Чухме вече сърчице, малкото човече в нас расте! (2)

  • 32 325
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 26
Добро утро  Simple Smile Наичка, така ме разсмя  Joy Joy Малките са опасни, винаги могат да те изненадат....ох не мога да спра да се смея  Joy

# 61
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Здравейте момичета, страхотна тема си имаме. Голямо благодаря на Kisses   bouquet, за труда и старанието.
Добре дошли на новите момичета  Hug, Мокка винаги много съм се радвала на близначета, страхотна новина.
elitsa77  fingerscrossed всичко да е наред  при теб
Да се отчета след прегледа вчера, всичко е наред и чухме сърчице  newsm03, та вече се поуспокоих. За сега не смятам да казвам в работата все още. Доктора ме насрочи за 08.02 за да ме запише за ЖК и изрично предупреди ММ никакъв секс до 13 г.с.  Whistling
Ние с ММ сме заедно почти 11 г, нямаме сключен брак, но и аз не желая. Имаме момиченце на 5г.
По последно Пм съм за 07.09, но по размерите от прегледа излиза 12.09. Да ви споделя едно, клипче, което ММ сутринта ми пусна, много е готино
https://www.facebook.com/Moetodete.bg/videos/10153858828776303/


Последна редакция: сб, 23 яну 2016, 10:17 от Danili

# 62
  • Мнения: 402
Купувайте на децата каквото искат...  Grinning Grinning Grinning

# 63
  • Мнения: 41
Здравейте! Поздравления за готиното оформление на темата и честито на всички видели 2-те черти и чули/видели сърчице.
Чета ви от както видях моите 2 черти. ПМЦ 11.12.2015 г. При първия преглед всичко изглеждаше наред. Надявам се и така да продължи. Следващият преглед е на 26-ти януари. Мислех си, само тайничко да ви чета, но май е по-добре с вас да си споделям, отколкото моя мъж да си помисли, че съм мрънкало.
На 28 години съм, с ММ сме заедно от 8 г., сватбата беше през август 2015г, живот и здраве ще ни е първо детенце и на двамата.
Сега да се оплача Sad Май ми е хронично лошо. От теста до днес съм почти минус 3 кг. Страшен запек и газове отвсякъде  Confused Има дни, в които просто ми е лошо има и такива (когато ми дойдат в повече емоциите) в които направо си повръщам. Нищо не ми се е дояждало още. Иначе се старая да хапвам, предимно вечер, когато за кратко, не ми е криво на корема. Фен бях на сладкото, но явно вече не съм  Laughing и ми се спи, като на мече зимен сън Simple Smile

# 64
  • Мнения: 91
Оооооо, и на мен много ми се спинка,  онзи ден сестра ми ни беше на гости и с приятеля ми си говореха за нещо ( даже не ги слушах)  забавното беше,  че бях заспала седнала на дивана.  Събудих се от опита на приятеля ми да ме премести на леглото.  Е,  сестра ми си беше тръгнала вече,  но какво да се прави,  простено ми е!   Shocked

# 65
  • Мнения: 112
Оф, да Ви се оплача Sad  чистя, пера, зареждам сушилни, рвших да направя палачинки на моето дете, а то или на чешмата на мивката или изсипва играчки . Извадил всички тенджери, тави и за капак 1 пакет солети и 1 пакет гризки хупаво втрити по килима. Кой път да хващам , незнам ...

# 66
  • Мнения: 91
Леле,  знае как да ти създава работа!!  Хихи

# 67
  • София
  • Мнения: 2 704
Здравейте момичета, благодаря за милите коментари на снимките  bouquet ММ е фотограф, някой беше питал. Не пропускайте да си направите по някоя снимка, ще са много ценни след години.
Аз също ще се захващам с чистене, а хич не искам. Последният път щях да повърна докато събирах боклука. Офертирам ММ да ми помогне с някои неща, ама и той си има работа, а аз само си помрънквам  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 91
Милите ни мъжленца, колко мрънкане и забележки без причина ги чакат,  хаха..   #Cussing out

# 69
  • Мнения: 846
А защо е нужно да съобщавате в работата толкова рано. Може би е по-хубаво да се изчака. Нямаме дори защита по кодекса на труда преди 12та гс.

