Как избрахте името на своето дете?

  • 6 301
  • 157
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 564
Големия ми син  Калоян взе първата буквичка на свекъра ми(Кольо),мъжа ми сам ми го предложи,а на мен ми хареса това име.Малкия е Михаил,като баща ми(бяхме решили,че ако е момченце ще се казва така). Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 3 360
При двете ми деца-различно!Първото кръстихме на Рождество Христово,а второто на тати! Heart Eyes

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ох, и на мен това ми е тема за размисъл...  Tired
Таткото иска да е на него- Александър или Алекс , но на мен нещо не ми харесва как ще звучат двете имена /собствено и бащино/ едно след друго  Thinking
 Но определено не бих го кръстила на свекърите  Naughty /нито на моите родители/,/ е ако трябва да го кръстя на някого то това ще бъде майка ми... на никой друг/.И за да няма сърдити- НА НИКОГО!!!  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
На любовника си я кръстих   Mr. Green

# 19
на шега таткото постоянно се сегуваше че ще го кръстим КОЛЕ накрая това име ни хареса и го кръстихме Никола

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 18:26 от Аурелия

# 20
  • някъде
  • Мнения: 4 955
На любовника си я кръстих   Mr. Green
еее, това беше грубо...  newsm62  къде е мъжът ти да го прочете... newsm48

# 21
  • Мнения: 161
На любовника си я кръстих   Mr. Green
'
Мъж ти, знае ли  Joy

На себе си е кръстен. Исках да избегна мрънкането (не , че бях сигурна дали ще го има), защо не е къстен на тая баба или дядо, а на другите.

# 22
  • Мнения: 3 356
На майка ми и на свекър ми.

# 23
  • Мнения: 379
име, което няма нищо общо с никой от тях, а просто ви харесва Laughing

# 24
  • Мнения: 223
кръстих я Таира - с името на майка си. но още преди да се познавам с приятеля ми или да съм решила вече да имам деца, бях решила, че първото момиче, което имам ще се казва като нея. просто майка ми беше прекрасен човек, а и името според мен е красиво. за следващото ще го избираме заедно и ако е момче, може би ще е Димитър - на бащата на татко си.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 306
На любовника си я кръстих   Mr. Green
еее, това беше грубо...  newsm62  къде е мъжът ти да го прочете... newsm48

Не бе, отдавна съм влюбена в това име. Не е кръстена на баби и дядовци. Изрично държах да не е!

# 26
  • у нас
  • Мнения: 660
На никого не е кръстена.Получи се съвпадение на първата буква на свекърва ми и на малката,та мъжо реши,че сме я уважили и че е на нея.Ама това май само той го знае newsm78
Та с две думи на никой не е кръстена.

# 27
  • Мнения: 513
Избрах име което харесва на мен и на мъжа ми , не съм си мислила даже да я кръщавам на някой от бабите и дядовците  Simple Smile

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Избрах си имена, които МИ харесват.
Пък после взеха и на мъжо да му се нравят  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 432
Харесвах това име-Николай,на никой не е кръстен

Общи условия

Активация на акаунт