Искам да кажа ... (70)

  • 52 032
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 395
В кооператив ходи до момента, отделно имаше глутенова непоносимост и са с отложено слагане по медицински причини

# 736
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Тази ваксина се слага само на бебета до 6-месечна възраст и действа 5 години.
Разбира се, не е задължителна, човек сам избира как да постъпи.

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 7 428
Ванини, АМ АМ имат менюта от 6 месечни. Ако искаш я погледни.

# 738
  • Мнения: 22 516
И защо на бебета до 6месеца???
Кое се променя в организма на бебето на 7месеца, или пък 8м.? Големи глупости.

# 739
  • Мнения: 6 395
Имунната система  Wink Wink не е глупост.....до 6 месечна възраст  няма развита толкова имунна система т.е се прескача естествената бариера в стомаха и ваксината хваща.....за мен лично, кофти факт, някои може да му се кефят и да вярват в този вид имунитет. Но това е официален факт, описан от производителите, защо някои ваксини не се слагат в късна възраст- защото имунитета е развит и дава отговор веднага и тялото няма време да изработи адекватно антитела  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 740
  • Мнения: 1 972
Моето дете на два пъти го пипва този рота вирус и е ужас някакъв ooooh! до болница поне не стигнахме. Не съм знаела преди 7-8 год за тази ваксина иначе щеше да я получи. Всъщност тогава може би не я е имало newsm78

# 741
  • Мнения: 5 387
Бебето няма никакви ваксини, роди се със сериозен проблем и е с отложени.
Наскоро научих, че най-вероятно тези, които поставят в родилното няма да му слагат, защото вече е голямо. За съжаление нямам никакво доверие в компетентността на лл и сама трябва да си набавям информацията.

# 742
  • Мнения: 22 036
Не започвайте спора "за" или "против" ваксините и в тази тема.
За червеното цвекло  като го давате, помнете, че сте го дали, защото аз почти умрях, като видях съдържимото в памперса на следващия ден - тъмно червено и веднага ми нахлуха в главата диагнози за вътрешно кървене и пр Simple Smile. 30 минути по-късно аправих връзката, като видях оцапаните от предния ден лигавници  Joy.
Захранването се получава винаги. Не познавам човек, който да не го е постигнал. Да, може да се получат грешки, но тъй като хората са всеядни, след определена възраст не е чак такава драма.

Аз замразени или от консерва/буркан (не домашни) не бих дала. Тук имаше доста гаден случай на ешерехия коли от замразени плодове. Не е много ясен произхода им и хигиената. Ако са домашни и сте следили почистване и стерилизация са си ок.

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 23 887
Аз замразени или от консерва/буркан (не домашни) не бих дала. Тук имаше доста гаден случай на ешерехия коли от замразени плодове. Не е много ясен произхода им и хигиената. Ако са домашни и сте следили почистване и стерилизация са си ок.
Нали се готвят, Е.coli умира при термична обработка.

# 744

Общи условия

Активация на акаунт