Аз понеже се връщам по назад да чета и попаднах на това, аз искам да попитам как така нямаме защита?
На мен се налага да кажа, защото на 1-ви искат да ме мъкнат на тийм билдинг в Румъния по планините с 8 часов път с кола и вероятност да няма болница наблизко в планината. Лекарят не ми препоръча да ходя и не искам и да рискувам.

# 70
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
А защо е нужно да съобщавате в работата толкова рано. Може би е по-хубаво да се изчака. Нямаме дори защита по кодекса на труда преди 12та гс.
Аз понеже се връщам по назад да чета и попаднах на това, аз искам да попитам как така нямаме защита?
И аз това не го знаех  newsm78
koikoii страхотни снимки наистина, а аз обожавам фото-сесиите особено бебешките.
Vln89 явно е малък ужас при теб  Confused. Днес и на мен ми е ден за чистене, с тази разлика, че си имам помощница  Grinning. "Елза" (дъщеря ми с рокля на Елза), се е развихрила от половин час с прахосмукачката из нас и много се старае  newsm79, не че няма да мина след нея пак  Laughing. Незнам до къде ще е докарам днес, но от сутринта ми е лошо и май цял ден ще ме държи, та всичко върша с големи усилия, а резултат е наполовина. Отделно, че съм страшно изнервена паля от четвърт, но като гледам при повечето от вас е така  Rolling Eyes.

# 71
  • Мнения: 584
Момичета, благодаря ви за прекрасното посрещане!  Hug

Добре дошли на новите момичета. И да се знае, който веднъж се е записал тук, няма отписване. За Вождовете пък въобще  Wink.

На момичетата с болежки - да минават бързо.

Двойната радост не можем да я осъзнаем още, направо нереално ни се струва.  Embarassed
Има отсега доза несигурност, как ще се справяме не с едно, а с две ревящи снопчета, ноо здраве и живот всичко ще си дойде на мястото. Само да дойдат здравички и близо до термин на бял свят.

# 72
  • София
  • Мнения: 103
Здравейте момичета!Първо поздравления за страхотната темичка!Така се радвам,че ви открих  HugНадявам се,че все още приемате нови попълнения  EmbarassedПърво да ви се представя.На 36г съм от София,втора бременност.Имам дъщеря на 13 и едно кухо яйце в миналото.След 7год.неуспешни опити ,най-после се сбъдна и нашето коледно чудо.Термина ми, по мои изчисления ще бъде на 13.09 а на 28.01 ще бъде първият  ми гинекологичен преглед след четирите положителни теста. Не мога да ви опиша щастието от двете чертички след 7 те  години чакане и напразни надежди.Не съм на себе си от щастие! Нарочно си записах толкова късно първия преглед ,защото умирам от страх кошмара с кухото яйце да не се повтори.За да не се побъркам от притеснения ,ако все още няма сърдечна дейност макар,че и е време вече.От както разбрах,че съм бременна,дните са ми като месеци ,а часовете-дни.Не знам как ще издържа до четвъртък.Добре,че ви открих, та да ми е малко по - леко чакането с вас!Сега във вторник влизам в 8г.с. Надявам се в четвъртък да чуем и нашето дълго очаквано сърчице newsm17

Последна редакция: сб, 23 яну 2016, 20:19 от krasolka02

# 73
  • Мнения: 91
Добре дошла,  Красолла,  ние тук все повтаряме: МИСЛИ ПОЛОЖИТЕЛНО И ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ НАРЕД!
Времето до четвъртък ще мине бързичко,  след като вече си тук! 
Разкажи ни повечко за теб, имаш ли симптоми,  казахте ли на дъщеричката ти?

# 74
  • Мнения: 437
Ех,че хубава тема.

Момичета взех си витамини Фемибион,искам да си взема и нещо за мазане ма тялото,тъй като кожата ми е мн суха и съм слаба и ме е страх да не се нацепя.Четах,че бяхте препоръчали на

Общи условия

Активация на акаунт