ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 63 тема

  • 53 701
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 11 117
Прекрасен е !  Heart Eyes Да е жив и здрав и да продължава да щурее!  Hug Hug Hug

# 721
  • София
  • Мнения: 530
Да е жив и здрав рожденика Simple Smile
Мушмуранка, как е Ира?

# 722
  • Мнения: 380
Красавец честит рожден ден и от нас

# 723
  • Canada
  • Мнения: 3 463
Благодаря на всички, много сте мили  Hug

Всички кучовци да са много здрави, игриви и умерено непослушни  Flutter

# 724
  • Мнения: 6 301
Много хубав рожденик  ura
Надявам се болното кученце да е по-добре  Praynig

# 725
  • София
  • Мнения: 3 833
Честит рожден ден на кучооо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз идвам да си излея яда малко Sad Влизам си във фейса и на стената на една моя позната попадам на тази споделена обява #Cussing out #Cussing out

http://olx.bg/ad/frenski-buldog-ID5TLGg.html#38b636e8a1

Направо откачих като видях, защо бива дадено кучето #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 726
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Честит рожден ден на кучо. Много красиви моменти заедно

# 727
  • Мнения: 13 556
Честит рожден ден на кучооо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз идвам да си излея яда малко Sad Влизам си във фейса и на стената на една моя позната попадам на тази споделена обява #Cussing out #Cussing out

http://olx.bg/ad/frenski-buldog-ID5TLGg.html#38b636e8a1

Направо откачих като видях, защо бива дадено кучето #Cussing out #Cussing out #Cussing out


Без думи.

# 728
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Боже на такива не трябва да им се позволява да имат куче.За съжаление докато нямаме зоополиция винаги ще има такива индивиди.Това не са хора.

# 729
  • София
  • Мнения: 6 304
Foncé, да е жив и здрав рожденника bouquet Много е красив  Heart Eyes

Дано всички болни скоро оздравеят Praynig

В потрес съм тази обява Shocked

# 730
  • Мнения: 2 309
Добър вечер!
Първо да честитя на рожденника и да пожелая много години щастлив живот и всеки ден да е като рожден ден!
Чудесни новини, жгмъц! Все така напред!
Ира си е вече вкъщи! Сутрина са успели да намерят вена ие била на системи! Подобрило се е състоянието й, температурата й се е покачила, но има нужда от още хидратация! След час трябва да й сложа малко по малко, до 3 пръста храна на небцето, иначе не яде! Докторката не иска да й сложи отново система, защото вените й са измъчени и се страдува да не се спукат повече... След като я извадихме от клетката я пуснах малко да походи и прояви малко интерес към новото място, но после пак се спря под един стол не се мърдашеЧ сега съм я сложила да легне между вде възглавници, които я държат топла и тя от там седи и си гледа и подремва. Надяваме се утре да прояви интерес поне малко към храната и да не я повърне!

Обявата е наистина ужасна! Някой хора просто не трябва да се грижат дори и за цвете! 
Благодаря ви много на всички!

# 731
  • Мнения: X
Стискам палци за малката Ира. Вярвам, че ще оздравее.

Нз дали е удобно да попитам, но ваксинирана ли е? И откога е у вас, да не би да сте я прибрали скоро от някъде?
Чудя се просто как се е заразила с тази коварна болест.

Честит рожден ден на хубавия рожденик!
 bdbaloni

жгмъц, толкова много се радвам за Бианка. Дано все по - добре да е!
 Hug

# 732
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Рожденикът е бонбон! Да е жив и здрав!
 Дано Ира да оздравее!
 Sisi,  доколкото съм чувала тази гадост може и по подметките на обувките да се внесе вкъщи.
 Обявата ме потресе ...

# 733
  • Мнения: 2 309
**Sisi**, имаме я от 49 дневна възраст! Ваксинирана е, но изглежда това не е гаранция! Докато бях там доста хора се минаха ивчера дойде един човек с една кокошка, която беше умряла за няколко часа и тя със същата болест! Иначе лесно се пренася.. може и мъжът ми да я е докарат от някъде, защото се сещам малко преди да замине в пожарната звъннаха за падлани кучета в една дълбока дупка и трябваше да ги изкарват! Незнам...иска ми се и аз да знаех от къде се е разболяла, но няма как...Сега единствено се моля да задъжри консервата и до утре вечер да има интерес към храната и да я задържа  Praynig Благодаря ви наистина много за подкрепата и положителната енергия!

# 734
  • София
  • Мнения: 9 850
Ира е силно момиче, с толкова стиснати лапи и палци няма къде да ходи - трябва да задържи храничката. Praynig Hug
Жгмъци, и за теб и Бианка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт