Лакове за нокти-103

  • 85 733
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 002
На мен ми е болна тема. Току що гледах едно declutter видео за лакове, където една мацка си намали наполовина колекцията и на мен ми се стори като самоубийство  Laughing

Единствено бих се отървала от лакове, които са много стари и не мога вече да съживя с разредител. Бих подарила част от нещата, които имам, но ще се чувствам все едно подарявам някой орган  ooooh! Направо ме е срам да си го призная.

Ама все едно аз съм го написала! Подарявам на любими приятелки/роднини и тогава го правя с леко сърце. Обаче да хвърля...даже когато е към дънцето (рядко се случва), ръката ми посяга към коша, душата ми плаче  Mr. Green и обикновено се връща при другите лакове. Напоследък изхвърлих един, който си беше неспасяем, амааааа...пак с мъка на сърце  hahaha
Затова обичам да ви чета, защото знам, че не съм сама в лудостта си!  Hug

# 16
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 351
И аз така  Laughing Предпочитем да подаря, отколкото да изхвърля. Скоро приятелка ми се прехласна по лака и ѝ го дадох. Любим ми беше, но ще си купя нов.

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 434
Рядко хвърлям, защото първоначалната ми мания отмина.  Sunglasses

Вече купувам само лакове, които наистина ми направят силно впечатление.

# 18
  • Мнения: 20 209
Мерси за новата тема.
Магси, Сет, радвам се, че ви харесва Перфекта  Wink
Аз се разделих миналата година с една торба лакове, подарих ги. Не стига, че имах куп почти еднакви цветове, ами и се е случвало да си купя лак, който вече го имам  ooooh!

Да ви пусна две интересни статии от един блог, с много лакове, групирани по цветове:

Модные цвета лаков для ногтей осень-зима 2015-2016 (Часть 1)
http://kosmetista.ru/blog/lakomaniac/62940.html

Модный цвет лака для ногтей осень-зима 2015-2016 (часть 2)
http://econombeauty.blogspot.bg/2015/10/2015-2016-2.html

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 15:56 от Lemy

# 19
  • Мнения: 530
Има ли тема или някой дали ще има желание за обща поръчка от ...

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 15:52 от bubanka

# 20
  • Мнения: 36 059
Има ли тема или някой дали ще има желание за обща поръчка

общите поръчки са забранени във форума

# 21
  • София
  • Мнения: 589
Не бих се разделила с никой от лаковете ми. И преди съм казвала, че купувам лак, ако ми хареса, а не просто за да си купя. Винаги почиствам гърлото на бутилката, и смятам че именно заради това, развалени лакове нямам. Когато един лак ми намалее толко, че да не мога да потопя четчицата  в него без да го накланям, го сипвам при друг такъв или го оставям да чака следващия такъв. Не преценявам кое къде да пресипа, а както се падне. Така понякога получавам невероятни цветове, каквито не бих намерила по магазините. Бих се съобразила единствено с това, да сипвам глитър при глитър и пясъчен при пясъчен.

И днес сложих любимия ми франкенполиш. Обожавам го! И цвета и фините частички в него.

https://photos.google.com/album/AF1QipPWLVzdFvNQeRuBTkmJF8-rGIPd … j4BvIAubnj-_qviVF

След тази снимка има още две.

# 22
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Бих се разделила само с много сходните нюанси. Свидят ми другите, а в същото време и мястото не ми стига... #2gunfire

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Да ви пусна две интересни статии от един блог, с много лакове, групирани по цветове:

Модные цвета лаков для ногтей осень-зима 2015-2016 (Часть 1)
http://kosmetista.ru/blog/lakomaniac/62940.html

Модный цвет лака для ногтей осень-зима 2015-2016 (часть 2)
http://econombeauty.blogspot.bg/2015/10/2015-2016-2.html

Супер са, много идеи за нови покупки Simple Smile  smile3508

# 24
  • Мнения: 113
На мен ми е трудно да се разделям с лаковете - хем нямам скъпи в колекцията.
Макар, че от 1 година съм на гел лак си ги пазя.

# 25
  • Мнения: 485
Първо да благодаря на всички момичета за отговорите относно бързо съхнещите лакове  bouquet
А сега по темата....Аз също рядко хвърлям лакове ,защото моята колекция не е чак толкова голяма колкото вашите  Blush ,само ако е развален...

# 26
  • Мнения: 1 306
Благодаря на Densi за страхотната нова тема smile3525
По въпроса - никога не хвърлям лакове. Или подарявам, ако е нов лакът, или смесвам изостаналите по-малки количества. Освен, че е забавно, много често се получават неочаквано сполучливи и интересни цветове.

# 27
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Хей Simple Smile Аз също подарявам лакове. Често ми се случва да си купя лак, подобен на който вече имам и съм забравила  Embarassed и тогава направо подарявам. Иначе лакове не разреждам, поне не съм го правила от доста години. Ако се сгъсти, направо бих хвърлила, но винаги си ги затварям добре и не се сгъстяват... преди имах такива и ги давах на майка ми, тя рисува чаши с тях  Crazy

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 13 550
Рядко хвърлям лакове, периодично преглеждам и подарявам. По нови и неползвани отделям за благотворителни базари, когато има в града ни.

# 29
  • Мнения: 1 131
Трудно ми е да се разделям със стари лакове.Все прибирам поостарелите,а на тяхно място нареждам нови Simple Smile И така до следващия път Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт