Лъжа и клевета в Темата Booking

  • 4 880
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 28
Извинете, nathan.david.cohen, моля, прочетете темата, в която аз съм писала - настоящата тема.

В докладите и тук твърдите, че г-н Коен вече повече от година не е управител на Левитт и няма общо с хостел, обвинявате потребители, модератори, администратори и форума като цяло в лъжа, клевета, изнасяне на лични данни, компромати и какво ли още не.

По отношение на обвиненията Ви в изнасяне на данни от личния профил на г.н Коен - няма НИКАКВА лична информация. Профилът е достъпен при елементарно търсене в интернет дори за нерегистриран потребител на социалната мрежа fb и информацията в него е доброволно публикувана от собственика на профила и достъпна за всеки.

Обвиненията Ви са безпочвени, а заплахите - неуместни.


Явно имате къса памет и вече не помните, че именно вие заключихте темата за Букинг след последния постинг, който твърдеше, че съм използвала форума за уреждане на бизнес сметки, като по този начин не ми дадохте право да се защитя от необоснованите и лъжливи твърдения!

Трябва ли да Ви цитирам отново нормативната уредба и по-конкретно текстовете в НК инкриминиращи лъжа, клевета и нансяне на обида или вие сама ще го локализирате по фактическия състав!?

както казах, няма реализирана заплаха и ако вие твърдите противното ще съм любопитна да приложите закновите текстве по отношение на престъплението ,,заплаха". Нито с действия, нито с думи съм реализирал фактическия състав на ,,престъплението заплаха". Отново повтарям, че правото на едно лице да се обърне към съда и да иска постановяване на присъда не  представлява заплаха, а представлява ,,справедливост"" два или повече правни субекти не могат да се разберат и се обръщат към различен орган от тях и признат от мнозинството за да разреши един спор. Елементи на заплаха аз тук не виждам.

# 16
  • Мнения: 28
Всичко е пределно ясно, вие с remote control направлявахте гнусните атаки на няколкото трола, които веднага след като споделих своето мнение за Booking.com започнаха активно да ме  провокират с маимунджълъците си.
 ...

Отделих достатъчно време и положих досатъчно усилия в опит за нормална комуникация с Вас, което уви явно е невъзможно, имайки предвид последния Ви отговор.
С това приключвам както разговора с Вас, така и възможността да продължавате да обиждате и пишете нелепи коментари тук.

Аз също не се чувствам добре във вашата компания, и затова предпочитам да решим спора в съда.
Съдебните документи, вярвам, ще ви бъдат изпратени съвсем скоро

Общи условия

Активация на акаунт