AVON - Тема за представители - Кампании 2, 3.....- Тема 136

  • 47 739
  • 592
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 185
 bouquet Здравейте момичета! Успешна кампания на всички. Някоя от вас забеляза ли че продуктите с Х% отстъпка във фокуса за К2 са сгрешени? - фокус- стр 14
/т.е това се отнася и съответно посочените странички съответстват на К1/. Е, питам аз как да разбера кои продукти от К2 са с Х% отстъпка? #Cussing out Поредната изненада

# 16
  • Мнения: 4 324
Aко питаш за мъжките аромати с % във фокуса - май са изпуснали една страница.
Според изброените във фокуса стр. - това са стр. 1, 42, 43 и 86
Според мен са забравили стр.45, защото в описанието е даден и този аромат/комплект - Avon Exploration

На стр. 14 във фокуса са мострите

# 17
  • София
  • Мнения: 3 390
Не, говори за продуктите с отстъпка 10%, които са описани във фокуса.

# 18
  • Мнения: 26
И аз нямам успех с Номме, и от дамския Dreams не очаквам чудеса. Не ми хареса фокуса на К3.
Новите червила много ми харесаха от мострите(получих ги само с една липсваща).Плътни и покривни са.
Благодаря за темата и желая успешни продажби на всички!

# 19
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добро утро! Поразчистих списъка, отдавна му се каних, честито на печелившите-отдъхнете, останахте! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Хубав ден!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 727
На страницата на представителя, като пускате поръчка ли попълвате тази анкета?
На мейла я получих

# 21
  • Мнения: 4 324
Не, говори за продуктите с отстъпка %, които са описани във фокуса.

До сега не съм им обърнала внимание ...
Тези  % допълнителни ли са? Нали ако имаш 50 лв. ползваш друг % отстъпка?
Опс видях - това са продукти със специално условие - тези които са на промо цена, със закупуване на продукт от брошурата. За тях се ползва фиксиран % описан в брошурата без значение на каква стойност е поръчката - правилно ли съм разбрала?

# 22
  • Мнения: 5 037
Да,те са на фиксиран % ,без значение от достигнатия % отстъпка.

# 23
  • Мнения: 4 324
Опитвам да поръчам Luck  на промоционална цена 19,90 през сайта за клиенти, за да мога да взема двата подаръка с код Inlove. Изпълнявам условието дадено в брошурата за поръчка над 20 лв. с крем Anew за 12 лв и фон дьо тен за 11,90 лв., но не се получава. Не ми се добавя в кошницата, защото не съм изпълнила условията дадени в сайта - а там са изброени списък от продукти, с които трябва да направя прословутите 20 лв.
Ако пусна през сайтът на представителя, няма проблем, но дали няма да има по-късно проблем?
А така не мога да си взема и двата продукта с inlove.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 178
Опитвам да поръчам Luck  на промоционална цена 19,90 през сайта за клиенти, за да мога да взема двата подаръка с код Inlove. Изпълнявам условието дадено в брошурата за поръчка над 20 лв. с крем Anew за 12 лв и фон дьо тен за 11,90 лв., но не се получава. Не ми се добавя в кошницата, защото не съм изпълнила условията дадени в сайта - а там са изброени списък от продукти, с които трябва да направя прословутите 20 лв.
Ако пусна през сайтът на представителя, няма проблем, но дали няма да има по-късно проблем?
А така не мога да си взема и двата продукта с inlove.

Там прочетох, че поръчката трябва да е 40 лв. Къде пише 20 лв?

# 25
  • Мнения: 4 324
Фон дьо тена и крема са ми 23,90. В брошурата на стр. 28-29 пише, че може да поръчам Luck за 19,90 при изпълнено условие за 20 лв. До тук всичко е ОК ако го правя през сайта на представителя. И така изпълнявам условието за 40 лв.
Ако обаче пусна поръчката през сайта като клиент, не ми слага в кошницата Luck, искат да направя 20 лв. от определен списък

https://www.avon.bg/specialni-oferti/3374/

Последна редакция: пт, 22 яну 2016, 16:51 от Taни

# 26
  • София
  • Мнения: 4 178
Фон дьо тена и крема са ми 23,90. В брошурата на стр. 28-29 пише, че може да поръчам Luck за 19,90 при изпълнено условие за 20 лв. До тук всичко е ОК ако го правя през сайта на представителя. И така изпълнявам условието за 40 лв.
Ако обаче пусна поръчката през сайта като клиент, не ми слага в кошницата Luck, искат да направя 20 лв. от определени списък

Така е. Някъде бях прочела, че не всички продукти могат да се поръчат онлайн..
Даже и аз имах подобен случай и то само с един цвят, не помня червило или лак. Тогава го набрах по класическия начин.

# 27
  • Мнения: 16
Здравейте.Влизам с едно въпросче.Разглеждам брошурата и списание Фокус за кампания-2.Търся раздела във Фокус,където пише кои продукти са на 10%  от брошурата и по описанието съдя,че са описани продуктите от брошура 1.Някой може ли да ми обясни и да ме светне,че нещо не схващам.

# 28
  • Мнения: 13 815
Фон дьо тена и крема са ми 23,90. В брошурата на стр. 28-29 пише, че може да поръчам Luck за 19,90 при изпълнено условие за 20 лв. До тук всичко е ОК ако го правя през сайта на представителя. И така изпълнявам условието за 40 лв.
Ако обаче пусна поръчката през сайта като клиент, не ми слага в кошницата Luck, искат да направя 20 лв. от определени списък

Така е. Някъде бях прочела, че не всички продукти могат да се поръчат онлайн..
Даже и аз имах подобен случай и то само с един цвят, не помня червило или лак. Тогава го набрах по класическия начин.



Римарче
Потвърждавам. Част от продуктите на фикс процент не участват. Случвало се е примерно някои продукти да могат да се поръчват само о вързани с някои други. Тяка че поръчката по сайта си е гимнастика.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 178
Както казваше Катето "математика му е майката" . Ако не е Ексела няма да ми стигне живота  Joy

Общи условия

Активация на акаунт