съвсем не маловажно - една от главните причини за рак на простата е редкия или липсващ полов живот и задържането дълго време на спермата в тялото.Така че ако наистина ви е грижа за здравето на половина ви и ако изкате да намалите риска от най - страшния за мъжете рак на простата вземете нещата в ръцете си и в прекия и в преносния смисъл.
 
Ама разбира се, че няма никакъв проблем, то живот без секс си е направо мечта за всяка жена. Ако не й харесва, проблемът е в нея.


Стига бе , това вярно ли е? Наистина ли  : ''живот без секс си е направо мечта за всяка жена. ''

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 12:55 от bubanka

# 269
  • Мнения: 36 088
Скрит текст:

Ама разбира се, че няма никакъв проблем, то живот без секс си е направо мечта за всяка жена. Ако не й харесва, проблемът е в нея.


Стига бе , това вярно ли е? Наистина ли  : ''живот без секс си е направо мечта за всяка жена. ''

не бъди буквален - естествено, че не  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт