Изпитани сайтове за парфюми-9

  • 112 539
  • 747
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 8 568
Някой наскоро да е пазарувал от този сайт?

http://www.parfum.bg/e-shop/home.php?newvisitor=yes
Това е парфюмерия Конкорд. Имам някакви спомени, че имат реални магазини, но не знам, доколко са запазили добрите си практики.
Намерих тук нещо любимо, което го няма по другите сайтове и ми се иска да го поръчам.

# 166
  • София
  • Мнения: 5 715
Би трябвало да са ок. Имат магазини на бул. Янко Сакъзов - един срещу парка Заимов и още един до кино Левски. Можеш да ги преслушаш и на място. Цените в сайта им обаче са като в магазините - молски. Какво си си харесала?

# 167
  • Мнения: 8 568
 Благодаря, Атти.  Hug Високи са цените, видях.
Но има нещо, което не го открих на друго място или ако го има някъде, може и да не се окаже читаво и не ми се рискува.
http://www.parfum.bg/e-shop/products.php?category=perfumes&i … =1417&stype=f

От този парфюм съм изпръскала 3 флакона и четвъртия привършва, та реших да се запася. Много ми е любим.

# 168
  • София
  • Мнения: 5 715
Отварям страницата, но картинката не се показва, само текста.
С оглед на това, че в последно време много парфюми са неофициално реформулирани (Уолтър коментираше напоследък доста в парфюмната тема) и че познаваш аромата много добре, бих ти препоръчала да го видиш и пробваш на място, за да не се разочароваш  Peace

# 169
  • Мнения: 8 568
Donna Luciano Soprani е парфюмът.

Обадих им се днес, свалили го от сайта, не бил наличен.
Жалко, май е спрян от производство.
В други сайтове го намирам, но цената, която искат и то за 30 мл. не ме устройва.

# 170
  • Мнения: 491
Някой пазарувал ли е парфюми от тук :
elfragrance.bg    ?

# 171
  • София
  • Мнения: 5 715
Donna Luciano Soprani е парфюмът.

Обадих им се днес, свалили го от сайта, не бил наличен.
Жалко, май е спрян от производство.
В други сайтове го намирам, но цената, която искат и то за 30 мл. не ме устройва.
Провери в Бликовете, там продават този бранд.

# 172
  • Мнения: 8 568
Атти, обадих им се днес. Изчерпан и не чакат зареждане. Sad

# 173
  • София
  • Мнения: 5 715
Жалко. Дано да изпадне отнякъде. Много мразя да спират хубав парфюм.

# 174
  • Мнения: 8 568
Жалко. Дано да изпадне отнякъде. Много мразя да спират хубав парфюм.
Дано, в краен случай ще си взема 30 милилитра и ще си ги кътам, но наистина не ми се връзва като цена.
Не е популярен парфюмът, аз не съм чула друга да го ползва, но явно не е съвсем така, щом е изчерпан. Joy

# 175
  • Мнения: 2
Здравейте,

Някой може ли да препоръча проверен и сигурен сайт за поръчка на парфюми от Германия? Намерих няколко, но ми изглеждат съмнителни, заради голямата разлика в цените на една и съща марка/модел.

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 6 715
Ausliebezumduft и parfumdreams.

# 177
  • Мнения: 2
Благодаря, а какво мислите за parfum-zentrum.de? Точно него имах предвид като съмнителен сайт, заради ниските цени (с около 50%) спрямо parfumdreams.de и douglas.de, но в същото време има доста висок рейтинг в trustedshops.de...

# 178
  • Мнения: 47 212
Това реално ли е според вас?

# 179
  • София
  • Мнения: 5 715
Вероятно да  Peace Сайтът е ок.

Общи условия

Активация на акаунт