Лакове за нокти-103

  • 85 770
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 514
Включвам се с въпросче за един лак на Essie - Parka Perfect. От стара колекция е, но много ми хареса и издирвам нещо подобно или направо самия Parka Perfect. Обиколих няколко места, но без успех. Някакви идеи?  Thinking



По въпроса от темата -  хвърлям когато вече не става за нищо, но често подарявам такива, които не използвам и вече не харесвам.  Grinning

Този лак го имаше преди около седмица в една купа с намалени лакове на 3.88 лв. в ДМ в Пловдив. Този магазин,който е в Ритейл Парк. Почудих му се, но не го взех накрая.

# 46
  • Мнения: 167
Привет, много харесах Dior Blossom. Opi, Zoya и другите марки имат ли подобен?

# 47
  • София...........
  • Мнения: 961
Най-накрая схоласах да оправя снимките, та да разберете че не сте сами в лудостта си. Дано не ме обявят за луда страничните читатели, които не са влизали във форум. Mr. Green

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2016/01/my-nail-polish-collection.html

Уникална колекция(благородно ти завидях за някои екземпляри  Embarassed) и браво за труда да ги онагледиш  bouquet

# 48
  • Мнения: 36 197
Ивче, чудни са!  Heart Eyes
вдъхновяваш ме да снимам и моите, но първо ще се пострая наистина да махна част от тях, защото толкова снимане ми се струва къртовска работа  Laughing

# 49
  • Мнения: 1 306
Най-накрая схоласах да оправя снимките, та да разберете че не сте сами в лудостта си. Дано не ме обявят за луда страничните читатели, които не са влизали във форум. Mr. Green

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2016/01/my-nail-polish-collection.html
Страхотна колекция  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 5 478
Раят на земята е поста на Ивчето  Laughing Дали да не се помъча и аз да снимам.... Марките, които имам не са висок клас, но пък се вдъхнових  Laughing

# 51
  • Мнения: 31 417
И аз отдавна обмислям снимане, но не ми се занимава. Моите са само висок и най-висок клас. Всичко друго разкарах преди години и съм много щастлива.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Няма значение какъв клас са лаковете и от високия клас има доста кофти изпълнения и сред тях-имам много лакове от такъв клас,но спрях да купувам вече освен Шанелските. PeaceИв,страхотна колекцийка. txtloves

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Благодаря ви момичета. bouquet

Скрит текст:
Доста си поиграх, но видях че съм дублирала 3-4 лака на 2 снимки и ще се наложи довечера да вадя чаршията пак. Последните няколко също не ми харесват, защото снимах сутринта и светлината е кофти. newsm78

Аз от Zoya, Opi, Essie, Orly нямам за махане, но от евтинджосите доста. Ще гледам какво ще ги правя. Приятелките ми не се лакират почти или не ползват като мен всеки съществуващ цвят, та вариантите ми от тази гл.т. не са много. Но трябва да поразчистя малко. ooooh!

Няма значение какъв клас са лаковете и от високия клас има доста кофти изпълнения и сред тях-имам много лакове от такъв клас,но спрях да купувам вече освен Шанелските. PeaceИв,страхотна колекцийка. txtloves

Аз си купувам заради цвета даден лак, дали ще е 2 или 20 лв няма значение. OPI и Essie напр. на моите нокти не държат повече от 2 дни. На третия изглеждат по-зле и от Golden Rose, но като ми хареса, забравям за трайност и си го вземам. Laughing Всички знаем, че при високия клас, голям процент от цената се определя от марката. Не ги намирам за нещо много повече като качество от останалите. Естествено опаковките на някои са красиви, правят и страхотни цветове, но пък кой ме знае дали съм с Chanel или Golden Rose. Laughing Понякога съм споделяла с познати като са ме питали каква марка е и колко струва лака....и като кажа 15-20 лв примерно, ме гледат с ей такива очи Shocked и вече гледам да не обяснявам, за да не ме мислят за луда. Laughing Mr. Green

Малко нови колекции Laughing

Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 16:10 от iv4enceto_91

# 54
  • Мнения: 36 197
Благодаря ви момичета. bouquet

Скрит текст:
Доста си поиграх, но видях че съм дублирала 3-4 лака на 2 снимки и ще се наложи довечера да вадя чаршията пак. Последните няколко също не ми харесват, защото снимах сутринта и светлината е кофти. newsm78

това ти го знаеш и ако не ти е кеф, не си го причинявай  Wink

сега новата ми идея е термо лак  Crossing Arms
но с тез късички нокти не ми е ясно точно как ще усетя ефекта му  ooooh!

# 55
  • Мнения: 31 417
Няма значение какъв клас са лаковете и от високия клас има доста кофти изпълнения и сред тях-имам много лакове от такъв клас,но спрях да купувам вече освен Шанелските. PeaceИв,страхотна колекцийка. txtloves
За мен има значение и то голямо. Ти си купувай каквото искаш. Peace
И да знаеш, защото може би не си наясно лаковета на Диор често са по-добри от тези на Шанел.

 Никой, никога освен зарибени лаково и продавачки, не ме е питал с какъв лак съм. Купувам и нося само и единствено за собствен кеф.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Много съм наясно даже,и лакове на Диор имам,за мен Шанелските са най-добри и точка.Всеки има право на мнение. Peace

# 57
  • Мнения: 31 417
Много съм наясно даже,и лакове на Диор имам,за мен Шанелските са най-добри и точка.Всеки има право на мнение. Peace
С какво според теб са по-добри от Диор? Може би да ги сравниш по показатели различни?
Колко дни ти стоят на ноктите едните и другите и с каква нокътна плочка си? Също така каква грижа за нокти ползваш преди и след лакиране?
Кои лакове на Шанел имаш? Аз също съм им голям фен и обикновено купувам целите колекции.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Целите колекции чак не купувам купувам цветове,които много,много ми харесат само.Диорските ми се лющят на втория ден за мен не са качествени,както и червилата им,не съм фен на козметиката им и ги подминавам,мразя и парфюмите им с изключение на Жадор.Лаковете на Шанел при мен издържат около 7-8 дни.За мен е важно лака да е траен и да ми хареса цвета,не си купувам лакове заради марката,а заради качеството.Диор не ми предостави това, напротив разочарова ме. Peace

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Денси,любимите ми цветове на Шанел са доста,някои от тях са тези-Provocation,Fantastic,Pirate,Vendetta,Rouje Noir и други,но тези са ми най,най.Фен съм на тъмните цветове. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт