Малък Сечко е на прага - безспирно МАРТенчето шава - тема 8

  • 33 840
  • 754
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 26
Adien, Честито бебче  Simple Smile)  bouquet

LillyM, само положителна енергия и кураж! Всичко ще е наред! Чакаме да се похвалиш!

# 661
  • София
  • Мнения: 381
Ехаааа , честито на родилите майчета !Мноого да ви радват бебчета , да са здрави и щастливи !
Лили стискаме палци и чакаме хубавите новини , всичко ще е наред !

Анастасия и при мен днес излезе 1 седмица напред към 2800 , но това е нов ехограф на който досега не са ме гледали и се надявам да не е много верен , на 11яну беше 1800 на феталната  !

А нашата принцеса пак се обърнала седалищно , беше си Ок на феталната , и сега ще чакаме до 2 седмици дали ще прави нови лупинги, аз съм вече в 34 г. с

поздрави и много положителни емоции на всички

# 662
  • Мнения: 21
Adien, живо и здраво бебче и много бързо да навакса с растежа и да се прибирате заедно в къщи.

LillyM, стиснати палци и за теб, всичко да мине безпроблемно Simple Smile

# 663
  • Мнения: 377
Adien честита рожба мила.
Лили кураж мила всичко ще е наред с бебчетата Hug.
anastasia_81 и на мен вчера така ми показа на прегледа аз съм в 32 а на ехографа излиза 35 г.с но доктора каза че няма за какво да се притеснявам,това е според мерките на главата или нещо такова обясни

# 664
  • София
  • Мнения: 186
Не успях да изчета всичко и се извинявам ако сте го обсъждали вече, но кога започвате да ходите на тонове при лекаря, при когото ще раждате, защото едни ми казват 45 дни преди термина, други казват месец?

# 665
  • Мнения: 140
Честито на първите мамчета и дано скоро си гушкате здравите и големи бебчета вкъщи!
Успех и на първите близнаци утре, дано всичко мине като по вода!
Аз от 2ри влизам в 45 дневния. На 1ви ще ходя до поликлиниката да ми направят един преглед и да ми дадат болничния. На мен на женската консултация все ми пускат запис на тонове последните два пъти. Сега предполагам, че ще позачестят, а накрая докторката, която ще ме изражда каза, че иска да ходя директно в болницата на тонове.
Иначе на преглед при моята си докторка бях миналия петък, когато бях 32 седмица и 1 ден. Бебко беше почти два килограма и по мерки вървеше +/- до около седмица, но той си върви така от доста време - главичката и телцето вървят различно. Според докторката било нормално при момчетата главичката да върви малко по-бързо, а и имайте предвид, че апаратите не са на 100% точни.
Утре ще ходим да купуваме легло от намалението в Айко. Мисля и още нещо да намажа от там. Иначе количка взехме на Пег Перего. От дрешките имам 3-4 неща, но за тях има време.

# 666
  • София
  • Мнения: 293
Аз до колкото знам (макар,че може и да бъркам в информацията ) по ЗК имаме право на 2 записа на тонове,в повечето болници се заплащат,така че аз от 34 г.с ходя всяка седмица на тонове в болницата в която се следя. Сама си реших,макар че ми излезе едно генетично изследване и то също изисква следене всяка седмица. Днес ми е пристигнала количката  Party  ,надявам се като се сглоби всичко да е наред, че тези от магазина ги чака голям скандал за парите, които дадохме .

# 667
  • София
  • Мнения: 3 669
Не успях да изчета всичко и се извинявам ако сте го обсъждали вече, но кога започвате да ходите на тонове при лекаря, при когото ще раждате, защото едни ми казват 45 дни преди термина, други казват месец?

Сузи, аз бях на тонове миналия ден за първи път, в 34 г.с. съм

# 668
  • София
  • Мнения: 1 956
Адиен, честито бебче! да е живо и здраво! И бързо да укрепне и да си го взмете вкъщи.
ЛилиМ, стискам палци и аз! Господ да е с вас! Голям прцент от близнаците се раждат така рано и всичко им е наред. Спокойно. Неприятното е с чакането да допорастнат в кувьоза. Но и това ще мине.

# 669
  • Мнения: 963
Марго, благодаря, че питаш  Hug Потвърдиха ни варицелата, девойката се опъпчи стабилно, сега вече завехват пъпките, но пък кашля и се почват разни други такива екстри (педиатърката ни предупреди, че много се сваля имунитета от шарката  Rolling Eyes ). Аз, за щастие, съм я карала, та поне поне в това отношение бях спокойна. Но се наложи да си поседя вкъщи, а точно предавам поста на работа и е пълна лудница... ама каквото - такова. Важното е да минава  Simple Smile

Честито ни ново бебенце! Живо и здраво да е, и скоро да се прибира вкъщи при мама и тати! Стиснати палчета и за близначетата - Лили, с теб сме!

Аз чакам да мине 10.02. и да си остана вкъщи, че да се развихря... Дотогава пък чакам да си изпия всичките милион лекарства, дето ми назначиха след последните изследвания, и да се надявам, че ще проработят и всичко ще влезе в норма. Другата седмица съм на преглед и дано бебка се е обърнала както трябва, че иначе никой няма да ми разреши да се пробвам за нормално раждане  Rolling Eyes Уфф, мрънкам много, ама ще ми мине  Mr. Green

Утре отиваме да видим кукерите в Перник, дано изгонят лошотиите (и баба Шарка) и да ни върви по-леко до финала!  Praynig

# 670
  • Мнения: 9 276
Днес в 15:11 часа след спешно секцио проплака бебе Димитър 2080 гр. 45 см. 1 минута след него проплака бебе Любомира 1260 гр. 40 см. Повярвяйте ми това беше най-хубавия звук, който съм чувала през живота ми, сълзи рукнаха от очите ми на операционната маса. Аз съм супер, в еуфория съм и все още не ме е отпуснала упойката. Бебчетата ги отнесоха, видях ги за кратко и ги цунках, сториха ми се толкова малки и красиви, надявам се, че са добре и знам, че се грижат за тях.

Ще пиша още по-късно.

# 671
  • София
  • Мнения: 293
Радвам се че си по-спокоина вече,целувки на 3 ма ви,  и Любомира бързо да настига брат си

# 672
  • Мнения: 91
Lili Честито   Hug bouquet пожелавам ти бързо възстановяване , бебчетата бързо да се адаптират и скоро да си ги приберете вкъщи  Hug Стискам палци всичко да мине нааред  Hug
Честито и на другата мама  и на теб пожелавам всичко да е наред и бързо възстановяване.  Hug

# 673
  • Мнения: 215
Днес в 15:11 часа след спешно секцио проплака бебе Димитър 2080 гр. 45 см. 1 минута след него проплака бебе Любомира 1260 гр. 40 см. Повярвяйте ми това беше най-хубавия звук, който съм чувала през живота ми, сълзи рукнаха от очите ми на операционната маса. Аз съм супер, в еуфория съм и все още не ме е отпуснала упойката. Бебчетата ги отнесоха, видях ги за кратко и ги цунках, сториха ми се толкова малки и красиви, надявам се, че са добре и знам, че се грижат за тях.

Ще пиша още по-късно.

Честито!!! Бързо да наваксват малките бебчовци. Живи и здрави и скоро да сте си всички заедно вкъщи. Бързо възстановяване на теб. Hug

# 674
  • София
  • Мнения: 381
Лили Честито , да са живи и здрави ,много щастие и късмет

Общи условия

Активация на акаунт